• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    ANA: SBT je stafbulík. AST je staford. SBT je takový krtek, staford je větší:)
    ANA
    ANA --- ---
    brukev: sbt je staford? max ma stafordi kamojdu a ta ji neuzvedla (mimochodem hrozne na tu pneumatiku zarlila)...maji na to malou tlamicku ale kdyby se sehnala mensi...
    ANA
    ANA --- ---
    brukev: no pritel tvrdi ze tak pet kilo, ja bych tipla i vic...ale tak do deseti urcite...no ale ja nemam moc dobry odhad...max prave potrebuje trochu posilit krk aby se mu ostatni rotvici nesmali ze je neduzivy:)a hlavne ho to hrozne moc bavi
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    ANA: kolik taková pneu váží? Náš 3 letý SBT to ještě nezkoušel a docela mu chci zvednout kondičku.
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    DRUMID23: moje mi rozebrala sluchatka a mix:)
    ANA
    ANA --- ---
    tak ja hodim par obrazku naseho maxe s novou nejlepsi kamaradkou pneumatikou i sem kdo nevidel v pejskach...







    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    moje rostanda by chtela hrat na gramce :D

    TABO
    TABO --- ---
    MILTEX: Pokud je papirova, nema o ni zajem chovatel?
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    http://www.utulekplzen.cz/index.php?k=1
    maji tam bulika - nejde linkovat primo ...
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    Ahoj, taktéž musím dát z osobních důvodu fenku pittbula.Je stará 3měsíce.Info v poště.Pěkný den.
    ALLTIGER
    ALLTIGER --- ---
    ahoj, bohužel musím dát z osobních důvodů pryč psa. Je to bulteriér, je mu 6. Kdybyste měl někdo zájem nebo o někom věděl tak v poště, díky!
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    MOOONA: ved tvrdim ze je to o psovi :-) ale mala som velku radost ked vtedy na ulici ma posluchol a ani nedutal a proti nam bezal k svojej branke jeho uhlavny nepriatel ktoreho cez plot kusol. Nastasie ani nepriatel nezautocil, on sa toho nasho uz dost bal. Nas by sa moc nemohol branit kedze mal k obojku na kratko uviazanu vtedy rocnu fenku.
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    necele 4 roky
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    tak neviem povedala by som ze je to hodne o psovi pretoze nas stary pes (85 kg, kavkazan) prave v momente ked sa mi ozvala hysteria v hlase posluchal ako hodinky +100%, bez nej posluchal hodne ale nie absolutne.
    Ale je fakt ze on nemal potrebu sa s niekym rvat, to fenka je horsi pripad ale ta neni tak velka tak tu udrzim.
    KACJU
    KACJU --- ---
    MOOONA: ja nehystercim dam mu proste povel bud "nesmi" a nebo "ke me "ale to nepomaha v tu chvili uplne mimo :(.
    Ale zrovna vcera se mi chystal zautocit na nejakyho psa a ja mu rekla sedni a on cumel jako puk vubec to necekal a sednul si jak sem ho vykolejila uplne na nem bylo videt ze cekal ze budu rvat "ke me" ale ja na nej sedni a on cumel jako puk
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    KACJU: Divila by ses, přežije. Fenka přežila a vrátila se se zimní srstí. Má chlupatej krk, ale fakt hrozně.
    KACJU
    KACJU --- ---
    KOMONO_BURU: a spani v kotci to by neprezil :( on nema ani poradnou srst :( je to hroznej chcipak


    MOOONA: jj taky potrebuju cvicak pro panicky :D
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    Můžeš dojíždet, buď si můžeš zařídit individuální hodiny nebo můžeš pravidelně chodit na cvičák. Ale to by ses musela domluvit přímo s ním. Ale obávám se, že ti stejně doporučí, abys ho tam nechala, u nás to bylo také tak.
    KACJU
    KACJU --- ---
    KOMONO_BURU: a jde tam i s tim psem dochazet ? ja to proste nevydrzim byt bez nej :(. Zni to velice dobre ja taky nedokazu upoutat jeho pozornost kdyz se chysta k utoku coz je muj problem :( potrebuju aby me to nekdo naucil.
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    KACJU: Ano, přesně toho jsme se báli také, já ji tam nechtěla dát, bála jsem se, jak zvládne zimu - psi jsou ubytování venku v boudách (spala v posteli) a jestli ji nebude smutno a jestli nás pozná. Museli jsme se rozhodnout, zda budeme do konce jejího života řešit útoky na psy a hádky s lidma nebo do toho zkusíme jít.
    Cvičitel nás přesvědčil, dělá se psy (velké zkušenosti s AST, PIT, dogy, neměčtí ovčáci...) hodně dlouho, několik let. Poprvé jsme se jeli k němu podívat, bavili jsme se o tom, co potřebujeme. Našli jsme problém v tom, jak k fence přistupujeme (byli jsme hodní, dost věcí jsme od začátku tolerovali až se to vystupňovalo, zkoušeli jsme pamlsky, tresty, ale nic nepomohlo), nikdy jsme nedokázali její touhu "přebít" a získat její pozornost ve vypjatých chvílích.
    Musím také zmínit, že jsme si čubičku brali v jejích 14měsích, dalo by se říct jako týranou. Druhého psa máme od malička, s ním jsme nikdy nic neřešili.
    O to, jakým způsobem ji "změní" v tolerantní k ostatním psů, jsem se zajímala. Používal na její útoky elektronický obojek, který jsme si po výcviku zakoupili.
    Poslušnost má na 99,9%, neposlouchá každého, ale opravdu jenom toho, kdo jí povel umí dát a nezapomněla na nás (dokonce přestala úplně poslouchat moji mamku a ostatní lidi z rodiny a upnula se jenom na mě a manžela).
    V průběhu výcviku jsme jí byli navštivit, fenka ovládala povely a my se je učili s ní. Zítra jedeme na poslední cvičení, které máme "v ceně".
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    me by zajimalo jaky metody tam pouzivaji..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam