• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    BECKIEE
    BECKIEE --- ---
    my davali borovou vodu. A pomohla. .:)
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    co dělat, když psisku "teče" z očí? Vyplachovat borovou vodou, heřmánkem...?? Čím to může být, teď žádný alergie snad nehrozej...

    Díky
    MURAMIXA
    MURAMIXA --- ---
    SIEGR: Generali to ma tak nejak vseobecne, asi bude lepsi kontaktovat pobocku v ČR nebo na netu. (pojištění se vztahuje na škody, které způsobí pes, a za které odpovídá majitel, např. pokud pes někoho zraní, zničí či poškodí cizí věci, vběhnutím do vozovky způsobí dopravní nehodu apod ). Mam pocit ze podle vyse plneni je to az do 500.000.
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    zdravim, chtela jsem se zeptat jestli mate nekdo pojisteneho psa u generali..Ja ano ale nemuzu nikde najit online seznam vseho na co se to me vztahuje... Bohuzel v prubehu me nepritomnosti doma se muj pes porval a my jsme nuceni platit odpovednost za skody... Tak se to snazim najit a nic...
    DAJIKF
    DAJIKF --- ---
    tak se podelim o vcerejsi zazitek z jiznaku. sla jsem od rodicu smer domov. vedle me tapaly moje dve fenky (4 roky-hodny az pritroubly- krizeny.podoba retrivrum) u metra opatov se z poza rohu najednou vyritila pani s krasnym cernym stafordem (ale byl taky s necim picnutej), misto voditka retez..pes mel nejvetsi radost z mejch fen a chtel si hrat. JENZE z pani se vyklubala pod lampou evidentni notoricka -sesla chlastem (vek neurcity) a k tomu byla vozrala.zacala psa skrtit a na me hystericky rvat,ze si mam ty cokly okamzite chytnout. jeji pes zacal vyvadet,protoze ke skrceni se pridalo to jeji rvani...snazila jsem se ji uklidnit - marne. zadna reakce ani na to,ze jsou to dve feny a ze jsou hodny.proste niiiiiic. nevydrzela jsem a rekla jsem ji,ze je vozrala krava a proc si proboha porizuje takovyho psa - evidentne ji vubec neposlouchal. od pani dalsi nadavky a ze toho psa klidne pusti a ze uvidim.....wtf??
    .....vozrala zenska se stafordem na retezu-pecka....uprimne lituju toho psa a co vsechno se asi jeste stane nebo uz stalo...aach jo.d
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    díky za rady, mrknu na to.
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    PAW_LINKA: taky mohu Magnussona jen doporučit :) krmím tím jak seniorku tak 3letého blázna :))
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    PAW_LINKA: já teď už nějakou dobu na doporučení krmím Magnussonem a hodlám tím krmit i mou budoucí psí populaci :) Hledala jsem krmení pro moji citlivou psici (citlivou na obiloviny - drbala se apod.) http://www.topkrmiva.cz/petr-magnusson-rozhovor/t-324/
    JACKYYJACKYY
    JACKYYJACKYY --- ---
    DSC02401.JPG (920036 B)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    PAW_LINKA: zkus promyslet tuhle alternativu :) [ BARF - kvalitní výživa psa ]
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    zdravím, pořizuju si štěně bulteriera, tak by mě zajímalo jestli máte nějaký typ na dobré, kvalitní granule?
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    nema niekto tip, kde by sa dal zohnat kozeny nahubok, ktory by sedel bulikovi? diky
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    nemate pls nejaky odkaz na clanek/povidani o cviceni obrany? Predpokladam ze to stejne vyzaduje napred standardni vycvik a az potom muzu delat obranu, ale moc o tom nevim a nechci Vas tu zahrnout dotazama :)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    GIOVANNA: Jj, s tim bohuzel naprostej souhlas:( Ja schopnyho figuranta, kterej mi dobre odkouse zlataky, s citem a rozumem, bez toho, aby po nich chtel stejnej drajv jako po ovcakach, nasla az od Liberce. Zadny velky ambice se psy nemam, vse delame pro zabavu a jak ty pises, pro normalni upotrebitelnou ovladatelnost, ale zvlaste cubinu obrany bavej. Nastesti ten nas figurant jezdiva obcas do Dvora Kralove n.L., coz mame 50km, takze kdyz jsou prachy a cas, tak se tam obcas podivame. A kdybych nebyla lina, tak s ni uz tu ZM mam:))
    MURAMIXA
    MURAMIXA --- ---
    GIOVANNA: Co vím tak v Praze P.Urban
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    MATHEA: už se výcviku na cvičáku nějakou dobu nevěnuji, cvičím si sama pro zábavu a tak aby byl pes ovladatelný jak potřebuji, ale co si tak pamatuji, tak najít dobrého figuranta byl docela oříšek, nebo alespoň v Praze :/
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    GIOVANNA: No jo, ono da se rozkousat dost psu, ale na to musi bejt figurant, co to fakt umi a premejsli o tom a dokazu si na toho psa fakt prijit:)
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    MATHEA: když jsem dělala s čubinou ještě sportovní výcvik tak jsem to taky nechápala, že rotvíka může nebavit obrana (na cvičáku jsem jich pár poznala), ale ten můj mi to předvedl taky :)) bohužel.. On je teda celkem nevyrovnaná povaha, takže řval na psy okolo, ale figuranta nevnímal, mohl kolem něj poskakovat jak chtěl a Arnošt ho ignoroval, ale možná kdyby byl zapálenější figurant tak to mohlo dopadnout jinak :) kdoví..
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    GIOVANNA: Pneu je ale prece hrozne moc dulezita!!!:))) Ty jo, tak nekousaciho rtw sem uz dlouho nevidela teda:) Ja si loni velmi uzila MS rtw v Hradci Kralove, to byla vubec podivana. A ted na tom MR fakt pekny vykony, kor na to, ze bylo nejakejch 30 nad nulou, autobusicci sikovni:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam