• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    PAW_LINKA: nahod foto.. ;)
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    PAW_LINKA: u bulika uplne normalne.. :) nasa "zamrzne" ked zisti, ze sa ide von. ale tenisak ju preberie stale.
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    to vis venku je osklivo a na packy to studi .. bulici jsou lenosi , znam taky jednu bulici a ta todle taky delala proste se slo ven jen vycurat a udelat bobek a hned nazpet do pelisku a valet se , proc nekde vtomdle chodit venku to me nezajima :) .. pomohlo to ze se delala nejaka aktivita co pak bavila aby se tesila ven ... obcas se taky stalo to ze se zastavila na chodniku a nikam dal se nepujde a normalne si lehla a delala ze spi a srala na vsechno , proste takova natura no
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    ahojte mám takovou záhadu ohledně mého štěňáka, je to bulík 2,5 měsíce. No a vůbec nechce chodit ven, nejraděj by se vyčurala, když už ji ven vezmu a pak už čeká na prvním schodu aby mohla zase domů...čím to může být? netušíte? příjde mi to trochu divné. taky jsem přemýšlela i nad tím, že jí je zima, takže sem pořídila obleček, ale pořád žádná změna... díky
    ANAT0MI
    ANAT0MI --- ---
    Prodám štěňata Amerického pitbulteriéra s registrací. Odběr možný ihned. Cena k jednání. Kontakt info@vindexkennels.cz

    Visual LightBox Gallery generated by a free Picasa Web Album template from www.paulvanroekel.nl
    http://www.vindexkennels.cz/galerie/index.php?album=ambrosio

    Visual LightBox Gallery generated by a free Picasa Web Album template from www.paulvanroekel.nl
    http://www.vindexkennels.cz/galerie/index.php?album=adonis
    KCN2
    KCN2 --- ---
    pořád pátrám kdo mi krade to pivo z lednice a už ho mám :)

    SIEGR
    SIEGR --- ---
    MURAMIXA: dik;) to jsem potrebovala vedet;)
    BECKIEE
    BECKIEE --- ---
    my davali borovou vodu. A pomohla. .:)
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    co dělat, když psisku "teče" z očí? Vyplachovat borovou vodou, heřmánkem...?? Čím to může být, teď žádný alergie snad nehrozej...

    Díky
    MURAMIXA
    MURAMIXA --- ---
    SIEGR: Generali to ma tak nejak vseobecne, asi bude lepsi kontaktovat pobocku v ČR nebo na netu. (pojištění se vztahuje na škody, které způsobí pes, a za které odpovídá majitel, např. pokud pes někoho zraní, zničí či poškodí cizí věci, vběhnutím do vozovky způsobí dopravní nehodu apod ). Mam pocit ze podle vyse plneni je to az do 500.000.
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    zdravim, chtela jsem se zeptat jestli mate nekdo pojisteneho psa u generali..Ja ano ale nemuzu nikde najit online seznam vseho na co se to me vztahuje... Bohuzel v prubehu me nepritomnosti doma se muj pes porval a my jsme nuceni platit odpovednost za skody... Tak se to snazim najit a nic...
    DAJIKF
    DAJIKF --- ---
    tak se podelim o vcerejsi zazitek z jiznaku. sla jsem od rodicu smer domov. vedle me tapaly moje dve fenky (4 roky-hodny az pritroubly- krizeny.podoba retrivrum) u metra opatov se z poza rohu najednou vyritila pani s krasnym cernym stafordem (ale byl taky s necim picnutej), misto voditka retez..pes mel nejvetsi radost z mejch fen a chtel si hrat. JENZE z pani se vyklubala pod lampou evidentni notoricka -sesla chlastem (vek neurcity) a k tomu byla vozrala.zacala psa skrtit a na me hystericky rvat,ze si mam ty cokly okamzite chytnout. jeji pes zacal vyvadet,protoze ke skrceni se pridalo to jeji rvani...snazila jsem se ji uklidnit - marne. zadna reakce ani na to,ze jsou to dve feny a ze jsou hodny.proste niiiiiic. nevydrzela jsem a rekla jsem ji,ze je vozrala krava a proc si proboha porizuje takovyho psa - evidentne ji vubec neposlouchal. od pani dalsi nadavky a ze toho psa klidne pusti a ze uvidim.....wtf??
    .....vozrala zenska se stafordem na retezu-pecka....uprimne lituju toho psa a co vsechno se asi jeste stane nebo uz stalo...aach jo.d
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    díky za rady, mrknu na to.
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    PAW_LINKA: taky mohu Magnussona jen doporučit :) krmím tím jak seniorku tak 3letého blázna :))
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    PAW_LINKA: já teď už nějakou dobu na doporučení krmím Magnussonem a hodlám tím krmit i mou budoucí psí populaci :) Hledala jsem krmení pro moji citlivou psici (citlivou na obiloviny - drbala se apod.) http://www.topkrmiva.cz/petr-magnusson-rozhovor/t-324/
    JACKYYJACKYY
    JACKYYJACKYY --- ---
    DSC02401.JPG (920036 B)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    PAW_LINKA: zkus promyslet tuhle alternativu :) [ BARF - kvalitní výživa psa ]
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    zdravím, pořizuju si štěně bulteriera, tak by mě zajímalo jestli máte nějaký typ na dobré, kvalitní granule?
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    GUBKA
    GUBKA --- ---
    nema niekto tip, kde by sa dal zohnat kozeny nahubok, ktory by sedel bulikovi? diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam