• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    SPAM

    DNE 13.4.2014 SE ZTRATIL PES ANGLICKÝ BULTERIER SLYŠÍ NA JMÉNO ARTHUR. ZABĚHL SE V OKOLÍ ČESKÉHO RÁJE - ŽERNOV / TATOBITY / TURNOV / ROVENSKO POD TROSKAMI / JÍČÍN / SEMILY......

    Pes je velmi přátelský, nechá se bez jakkýkoliv problémů odchytit.
    Má trikolorní zbarvení - černo/hnědo/bílou. Je očipovaný, na zadní pravé noze má vytetované číslo původu.

    PROSÍM O JAKÉKOLIV INFORMACE.....
    ODMĚNA JISTÁ!!!

    PROSÍM VŠECHNY O SDÍLENÍ
    https://www.facebook.com/events/615174915233616/?notif_t=plan_user_joined

    Arthur (Ztracená zvířata) | Psí detektiv
    http://www.psidetektiv.cz/zvire/arthur-semily-2014-04-13
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    KACJU: Hovnousek...uplne jak ten nas kdyz dostane od sousedovic ridgebacka na drzku...At se hezky hoji...
    KACJU
    KACJU --- ---
    OPI: Neboj sou to jen hlubsi skrabance a dopadli oba psi stejne. vypada to sice desive ale v ty dece je namazanej mastickou a unavenej po 5-ti hodinovy prochazce ( po te jejich bitce sme sli jeste normalne na prochacku, samozrejme po dezinfikovani prohlidnuti atd.) . To si jen hraje na pacienta. On delal chudinku az po tom co sme prisli domu a napatlali ho masti a zakazali se drbat. Je heerecka.
    OPI
    OPI --- ---
    KACJU: to nevypadá vůbec hezky, já jsem celá posraná ikdyž má pes jen nějaký škrábanec, nedovedu si představit jak bych šílela kdyby mi takto někdo zřídil psa
    KACJU
    KACJU --- ---
    Takhle to dopada kdyz potka Fido Fida (sousedi maj stejneho blbce jako ja a jmenuje se taky Fido).




    ...i kdyz to vypada drsne tak nedoslo k zadnym vaznym urazum
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    SIEGR: super fotka + jedna fejsbukova...

    SIEGR
    SIEGR --- ---
    Tak ja to tu trochu rozcisnu..nase Valentynska prochajda
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    abyste se z tech minusu neposrali :D
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    No, já to sem dala z principu, že jde o pejsky a většina psích majitelů je hravých :)...nevěděla jsem, že je někdo tak úzkoprsý že musí mínuskovat. Osobně bych byla nad věcí a mávla rukou. To že se tu chce někdo pochlubit svým havošem místo fotky už je snad jeho věc ne?..
    TARGI
    TARGI --- ---
    RAVNOS: to máš fuk, neres to, jsem ze starý školy a hraju si na principy a osvětu ;-)
    TARGI
    TARGI --- ---
    RAVNOS: nejsem, já se minusum tady už jen smeju a takhle reju...
    mě když se neco nelíbí, tak to buď napisu, co a proč, nebo to proste prejdu s tím, ze proste halt každý máme jiny náhled...
    nevim co je lepší, prastene neškodné blbiny pár zastydlejch pubertaku, nebo dlooooouhe ticho ;-)
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    TARGI: nebud citlivka. tie minusy su aj odo mna , proste sa mi tie cartoonize blbosti nepacia a chcel som sa k tomu vyjadrit, zabijem sa? :)-
    TARGI
    TARGI --- ---
    škoda, ze člověk nemůže dat minus minusu :-D;-) pár lidí si udělá legrandu v pomalu mrtvým auditku a hned je ominusujou uz asi vím, proč je polomrtve :-D:-D

    a šup minusy sem, honen:-D:-D:-D
    OMIS
    OMIS --- ---
    TARGI
    TARGI --- ---
    my takyyyy .D

    SIEGR
    SIEGR --- ---
    taky mame:)

    ANTENA
    ANTENA --- ---
    .))
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    už tu bylo?

    Cartoonize My Pet - Cartoon customizable gifts for pet lovers
    http://www.cartoonizemypet.com/index.php
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    KOLOCH: skus eukalyptovy olej do vonnej lampy pripadne to namydli s nejakym old school mydlom (ziadne soft tekute shitiky:) )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam