• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    BROTHER: do not shoot the messenger.
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    "nebavi se o nej starat"... omg...
    MAURICE
    MAURICE --- ---
    jeste fotecka

    MAURICE
    MAURICE --- ---
    zdravim, mam prosbicku, sestra s mati si poridily staforda a dopadlo to spatne, sestru nebavi se o nej starat, mama se ohani tim, ze ho poridila s tim, ze se postara sestra. Je to smutny, ale hrozi mu utulek. Kendymu je 8 mesicu, potrebuju poradnej vycvik, kteryho se mu tam kde je ted asi nedostane. Kdybyste vedeli o nekom kdo by se ho ujmul, dejte prosim vedet do posty. Jsem v jiny zemi, na Kendyho bych nemela ani cas, tak se snazim pomoc (psovi) alespon takhle. Dekuju
    ZLAJA
    ZLAJA --- ---
    UMA: To mi připomnělo fotku o kterou se nemohu nepodělit. Léto 89.

    UMA
    UMA --- ---
    my mame bulinu a je teda dost srandovni, jak se na ni lidi zacali divat jinak od doby, co mame mimino a chodim s ni a kocarem..najednou to neni takova krvelacna bestie, ale na lidech je videt spis prekvapeni, ze clovek muze mit kocar a takovyho psa..)))
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    ZRK: hele pro me matky s kocarkama jedny z nejhorsich a to mam jeste roztomily stene :) uz nekolikrat jsem slysela narazky typu vyhni se obloukem ty bestii apod, musim se tomu fakt smat ... zaroven, ale mam i reakce, ze se ke me riti lidi pres ulici a jeeeee to je krasny stenatko a zacnou maju hladit, aniz by se optali, to me teda taky solidne vytaci :)) neexistujou normalni lidi?
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    ZRK: pani mala evidentne potrebu "vybit" si zlu energiu. nepochopila, ze tym, ze ju uvolni sposobom, akym zvolila, si vyrobi len viac blbeho pocitu/emocie...mi pride, ze to urcite nie je Appuom ci akymkolvek psom.. len to bol ten nastroj po ruke...a ten kociarik je len dalsi dokaz. ak by sa fakt bala, drzala by si vzdialenost a neutocila by. nic si z toho nerob a neber si to..:)
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    ZRK: za chvíli už budeš imunní vůči takovým spoluobčanům.. ;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    ERIKK: ee, někteří lidé to prostě nemají v hlavě v pořádku víc, než je zdrávo a svou idiocii ještě s oblibou veřejně ventilují a považují se za borce...

    BTW zrovna včera jsem se trošku rozčílila zase na Letný. Miliooony, nekecam, miliony volně pobíhajících psů kolem a paní si vyhlídne zrovna mě! Jdu si takhle s Appouškem, ten celej vyblbněnej s výrazem štěněčího neviňátka nesouc si ve svý ubahněný tlamě míček, asi tak metr a půl ode mě a štrádujem si to už z Letný pryč a paní na mě už z dáli: "To jako nemůžete tomu psovi dát náhubek?!" A já jí na to něco ve smyslu, že to by si pak asi těžko hrál s tim míčkem a hlavně, to jako otravuje každýho pejskaře tam...? Ten pes si jí nevšim ani koutkem oka, ostatně jako nikoho koho nezná nebo si ho nezavolá, a ona stejně musela prudit!:/
    No, nejlepší bylo, když Appoušek zmerčil, že si jako povídám, a šel paní pozdravit. Její reakce neměla obdoby - začala na něj najíždět kočárkem!!! Píča, to fakt nemam lepší výraz. Ještě, že je Appouš takovej hloupej dobrák, že se teda vyhnul a šel si opodál hrát s tím míčkem. Já na ženskou neměla nervy, hádat se tam s "bojovym" se ženskou s miminem v kočáře se mi fakt nechtělo...
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    Petice chodí na e-mailovou adresu HudcovaJitka@seznam.cz. Je to fakt nechutný.
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    LOL to je podle me nejakej TROLL FAKE ... tohle se neda brat vazne, i kdybych se bal psu tak je to napsany tak smesne, ze me to teda rozesmalo
    STHENO
    STHENO --- ---
    WERA: no, ja prave nechapem, ako ma takito ludia stale dokazu vytocit...
    WERA
    WERA --- ---
    STHENO: to snad ani nema cenu se rozcilovat kvůlitakovy k...
    STHENO
    STHENO --- ---
    ZRK: skoda, ze neuviedla svoj mail. mam par stavnatych slov na jazyku...
    WERA
    WERA --- ---
    ZRK: elektronická petice stejně neplatí....
    ZRK
    ZRK --- ---
    no dobrý:/
    Pit Bull's web FÓRUM • Zobrazit téma - Zas jedna povedená petice jedné povedené paní.....
    http://forum.kennel-apbt.com/viewtopic.php?f=17&t=1554%C2%AD%1C%C2%AD
    WERA
    WERA --- ---
    ANA: j tak ja si tím taky léčím skoro vše ... mastičku mam doma na morave tak si ju přiště převezu a uvidime mam tu olejik konop.tak zkusim alspon to a arthur volizuje i mě když se natřu natož sebe :DD
    ANA
    ANA --- ---
    WERA: no my tim doma lecime ruzny lidsky i psi neduhy:) je to hezky mastnoucky a hojivy...akorat pozor, max to vzdycky chce slizat:)
    WERA
    WERA --- ---
    ANA: hmm zkusím :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam