• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: tajne jsem doufal, ze k tomu nedojde.. byly daleko horsi casy a stejne se nezavrel.. tak to zavrou presne po 330 letech.. ach jo..
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Dalo se čekat :-( Ono už bylo skoro jasný, že Vyškovu pomůže jen zázrak, protože sehnat investora do pivovaru s nedořešenou restitucí a vlastnictvím není sranda...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    A je to v kaši..

    Pivovar Vyškov končí. Loňská obrovská ztráta mu zlomila vaz
    http://Ekonomika.iHNed.cz/c1-43872810-pivovar-vyskov-konci-lonska-obrovska-ztrata-mu-zlomila-vaz
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KOOFILTH: to bude nejakej ejl ci trapista, ktere nutno podavati nechlazene :) debata pekna!
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    :)))


    kdyby někoho zajímalo - je k tomu docela výživná debata :))))
    [ KOOFILTH @ Šedesátiny masakristy Umbrtky ]
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: To je celkem silny kafe, ale pokud netrpi pivo a Nemcum se to libi, tak proc ne. Radsi pivo s hnusnou etiketou nez nepivo s krasnou etiketou. A konkretne ty nove etikety Klasteru se mi libi.
    KACIR
    KACIR --- ---

    Jeden příklad podbízení se německému zákazníkovi v síti NORMA. Víc než český pivo, mi ale ta etiketa evokuje Rusko...
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    KOOFILTH: byl jste tam nekdo? jak to vypada? toci tam neco?

    btw pekna nova nastenka, diky!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    diky
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: pokud chces v Pze ochutnat, najdi si tady kde se toci: http://www.beerborec.cz/page.php?page=brand_detail&mesto=&brandid=41
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    11 dobra, desitku bych asi stejne nekupoval

    hele zkusim je oslovit, treba by mi to tam i privezli, neni to daleko a treba se budou chtit ukazat, uvidime, diky za tip
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: S varkama je to vpohode, nikdy jsem nemel zadnou spatnou. Jen bych nejspis nebral desitku, ktere obecne chodovar moc nevari a vzal radsi jeji vlajkovou lod jedenactku.. ;-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    VOZKA: myslis vyzkouset konkretni varku ? no to bude asi problem...
    nejsem zrovna nikde pobliz a pivo sem si chtel proste vozit na tu akci az tam budu
    muzu ochutnat chodovar vseobecne pokud se v praze nekde toci :( ale ani to nevim kde.
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    dnes jsem musel nedopit regent 14ku "prezident". nevim presne co, ale neco se mi z ni vracelo tak, ze to dal neslo. ani 12ka regent nebyla nic moc. jeste tu mam cerne, snad jim spravi reputaci. mrzi me to, protoze v treboni v pivovaru jsem si vzdy rad daval kvasnicove a to bylo dobre, ty lahvace mi opravdu nesedly
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    KACIR:
    ANDY_WARHOL: Chodovar určitě nejdřív ozkoušej, pil jsem od nich jak výborný pivo, tak naprosto katastrofální pokaženej patok (obecně slyšim spíš chválu. Ale ta moje desítka byla fakt nejmíň pivní pivo jaký jsem kdy pil.)
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Chodovar je dobrej, toho bych se asi nebál...
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    ad lahvova piva: byl jsem na vypichu v kauflandu a maji tam v lahvi herolda, zatec, takrka komplet sortiment svijan a primatora. primo v prizemi.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    DOOMBRINGER: diky moc za tipy, nejak si uz poradim :)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Tak vetsi pivovary tu nenajdes. To pak uz jedine chodovar.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    problem je ze nevim kolik bude potreba sudu, takze potrebuju vzit treba pet a pak si prijet pro dalsi a pak treba jeste kdyz bude potreba
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    vozka: bohuzel si nemuzu dovolit platit za sud 2500 kc, sem pocital spis s cenou nekde kolem tisice, budu taky potrebovat mozna az 15 sudu a to se u tehlech malejch rovna nahlasit dopredu. Takze spis hledam nejaky vetsi ale dobry pivovar
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam