• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Neodhadli zájem, zas lepší takhle, než nakoupit BON a tvrdit, že je to jejich pivo :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: Hmm, toto trosku nepochopim. Me zarazila ta absence 13°, ale ze to dotahnou takto daleko jsem necekal. Maji to napsano uz i na webu.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jinak na pustevnách v kolibě u zaryša maj BON, zrovna teda měli desítku, nic moc, kolega tvrdil, že to chutná jako zředěnej jihoměšťan (asi žádný překvapení)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM: tak jsem tam dnes byl, no vlastně nebyl, na dveřích je nápis, že děkujou příznivcům, že je produkce vypitá a že další bude až 10. srpna, což už budu zase pryč, paráda
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    MILHAUZ: jaj, ja to prvne pochopil, ze jsi nezkousel psenici :) Tak az na ni opet dostanes chut, tak zkousku s citronem rovnou vynech ;)
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    ABRAHAM: ja jsem prave mel obdobi, kdy jsem hrozne pil weizen od primatora, jenze se mi nejak prepil a ted uz ho nemuzu ani citit. tak mi bude mozna jeste nejaky cas trvat, nez to s tou limetkou zkusim
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Z Kalteneckera jsem mel:
    Kaltenecker Märzen 13° polotmavé - luxusni pocin
    Kaltenecker višňové 12° - kompotak jako vsude jinde, pit se dalo
    Kaltenecker Weizen 12° pšeničné - bylo priserne zkysle, nevim zda zamerne ci omylem
    Kaltenecker Chili 11° - silenost, po napiti jsem mel chut zapit to pivem :]
    KACIR
    KACIR --- ---
    SAMMAEL: Na Slovensku je poměrně přehledno: V Rožňavě je Kaltenecker, já jsem ochutnal jen zázvorové a to bylo tak svérázný, že z toho neposoudím, jak uměj vařit, ale je poměrně chválen. V Bratislavě je Minipivovar Richtár Jakub a na Liptově Kvačany. Kompletní seznam zde: http://pivni.info/pivovary/slovensko/
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    RURYRY: No, zacal jsem to delat kvuli me planovane navsteve a nakonec jsem si rekl, ze to udelam verejne at to ma vetsi uzitek.
    RURYRY: Primator je s Heroldem asi nasim topem. Velen mi zpocatku moc nesedel, ale pak jsem si zvykl. Nicmene mam ted na sklade jak Velena, tak Herolda. Nejspis to dam v jeden den at to muzu taky porovnat. Jeste bych mohl prihodit neco z Bavorskych psenic, taky tam jeste tusim dve mam :]
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    Ještě něco k diskuzi o pšeničných pivech. Včera jsem koštoval Velena z ČH a pšeničného Primátora. Obě piva byla vynikající, ale Primátor má podle mě zajímavější, takovou více kořeněnou chuť.
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    ABRAHAM: Super projekt, škoda, že to nebylo než jsem v květnu Vídeň navštívil. Bez mapky jsem byl jen v Ottakringeru :(
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Máte nějaký tip na minipivovary na (nejen)středním Slovensku?
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: Je skoda, ze namaji tu 13°, ale pokud budes mit naladu, vyzkousej to nizkoalkoholicke. Jsem na nej zvedav, jen nechapu, proc jsem ho nezkusil kdyz jsem tam byl :]
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    MILHAUZ: chyba, mel bys rychle napravit :]
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    v ankete mi chybi moznost "nezkousel jsem"
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    ABRAHAM: nebyl, zatim děláme jiný výlety, máme to naplánovaný na sobotu: skanzen, pivovar, jánošíkův dukát, smrt alkoholem :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Udelal jsem mapu videnskych mini. Kdyztak to muzes plivnout i na nastenku.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: jesteze tam nekonci treba 22 :] diky za info!
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Tramway 11° uvařil Pivovarský dům, M.Vávra, receptura Honza Šuráň, v čem je výjimečný, zatím nevím... Každopádně ta 11 je symbolická - u Tramwaye končí jedenáctka a Tramway by mohla mít jedenáct let...?
    HAYES
    HAYES --- ---
    v ankete taky nebyl a ja si obcas dam Demona od Lobkowicze... driv mi hrozne chutnal, ale mam pocit ze cca pred dvema rokama sel nejak do hajzlu. Ale kdyz muzu, tak si ho neodpustim :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam