• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    PORSENA
    PORSENA --- ---
    JANCHOR: ;-))))
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    The nonsensical dialogue is quotable even when it makes very little sense. Take the mantra Brad Dourif repeats over and over again in his introductory scene: “It is by will alone I set my mind in motion. It is by the juice of Sappho that thoughts acquire speed, the lips acquire stains, stains become a warning. It is by will alone I set my mind in motion.” He’s drinking some dark potion all the while, enough to make you think that (a) the film is best enjoyed while drinking some dark potion yourself, or (b) marveling that the cast and crew were probably drinking some dark potions throughout production.

    Asi nejlepsi recenze Lynchovy Duny, kterou jsem zatim cetl. Vidim to podobne, predevsim posledni dve vety - osobne volim "good" variantu.
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    teda detui duny - ve spasiteli duny to bylo... :-/
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    virnik je imho ornitoptera, ve starym prekladu deti duny to slovo bylo....
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    No, Fibinger je taky maso...:o)
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    ROBAS: existuje! Jsou to obalky kreslene Fibigerem ("Na ostri cepeli", "Serzant" ....atd.)
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    jo, vetsi hnus uz snad ani neexistuje ;)
    ANAIS
    ANAIS --- ---
    a jeste neco: nemuzu si pomoct, ale obalky Baronetu me strasne stvou.... sou to rozhodne jedny z nejhnusnejsich obalek, jaky se na nasem trhu objevuji.nechapu, jak to muzou nechat malovat takovyho diletanta (Karel?) Omlouvam se za ten vybuch, ale nekde sem to musel rict...souhlasi se mnou nekdo?...zlata Omnia, ty jejich obalky jsem mel rad.
    ANAIS
    ANAIS --- ---
    Ve spasiteli duny se objevuje stroj, ktery se nazyva vírník...je to ornitoptéra? V dune ani v detech duny o tom neni zadna zminka (aspon myslim).
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    Taky jsem měl ženu spacifikovat, at mi to koupi ;D Leč že to vyšlo, jsem zjistil včera ;)
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    ROBAS: Ne, žena mi to koupila k Vánocům a odmítá to vydat dřív, potvora :-)
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    Huž jste někdo četl Křížovou výpravu strojů? ;)
    PORSENA
    PORSENA --- ---
    ANAIS: precitaj si predohry
    JOSE
    JOSE --- ---
    SAMIEL: ...
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    mozna bych tu anketu udelal "ktery dil Duny krome prvniho se vam libil nejvic?", protoze jinak to bude IMHO dost o nicem...
    ANAIS
    ANAIS --- ---
    mozna z se tady neco takoveho resilo, ale co udelat anketu, ktery dil duny je nejlepsi... a jak se vam libi predehry...porad se nemuzu rozhodnout, jestli si je mam precist nebo ne, tak mi poradte...
    MIYUKI
    MIYUKI --- ---
    ANAIS: diky za info ... uz jsem je sehnala :)
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    JOSE: cekam...
    JOSE
    JOSE --- ---
    SAMIEL: heh, dobra, zrejme to bude chtit mene prustrelne argumenty ;) hold on
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    JOSE: to je blbost, to je jako bys rikal: nemuzete prechylit rod substantiva. Zvykli jsme si na TU Lunu, takze zrejme TA Mesic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam