• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHITESCORPIOThe Dune - Kultovní dílo Franka Herberta a vše okolo - see HOME!
    IDAHO
    IDAHO --- ---
    "nejspabsi" ... vida, takhle obrazne me to ani nikdy nenapadlo :)

    jinak prozmenu "nejsilnejsim" dilem pro me je Bozsky imperator... nadhera :)
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    dvojka je bezpochyby nejhorší z celý série... na tom neni co rešit ;D
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    a strasne prelozena....
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    IDAHO: doslova nejslabším.... co si mlhavě pamatuju.... protože jsem si jí nikdy moc nečet... tak to byla taková slabá knížečka...
    IDAHO
    IDAHO --- ---
    Ke mne osobne se dvojka (knizka) dostala jako prvni... dunu jsem vubec neznal a jinou v knihovne nemeli.
    Precetl sem ji a prislo mi to nic moc.
    Po nejake dobe se mi do ruky dostala jednicka, uz jsem si ani nepamatoval, se jsem neco podobnyho kdy videl, a tak jsem se do ni pustil. Strasne me chytla, precetl jsem znova i dvojku (to uz jsem si na ni vzpomnel) a vsechny dalsi.
    Stala se z toho moje nejoplibenejsi serie a Dunu miluju dodnes.

    Ovsem dvojka pro me vzdycky byla a asi i vzdycky bude nejslabsim clankem cele serie.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    JANCHOR: IMHO ne...nebo aspoň já ne :oDDDD
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    (bavime se tu ted doufam o pocitacovejch hrach na motivy Duny?)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    to já dvojku měl rád...je pravda, že v celkovým pohledu to je jen předehra k Dětem Duny, ale...
    JANCHOR
    JANCHOR --- ---
    Ja osobne dvojku nikdy nemel rad. Prisla mi (co se "elementu Duny" tyce) tak nejak povrchni a predevsim jeji uspech naprosto zastinil pro me uchvatnej prvni dil.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    Excite: no duna2 mně k Dílu, k filmu, ke knize, do světa DUNY uvedla nadchla... krom toho mně se to intro líbí :))
    NOZICKA
    NOZICKA --- ---
    Me mrazi kdyz ta slova jenom ctu. Duna je co se citaci tyce nesmirne silna :) Nejvic rulez oranzsko-katolicka bible a BG
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    ten hlas vypravecky na zacatku Dune2 me zpusoboval mrazeni po tele..:) Planet Arrakis, known as Dune..Laaand of saaand..... Home of the spice -melange.. Ufuf ;)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    MUADDIB: viděl, viděl...
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    POdle mých informací jse z části o frankovy zpracované poznámky a rozpracovky... a z části jde o kontrukce autorů.... ale příjde mi to takové rozhárané a neucelené... nisméně jsem rád že v tom někdo pokračuje...

    Ulrik: viděls Děti Duny? (TV zpracování od těch samých autorů co udělali tu asi 4 hodinovou DUNU)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    MUADDIB: bleh...

    stačí?:o)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    jak vnímáte... "ne-frankovské" svazky o Duně?
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    taky mam prvni vydani.... s tema novejma se po graficke strance neda srovnat, obalky od baronetu jsou zoufalost...
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    jo, to prvni vydani je nadherne. Mam ho ukradnute z knihovny.. To vite, byly tehda v 97' potopy, tak byl trochu zmatek, ale nemohl sem si pomoct. Mel sem, a porad mam, k te knize obrovske citove pouto. Myslim jako k tomu konkretnimu vytisku :)
    NARMORIA
    NARMORIA --- ---
    ULRIK: Plně souhlasím, to je jediná obálka, která se mi na knížkách o Duně líbí.
    Jinak mám grafické představy úplně jiné.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    ULRIK: nerikam ze je to umelecke dilo, nebo ze bych si to dal jako plakat na stenu, ale je to imho nejlepsi vyzobrazeni Bozskeho Imperatora :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam