• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    TARGI
    TARGI --- ---
    TARGI: TARGI: naše bojové vemeno venčí ještě větší vemeno, tedy bojové :-D aneb Chilli je asi podpantoflak :-D
    TARGI
    TARGI --- ---
    KACJU
    KACJU --- ---
    Lidicky puste si tenhle dokument fakt me zaujal
    Věda o psech
    http://stream-a-ams1xx2sfcdnvideo5269.cz/okno.php?film=MzczNzI=&new_way=yes
    jestli se to neotvira tak je to na prima zoom "věda o psech"
    KACJU
    KACJU --- ---
    KOMTESSA: rekni ze ses turista na ty se vyhlasky tak prisne nevztahuji. Nahubek vzdy sebou, kdyz prudej nasadis neresis. Na volno nedoporucuju lidi sou kokoti vsude jak v CR tak ve FR. A POZOR oni maji sice pravo odebrat ale i ZASTRELIT na miste! Nejhur sou na tom krizenci.
    My jako obcani CR nemame kategorie nebezpecnych psu takze se to na nas az tak nevstahuje. Jinak sever i jih v pohode.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    PIKKMA: evidentně mi na to nemá, kdo, co říct :D
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    SIMCIIQ: s tim točením baltík uplně to samý :D když se potká s nějakym psem na ulici a může k němu, tak je tak šťastný že se začne chovat jak splašenej magor, ten druhej pes ho vůbec nestihne co to děla a většinou je z toho také bitka.. tak sem zvědavá co ti na to poví..
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    kdyby se někdo chtěl přidat do diskuze :) která zatím enní :D
    RETAL
    RETAL --- ---
    KOMONO_BURU: Rozmazaní a useknutí, ale pěkní pejsci :)
    TARGI
    TARGI --- ---
    joo, oni te zastaví, neco řeknou, jak promluvis anglicky, mavnou rukou ať jdeš/ jedeš pryč :-D :-D to uz se nam taky stalo.
    KOMTESSA
    KOMTESSA --- ---
    SIMCIIQ: no jooo, pravda, ty s tím máš zkušeností víc než dost... super díky, jsem si oddychla..na sever určo nepojedeme, budeme někde spíš nižněji a pak směr špáňo..
    ani když jste potkali cajty, tak vás třeba neupozornili jo?
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    KOMTESSA: Prosim tě mají to tam striktnější to ano, ale jinak Mája nikdy nechodila s náhubkem to prostě jsem odmítala.. někde na jihu byla i na volno, kde to bylo tolerantnější.. sever mi přišel víc netolerantní..
    no a nemá pp a taky jsem s tím nikdy problém neměla..
    hele francouzskej fízl než, aby měl s tebou řešení a papírování si radši půjde sednout na pastis..

    ovšem myslím si, že kdyby tvůj pes někoho napadl nebo napadl nějakýho psa, tak se to pak teprve bude řešit striktně, ale že by namátkově chodili a čekovali, to se mi za 10 let pravidelnýho cestování po francii nestalo..
    KOMTESSA
    KOMTESSA --- ---
    Nevíte jak se řeší plemena typu bull ve Francii? Já mám stafbullku, co se týče omezení, pokud mají PP, můžou na území pobývat, ale na veřejných místech pouze s náhubkem a na vodítku. Je pravda, že může v opačném případě hrozit třeba nějaká pokuta či dokonce odebrání psa? Bez PP mají tyto plemena smůlu a nesmí ani projíždět Francií. To je též pravda? resp. vše co jsem se dočetla, je min. 2 roky staré a ráda bych zjistila nové info a jestli se to tam opravdu tak moc řeší. Chceme v září odjet na víno a přeci jen ve Francii nějakou dobu pobudeme, takže nechci, aby došlo k nějakým nepříjemnostem.

    http://www.ville-molieres.fr/uploads/pics/Chien_dangereux.jpg
    PITTKRISS
    PITTKRISS --- ---
    Vsem krasny den !!! Nemate nekdo ve svem okoli stenatka bulika?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    ANA: ja teda dodam, ze kozni problemy jsou svrab, tudiz docaska idealbe bez jich zvirat:(
    ANA
    ANA --- ---
    Dovolim si sem pridat prosbu sdilenou pres znamou na fb, treba se nekdo najde (podrobnosti nevim):
    Pratele,poptavam dobry skutek:rocni tyrana pitbulka s koznimi problemy hleda docasny domov na cca 14dni.pokud myslite,ze dokazete zodpovedne pomoci,ozvete se prosim sem (mozno prese me, predam kontakt) nebo rovnou zachrankyni 604343013

    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Sdílím inzerát od kamaráda:
    Daruji psa, křížence labradora a pitbulla.
    Z důvodu rozpadu rodiny a odchodu ženy, která mi nechala na krku svá 2 psy je musím darovat, protože se nestihnu postarat o ně a zároveň o naši ročni dceru. Situace je naléhavá a darováni spěchá, budu se navíc muset přestěhovat, takže případně budu muset psa nechat v útulku. Nemam tu rodinu, jsem z jiné zemé česky se domluvím. Pes se mnou chodil do služby strážit, doma je zlatý, s lidmi, dětmi a fenami se snáší, se psy moc ne. Umí základní povely a jsou mu 2 roky, má hygienické návyky - je zvykly na byt. Do 50 km od Brna dovezu,dostane sebou všechny své věci včetně granuli. Je to spíš hlídač než ostrý pes.
    Máte li o psa zájem, volejte na telefon 607942739
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    Ahoj,

    je tu někdo, kdo by mi mohl pohlídat fenku amstaffa na víkendy 26-27.9. a 3-5.10 prosím?

    Nejlépe někdo kdo nemá psa vůbec, ale rozumí tomu a nebo psa nekonfliktního (ne fenky).

    Budu Vám vděčný.
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    SIEGR: jj měli....

    No protože si je potkala s Janou a u té byla vždycky taková...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam