• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    MALLORYNOX: jo to kdybych vedel, ale vzhledem k tomu ze z utulku sem privezl archieho kterej ani nesednul a na privolani temer nereaoval bych rekl, ze bud je mega vychcanek a nechava se znova cvicit, nebo je proste palicatej bejk. To co s nim delam ma vysledky, na tom se shoduje kamarad kterej mi pomaha, ale snasenlivost s ostatnima psama je na bodu mrazu, v podstate je jen jedina fena se kterou si muze hrat a to jen proto ze ji neubeha, jemu nedela problem vystartovat ve hre ani po sedmimesicni fence zase jinyho kamarada. Maly psy okamzite prispendluje, ale prekvapilo me onehda kdyz sem ho nechal pred vecerkou a po navratu kolem nej behalo asi pet podvratacku nejakejch zevlaku, asi na bandu si netroufne. To cim sem si jistej je minimalne rok prace, pak mozna uplne zvladneme poslusnost, ze zacatku sem udelal par chyb, nemel sem dostatecnou autoritu, spis sem ho rozmazloval a na pevnou ruku sem presel tak pred dvema mesici, vysledky jsou, sedni, k noze, ke me, pomalu, netahej, fuj, nesmis, dolu, pak chodnik ale to myslim umel, jinak vsechno za tunu piskotu a susenejch masicek, treba takova chuze vlevo, to nemame zvladnuty jeste ani ted, ted se snazim o cekej, pac, lehni a dokonce mame bonusovy cislo, kdyz zatleskam archie zasteka a vyskoci, obcas se to povede a ja ho chytim do naruci :) to lidi cumi buhvi jak neni vycvicenej, ale to umel sam. Sedrynka je krasna
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    MARTIN_531: co se sakra stalo a kdy, ze se ten pes chova takhle? to je povahou, nebo predeslou vychovou nebo cim?:(
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    PAVLINKA: ja sem z toho nestastnej, nechci magora kterej bude muset bejt na grilovačce uvázanej u jabloně :o( když člověk slyší podvacátý za den pozor na archieho, nebo hele uvaž ho tak to trochu zamrzí, a bohužel mám kamarády většinou taky se psama
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MARTIN_531: :))) jj a jeste si pro to dojde, pekne nastavi a pak chramst:D
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    tak sem zakoupil další mučidlo, ohlávku jako je halti, akorát od jiného výrobce, samo že z toho dvakrát nadšenej neni, ale v pátek zase cvakal labroušovi ucho jako jízdenku a na oplátku obdržel několik kousanců do hlavy, prostě kluci se mít rádi nebudou, pak chtěl lovit histerickou fenku westíka, která vrčí uplně na všechny kdo k ní nejdou s nějakou dobrotou a to sem byl rád že tu ohlávku měl, jenom do ní stkal tim svázanym čumákem, ale westice řvala jak kdyby to bylo to poslední co ji na světě čeká :o) prostě zase parádní víkend, neumim si to vysvětlit, kočku bud ignoruje, nebo zkouší vyprovokovat hru, ale u psa čeká na malej náznak aresivity jen aby po něm mohl skočit
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    PAVLINKA: to asi jo no.
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MATHEA:
    MATHEA --- --- 8:21:43 15.4.2009 SIMCIIQ: bohuzel sou i taci experti, tech je teda minimum. Ale tech, co se vykaslou na vychovu a pak to resej takovejhlema pomuckama, je dost.
    Jasne, ja chapu:) Fenule se u tebe ma evidentne spokojena a je fajn, ze ji mas:)

    asi sem to spatne pochopila...pardon
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak jsme dneska přestěhovali část bytu a rovnou jsme právě v tom novym. Appouš to stěhování nějak těžce nesl - nechápal, co se děje. Pořád kňučel a koukal, co se děje. Tady se mu moc nelíbí - ikdyž tu už párkrát byl. Nechápe, proč nejdem domu, proč je tady ta návštěva dneska tak dlouhá... Dokonce se se staženym vocasem poblil. Že by byl na tom psychicky stejně jako já? Snad v tomto případě neplatí "jaký pán...", to bych ho celkem litovala:)
    Ale už je tak nějak klidnější. Ustlal si nám rovnou v posteli - no nevim, jak ho to pak budem odnaučovat, gauč mi nevadí a neva mi ani v posteli, ale jde o to, že bych ho tu nechtěla pořád. Jsou situace, kdy se to vyloženě nehodí:)
    Ale snad se s tim nějak poperem, zlatíčko naše. Jsem zvědavá, jak dlouho mu bude trvat, než si opravdu zvykne...
    BECKIEE
    BECKIEE --- ---
    KACJU: :D občas ty psi sledovat je fakt zabava:)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    PAVLINKA: a to sem nekde psala?? Ja myslim, ze se SIMCIIQ sme si to normalne vysvetlily, ne?
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MATHEA: a ty z kazdeho ostnace vyvozujes ze se nekdo vykaslal na vychovu? to bych si netroufla teda...
    KACJU
    KACJU --- ---
    BECKIEE: normalka ja mam dva psi a tem kdyz dam zrat tak to sou hotovi zavody ve zrani :D jo ale vzdycky si vymenej misky protoze si myslej ze ten druhej ma neco lepsiho :D
    BECKIEE
    BECKIEE --- ---
    ZRK:
    Hele, to dela Argo taky..obcas kouse,ale kdyz jsme treba u kam0se kde je plna miska granuli a u ni lezi zlatej retriwr tak se k tomu hrne a hlta a hlta az mu zaskoci a zacne se dusit. Nechapu:D
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    SIMCIIQ: zdá se, že mi to ještě chvilku trvat bude

    LOULOU: jo výborný na energetickej výdej, já ho musel vzít vrbičkou po zadku abych ho dostal ven, poprvé byl uplně bez sebe
    ZRK
    ZRK --- ---
    heh, jsem ještě neviděla pejska, co by ty granule takhle slupnul bez kousání...ale asi jsem toho ještě neviděla spoustu:)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    ZRK: protoze je to maly a staci to spolknout.
    ZRK
    ZRK --- ---
    ehm, tak jsem dnes dala tomu svýmu blbounovi nemáčené granule a on je sežral aniž by jednou kousnul...je to možný? :-o
    Nechápu, vždyť je to suchý, tvrdý, jaktože nemá potřebu to rozkousat?
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    MARTIN_531: náš je taky plavec, co vidí vodu, tak se do ní vrhá... :-D Ale je to super vybití energie.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    MARTIN_531: naprosto chapu nez sem si vydobila respekt taky musela par vychovnych za ucho dostat protoze si ze me delala totalni srandu .. kazdopadne ji stejne boli jen maloco vetsinou po mym vychovnym se oklepala a jela si ty svy pecky dal :) diky bohu ze uz tohle je za nama.. ze jsem si ten respekt vydobila :)
    KACJU
    KACJU --- ---
    MARTIN_531: tak tak ja mam dobrmana a ten kdyz mu hrabne tak by me protahl celym sidlistem treba za kocickou. Killer je taky z utulku a bohuzel uz vychovat lip nejde.
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    vostnac je zlata vec, myslim ze uz sem definitivne pochopil proc nekdo odlozil myho psa do utulku, kdyz ho chyti rapl musi se na neho fakt po zlym, agilitu toho psa asi nejaka krehka holka jen tak nezvladne, mam sto kilo a ten dvacetilikovej dobytek mi dava nekdy pekne zabrat. Ale s ostnacem se daji uz prvni naznaky kontrolovat o moc snaz nez po dobrym s balonkem nebo pamlskem. V utulku mi pan rikal ze ho mozna budu muset i bít, to sem se zaprisahal ze nikdy, ted dostava vychovnou kazdej druhej den, bohuzel jinak to nejde, jen po zlym se dobiram k nejakejm vysledkum
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam