• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LETTADLOSBĚR LYSOHLÁVEK mykologická poradna
    R4K0SN1C4K
    R4K0SN1C4K --- ---
    SQELX: to neni ono
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SQELX: Znovu si precti co jsem psal jako identifikacni znaky.
    SQELX
    SQELX --- ---
    No, to som trochu smutny:( diky feedback.... ale jak tu vidim tie posledne fotky, mrknite na toto, toto je z pred dvoch tyzdnov co som bol zbierat. Myslim ze vtedy som to trafil :) ked ano uz viem co hladat.


    E2E4
    E2E4 --- ---
    SQELX: LABRUJA: + este bych do toho navodu ([ E2E4 @ SBĚR LYSOHLÁVEK mykologická poradna ]) dodal, ze fotky maj smysl primo v habitatu, ne po transportu a vyschnuti, to uz je pak hur poznat..

    Je tu nejakej admin, ze by to dal do zahlavi?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SQELX: není to ona
    KAREN
    KAREN --- ---
    IXTREMIST: to jemi homeopatie ;P
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SQELX: Ne. Precti si co jsem psal o par prispevku niz.
    SQELX
    SQELX --- ---
    Zdravim vas, tieto som nasiel vcera. Podla atlasu by to mala bit psilocybe semilianceata po cesky kopinatka. Aj v atlase je jedna fotka s takto cervenou nohou. Ale nejak z toho nemam dobry pocit. Po utrhnuti z nej vytekala cervena tekutina. Je to spravna hribika? Inak co tie nalavo, toho sa neviem dopatrat zatial.

    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    KAREN: kdo si chce zapamatovat na celek život, stačí ty správný rozkousat na kašičku čerstvý. Tělo si to nějak spojí a vůní člověk pozná dycky. Píšu to sem každý rok. :-))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KILLERD2D: to se nesmi sbirat vaclavky? nebo to je neco jinyho?
    KILLERD2D
    KILLERD2D --- ---
    oprava do 10 plodnic...mám to nějaký rozsekaný ten noťas.
    KILLERD2D
    KILLERD2D --- ---
    Nezapomínejme že do 1 plodnic u sebe je to pouze přestupek...více je trestný čin tak pozor :D
    KAREN
    KAREN --- ---
    "lesní" lysohlávky = štiplavá vůně jak u ředkviček. to je pro mě záruka, když si třeba u některý nejsem vzhledově/konzistencí úplně jistá...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DACUBE: dulezity je, ze je v klidu jedla. a pak taky lysohlavka spada pod limcovkovite
    ANDYSS23
    ANDYSS23 --- ---
    Jinak si myslis jak už tady pár lidí zminovalo níže ,že každý by měl jít na sběr s nikým kdo to opravdu zná a ví co a jak ... dost děla je jíst u toho :) to jak smrdi a drnčí a vypadaji atd :D .. je pravda že tech druhu je dost ke spletení ale pak když už víš , tak se nepleteš :) Myslím si že ten kdo je u toho párkrát jedl tak má jasno :D :D :D :D Jinak byl jsem klasika na Jihlavsku v okolních lesích , nějaké tipy na místa někde jinde ? blíže phy? klido zpráva rád se taky podělím o místa . Sběru Zdar
    ANDYSS23
    ANDYSS23 --- ---
    Tak v tejdnu super ;) musim říct že jich bylo dost .. Ale i dost malé takže pondělí úterý by se chtělo vrátit :)







    ARK3R
    ARK3R --- ---
    joo ja to videl hned jak jsem to odeslal..zajimalo co to je..prisla mi dost kysela..sorry hosi..brzy nahodim neco chutnejsiho
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    ARK3R: nepřijde ti náhodou, že se ptáš na tu samou píčovinu, jako kolega 8 postů pod tebou? čtete to vůbec tady, nebo jen nahazujete fotky hub, který velikostí odpovídají lysnám?
    MAUGLI7
    MAUGLI7 --- ---
    jsem pro přejmenování klubu na:SBĚR VŠEMOŽNÝCH HUB,JEN NE LYSOHLÁVEK
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    ARK3R: úúú, vždyt je to nejaká mochomurka zelená :p
    ARK3R
    ARK3R --- ---
    Co rikate na toto pls?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam