• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    MISON
    MISON --- ---
    ULRIK: Klíííííííd (c) básníci :)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Ach můj bože...nechci být skeptik, ale...
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    je to konzistentní příběh založen na Frankových poznámkách a zbyték páni domysleli...u ná to vydává Baronet někdy v červnu.
    a již brzo bude i 8.díl
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    SAJMONDEE: jak to vlastne vypada? Je to konzistentni pribeh nebo jen ty Herbertovy poznamky?
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    to už tu sedmičku konečně napsali? no paráda...tak až to u nás vyjde, tak to sem napište, já to nějak nesleduju :)
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    přestaňte omílat film DUna..už je toho moc.
    co Duna 7, čtete ji někdo nebo se chystáte, těšíte se?
    já jím jak audiobook tak v pdf ale nejspíš si počkám ještě měsíc až výjde česky...a jsem hodně zvědaf
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    WIPER: viděla jsem to 6x... asi mi zkrátka Lynch nesedí... je to sice o řád či možná i dva lepší než televizní seriál, ale i tak, I prefer the book...
    ULRIK: MOJE ŘEČ!!!
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    JANCHOR: vim vim... Prestoze je to jedna z nejvetsich videotek u nas, tak nam profesori bezne oznamujou, ze nektery film proste nemaj...
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    ANNIE: A i ty se tam bezne rozkradaj, takze..
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    MISON: tam jsou jen oficialne vysly dvd a vhs, takze nikoliv :)
    MISON
    MISON --- ---
    A nemaj tu 6tihodkovou verzi na FAMU u Narodniho divadla? Slysel sem, ze tam toho maj dost :)
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    ULRIK: skoro bych se vsadila, ze to videl jen Lynch, Dino de Laurentiis a par kamaradu :)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    ANNIE: Vida, tohle je už mnohem zajímavější info:) Mně jen pobavila věta "pár lidí to prej někde vidělo:)))
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    ULRIK: existence je potvrzena v knizce Roberta Fischera, David Lynch: Temne stranky duse...jenze to byl jen prvni sestrih pro producenty, ktery to pak nakazali radikalne zkratit...
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    SAJMONDEE: Toto mi nepřijde jako definice 100% informace :) ( pár lidí mi říkalo, že ji i vidělo ... Někde jsem i četl že existuje)
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    WIPER: jojo...6 hodinová verze DUny od Lynche existuje.Herbert ji viděl a líbila se mu hodně. pár lidí mi říkalo, že ji i vidělo. Někde jsem i četl že existuje, takže je to 100% informace.
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    WIPER: bych se s dovolenim prihlasila...
    WIPER
    WIPER --- ---
    SAMIEL: nene to neni 6 hodin, ale jen asi o 30-45 min delsi verze. Ale mam ji ted uz u seme, takze ji mohu prepalit zajemcum.
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    MUADDIB: Pockej, ty mluvis o miniserii? Ta je mi, priznam se, zcela ukradena a zatim jsem nenasel duvod, proc ji videt. Ukazky stacily.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    JANCHOR: takhle... 1:1 přepis je samo nesmysl... některé věci inovaci a invenci, fanzazii režiséra, scénáristy etc je jistě nutná... ale klíčová je myšlenka, ta podle mě, v tý třídílný slepenině celkem zaniká...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam