• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KACIR
    KACIR --- ---
    X_RATED_IDIOT: Taxis 14? To zní zajímavě. Česká bejvala dost nudná putyka, svýho času jsem tam občas chodil...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    řikal mi teď kolega, že prej českou hospodu v orebitský 3 má novej majitel cca 5 tejdnů, má tam snad staropramen a mimo to ještě kácov a pardubickej taxis 14, byl ste tam už někdo?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    hm já mám jednoho záviše z poličky a pár poutníků, prej je na národce nějaká pivní speciálka, víte někdo něco?
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    včera jsem absolvoval vepřový hody v kostelci, pokud máte někdo čas, doporučuju, jitrnička byla zvlášť vypečená. Z piva jsem měl radhošť - ten mi vydržel pak celej večír, lipník - taky slušnej ale trochu sladší, černýho koníčka - jen jsem ochutnal, šlo to. A na zokenčení dva lipany v kulovym blesku - asi nejlepší pivo ten den
    LENGYANG
    LENGYANG --- ---
    KINGFISHER: ja měla švestkový a překvapivě dobrý je tedy trochu sladci takkže víc jak jedno člověk nevipije ale příjemná varianta, která osvěží
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    Pivo Merlin
    http://www.pivo-merlin.cz/
    Zatím jsem neochutnal...
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    Bier Teufl ma pivo svoje a pak taky z dovozu (Weihenstephaner a Starobrno)-a je to fakt pekna hospudka cela drevena. Strasserbrau mam pochybnosti, jeste jsem nebyl, prozkoumam a poreferuju.

    Jinak minulej tejden jsem byl pracovne v Lausanne, vecer se nam postestilo najit mistni pivovarek, hospoda byla moc pekna studentaksa, pivo vynikajici (7 druhu, krome Lageru ruzny Ale s prichutma a Stout). Jedinou vadou byla kruta cena - 4,60 SFR za 0,2l blee
    Brasserie du Château
    http://www.biereduchateau.ch/#/bieres
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KRYSTOFF: Bier Teufl a Strasserbrau jsem prihodil do mapy uz driv. Pivo vari urcite svoje?

    KRYSTOFF: Diky!
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    jo a to pivo v Universitätsbräuhaus varej v Stiftsbrauerei Schlägl coz je kousek od Lipna hned za kopcem
    STIFT SCHL
    http://www.stift-schlaegl.at/prodon.asp?peco=&Seite=212&UID=&Lg=1&Cy=1
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    ABRAHAM: Koukam ze jste si to ve Vidni pekne uzili, a dospeli k podobnym hodnocenim jako ja: Nejlepsi je Siebenstern a 1516. V Plutzer jsem zatim nebyl (znamy ho nedoporucovali), ale na tve doporuceni vyzkousim, ve Schwarzer Rabe posledne byla ceska obsluha (takovej zamlklej fousac)-coz vysvetluje delku cekani. Medl Brau mam fakt rad, nejen protoze to mam blizko u baraku, na to ze byla zalozena r. 1989 ma dobrou patinu. Zachody v Bauernbrau opravdu stoji za videni. Salm Brau velmi turisticky ale pivo i prostory stoji za to. Od minula jsem nasel jeste 2 pivovary - Bier Teufl a Strasserbrau, coz zaokrouhluje pocet minipivovaru ve Vidni na 20, ovsem ve skutecnosti spise cca 15-16 co vari opravdu pivo na miste.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    dneska nymburk 13 v jamajce, ušlo. Antal Liberec v merendě a dvě chotěboře 12 v dtto.
    KOOFILTH
    KOOFILTH --- ---
    popravdě, Češi milují jakoukoliv práci, při které dostanou žízeň!!

    Češi: Národ pivařů - VideaČesky.cz z kategorie Ostatní
    http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/ceska-republika-narod-pivaru
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    SAMMAEL: mam dojem, ze mela v kazdy ruce celkem 9
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KACIR: Jestli se nepletu, byla tam servirka v kroji, ktera nesla v kazde ruce cca sest pulitru a navrch jeste dalsich pet(?).
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: skoda, byl dobrej
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: "odkazovaný příspěvek již není v databázi"
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    jo přehodnotil jsem ho ještě než jsem to dopil, je to stejnej patok jako všechno ostatní co jsem tam měl, asi jim tam jde jen pšenice a tu já moc nemusim
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: No me teda hodne presvedcil abych si dalsi nekupoval :)

    Jinak jsem mel tu Rosemary, zajimave piti, chutne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam