• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    BURKHAR: co skill Navigation? +nevim, proc nemas zadnej kyberware (asi mas duvod), ale u riggera by se docela siknul Control rig, mozna i Commlink pripadne Rea enhancers - pze ta tva natural Rea je na BP hodne draha a o tohle -Exceptional Attribute- jeste vic... no a pak u ridicu ani ty Kyber oci - ale jak rikam, asi mas duvod, proc nevedes ware
    pak by to chtelo asi nejaky softiky +aspon trosku nejakeho skillu pro ne (manevrovaci, obrane..), mozna nejakou malou dronu (vosu ci lone-kouli) - ale presne nevim tvuj zamer a jak sem se vcera ptal, tak tohle sou jen me osobni nazorove rozdily, up to u ;]
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Nastin postavy, zbyva jeste asi 18 BP... Prosim o komentare, pripominky apod.

    gorgeous George

    Metatype : Troll
    Mundane

    Attributes
    Body: 5
    Agility: 4
    Reaction: 7
    Strength: 5
    Charisma: 1
    Intuition: 3
    Logic: 4
    Willpower: 4

    Edge: 5
    Initiative: 10
    Essence: 6

    Knowledge Skills
    English : N
    Russian (Speak) : 3 (5)
    Arabic (Speak) : 1 (3)
    Security Systems : 4
    Security Procedures : 3
    Security Design : 3
    Cop Trids : 2
    Engineering (Mechanical) : 1 (3)
    Street Drugs : 4

    Active Skills
    Pilot Ground Craft (Wheeled) : 4 (6)
    Pilot Aircraft (Rotary Wing) : 3 (5)
    Pilot Watercraft (Motorboat) : 3 (5)
    Pilot Anthroform (Remote Operation) : 2 (4)
    Gunnery : 3
    Hardware : 3
    Locksmith : 3
    Automotive Mechanic (Wheeled) : 3 (5)
    Longarms (Sporting Rifles) : 2 (4)
    Pistols (Revolvers) : 2 (4)
    Dodge : 2

    Positive Qualities
    Exceptional Attribute

    Negative Qualities
    Addiction, Cocaine, mild
    Allergy, Pollen, com/mild
    Uncouth

    PJSS Elephant Rifle
    Smartgun System, external
    Ruger Super Warhawk
    Smartgun System, external
    Regular Ammo (100 shots)

    Commlinks
    Commlink : Fairlight Caliban
    OS : Novatech Navi

    Equipments
    Goggles
    +Flare Compensation
    +Image Link
    +Smartlink
    +Low Light Vision
    +Ultrasound Vision
    +Vision Enhancement (Rating 3)
    +Vision Magnification
    Headphones
    + Audio Enhancement (Rating 3)
    + Select Sound Filter (Rating 2)

    Contacts
    Mario (L:2 C:3)
    SUPERMARIO's Car Service - Car Lot - Junkyard (all cheap, quick and secure)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    K-10 (Blood of Kali)
    Duration: 5 x 1D6 minutes
    Effect: +3 Body, +3 Agility, +6 Strength, +1 Willpower, +3 Initiative Pass, High Pain Tolerance 3, Berserk
    Users of this experimental combat drug automatically go berserk when wounded, in a manner similar to Bear magicians (see Bear, p. 192, SR4). At the end of the duration, the user suffers 18S damage (unresisted). Berserk character must also make an Edge (1) Test; if they fail, they stay berserk permanently. All of the initial research subjects of kamikaze grade ten, aka K-10, died from the drug’s side effects or wounds sustained while under the influence. The formula for K-10 was hacked from the lab’s medical database, and the drug itself only hit the streets as a combat drug in the beginning months of 2071. Buzz regarding K-10-fueled suicide assaults is already on the rise.

    dost dobry, predpokladam, ze takova spina do sin city dorazila a nebo driv ci pozdejs dorazi ;]
    opravdu ale nechci potkat toho negra, co se tim nasvihne, nedej boze aby to byl nejakej meta-faso od Osuntelcu...
    btw. ja si chvili hral s Kamikaze, vzdy kdyz ucinek slez, tak sem se nekde rozplac a co teprv tady 18S!!! :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Probehl apdejt mapy, bymazany silnice z more, doplneno meritko, cernej podklad pod wobrazkama.

    GIMP fajl ma v soucastnosti 18mb, uz aby byla domena a hosting, pac velikost poroste umerne k poctu vrstv.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JVMLOK: ty woe, to je zas kompliment, nemuzu spat...:-/
    este k tomu ohnisku, dle dostupnosti pri tvorbe postavy max r2 - ono se ti pak nevyplati schanet (pripadne kupovat) silnejsi, to pripoutani je strasne drahe a pocita se tam i dosah (takze pak je to na karmu total drahe) a uz sou lepsi Iniciace ci nejaky kouzlo, kdyz to de....
    no a samozrejme, ze u sveho prvniho maga sem byl takovej kun, ze sem tech 6p do ohniska nevrazil - priste holt budeme chytrejsi, starousku
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JVMLOK: to je malej sum - particka fyzadu asi nebudete, kdyz marv znpckovatel a atom je hack
    s tim ohniskem, to sem mu psal ja neco postou - jakoze svym zpusobem je fyzad vetsi klatic s ohniskem, nez mag... paklize je to treba v urcite extremni situaci troll a to ohnisko je combat axe zlobru :D
    on se ptal, protoze mi porad jaksi zcela neduveruje a ja sel do pryc na bus....'ta d2 zbran - bylo to v kontextu bazim, hor a lovu draka nebo prerostle jesterky, ne na ulici;]
    akorat sem pak rikal, ze trpajzlik a lovec s tak obrovskou sekerou je divnej, prekazi to, kdyz ma ta sekera pres metr a pul, ci-li je vetsi nez trpos a pliz se s tim treba... (a proto ma podle Arsenalu trpos u zbrani s dosahem 2 stejne -1bonus, erm postih, smejd mala, coz je ale stejne docela fer)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    d2 jako delka 2 :)

    btw vite jak se pozna ze CHORCHE je na foru? Tak, ze misto obvyklych 20-30 prispevku co tu byvaj behem me nepritomnosti je jich 120 :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: no ona je to spis 2d zbran, kdyz te tiim nekdo klepne, razem jsi 2d :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: s veliokosti satlinku viz Vetrelci, jak Bishop privolava modul:)

    Koukam budem particka fyzadu


    ATOMOUSEK: 2kovy ohnisko stoji 20000 a 2BP. vic nepujde skrz dostupnost :(

    BTW ad podbijeci kladiva... s d2 zbranema opravdu chcete pobihat po ulicich??? paka :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Od leveho hora - po budiku:

    Katedrala v Templ ctvrti
    Letiste v Mista Moci
    Basa tamtez
    Hraci automaty v Kurvi Ctvrti
    Predstavenstvo Kurvi Ctvrti
    Kreml v Malem Rusku
    Korporacni vojak v nektere ze Sutinovych Ctvrti a toxickych zon
    2x defacto kterakoli Sutinova Ctvrt od Ruske az po Okraje
    2x prumyslovy stinov, elektrarna je na jeho nejjiznejsim konci
    2x mentka z pristavu
    Tower of Power z Mista Moci

    Pokud to nekdo chce mene komprimovane s detaily, tak to ma okolo dvou mega a muzu mu to nekam hodit, jako soubor s vrstvama to ma pocitam tak 10mb, ale nevim, nechce se mi koukat :]
    Jestli za tohle nedostanu bod karmy, tak uz za nic :))))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: no zitra muzu nekdy zkusit nejakej nastrel, je mi jasne, ze si to predelas, protoze uz treba jen takove staty... tam se budem urco nazorove lisit, i kdyz v popredi bude Rea/Agi... u cubek mozna i Cha - athletica bude nejspis celej groupskill - thermo teda nevim, jak narvat do fyzada, tam sou tak max Cats eyes ci Enhanced sense (toz mozna +/-to) - otazka je i jak velkou magii si u ni predstavujes, ale asi docela dost :)
    uvidim, jesti mas jeste nejaka prani/omezeni tak asi posta ci sem a ja zitra neco netriskam do degeneratoru - jinak uz sem pouzil 11letou mini Miho, zacka blademastra Carla, ale fakt jen mini... ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BURKHAR: jen co kurva projde ten hosting, tak tam sprovoznim wikinu a udelam ji tam, ale zatim nemam ani moc cas uz dneska a ani misto. Takze jsou to koncepty k probrani [se] a pak temrve na neco pevnejsiho. Uvazuju postupem casu o vydani vlastniho sorcebooku, ale jak rikam, casem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: jo a jeste tracking, shadowing a urban survival
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OVERDRIVE: Muzes to nekde sumirovat na jedne prehledne strance? Nastenka, ci neco podobneho... ;o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE: ten marv je z obalky prvniho dilu comixu
    ano vim o Miho, mam ji v planu udelat mozna nekdy zitra nebo pozitra, ale jestli se vam chce skladat nekomu postavu, klidne ji sem hodte, stejne ji nekdo bude must udelat, ja si ji nakonec predelam jak budu potrebovat.
    Pripominam vsechny ruzne mozne atletiky, zastrasovani a infa a termo zrak krom toho, co jsi uz napsal. Kvuli termu muze mj zabijet i pres strechu auta temer jako normalne.
    Uvolnuji na to npc 600 bodu na tvorbu z rezervoaru na NPC.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: heh no gut - advanced adept = to je zas ta street magic, to hupsani uplne v klidu, power Freefall, hazeni je bud p. Missile mastery ci Power throw..., relfexy min 2kovy, taky jasne a to s tema zbranema iniciace Item attunement, kdybys nekdy takovyho adepta potreboval poskladat ci si ho jen tak hokus pokus prevest (tim jen chci rict, ze de facto vse je vymysleno...) - ale nevidet ten filmik, tak by me asi jen tak nenapadlo zabijet typky pres strechu auta (nejspis bych jako gm byl i docela proti - ale zas uz vim, ze ty to chces hrat presne tak;)

    jinak obrazek Nancy, to je slint a mapa je taky dost fajn +ten dalsi Marv je takovejch checht, ta kudlicka v ramenou :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    prozatimni legenda:

    kotva = pristav
    postava = stinov
    pest = sidlo moci
    kriz = kostelni ctvrt s Citadelou
    srdce = Kurvi Mesto
    vlajka s mesicem = Turecka Ctvrt
    srp a kladivo = Ruska Ctvrt
    psi hlava = Cikanske Getto
    smrtka = Terove Jamy

    chybi zatim Opustene okraje, ale predpokladejme, ze to je volna zona tesne okolo hranic mapy, tam uz jde wo krk temer od vseho, maximalni pocet Ghoulu, HellHoundu, magicka toxicita, metalide se tam navzajem zerou, kdyz uz je tam bezpecno, tak je to pokusna nebo toxicka zona nejake korporacky. zadne cesty, zadne koleje, spousta zbytecne bojove techniky, automaticke bojove systemy a podobne dobroty, dal je uz jen ruzny druh pustiny.
    Po zemi to pro normalni i docela schopnej tym s hodnoceni A neni schudne, dostat se pryc, dal je navic SinCity ohranicene Vysokyma horama na kterych je zbudovanej pomerne solidni protiletadlovej kanon barrier, takze ani ze vzduchu zadna sranda, A tym nema sanci. Na mori, kere chce taky dokreslit je defacto protilodni system automatickych i plne ovladanych palpostu s kulomety podobnymi jake slohnul Burkhi, ale ty byly jen z prvni zony, pod vodou jsou minova pole a zachycovaci alarm mrize napojene na system dronu. Obecne droni jsou temer vsude, ruzny stupen jejich bojovosti je jasny. Neregistrovany dron bez jakekoli licence vydrzi ve vladni ctvrit tak 3sec, v kurvim meste tak 2min, stejne jako v pristavu a kostelni ctvrti. Na ostatnich enklavach a lokacich rozhoduje aktualni bojeschopnost. terove jamy jsou zcela neobydlene metalidmi, pac jsou to opravdu terove spinave toxicke vody z nichz vyrusta jen vysoka ostricova a rakovosve zelene, nebo spise sede :)

    Dalsi dotazy pripadne navrhy na ctvrit jsou vice nez v pohode, ale nemusi byt zodpovezeny ani brany v potaz, pokud se nebudou hodit. Pokud nekdo chcete, tak si pichnete uz do techhle gifu sva NPC i s popiskou, udelam z nich dalsi vrstvu do tech GIMP souboru, nez je uvolnim.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dve nahozeni mapy - dalsi zitra, dnes uz mam doma Miu, Hienu a Truce
    Dodam pak i puvodni format GIMPU s vrstvama takze to pude predelavat a doplnovat uplne snadno i s tim, ze pujdou vypinat vrstvy jako celky.



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A tohohle taky - mimochodem uz ma wopraveny prsty, ale usi ma stale na cary

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam