• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASFOTO - WORKSHOPY
      FOTO WORKSHOPY -- GALLERY --- GALLERY 2

    • pozvánky, akce, nabídky, poptávky, nápady ...
    • máte nějaký nápad na workshop? - napište ho společně se svým nickem na nástěnku pod NÁPADY....
    • zaujal vás nějaký NÁPAD ? - napište pod něj svůj nick
    • máte termín a nevadí, když se ještě nekdo přidá (neprivátni workshop, volný přístup ...)? Napište pozvánku do POZVÁNEK
    • nemáte práva na nástěnku? Navštivte jeden z pořádaných workshopů, získejte reference a zažádejte o svá práva

    KONTROLUJ NÁSTENKU, MÁŠ TAM VYPSÁNO CO, KDY, KDE, JAK, KDO, S KÝM A PROČ.
    JE TVOJE AKCE AKTUÁLNI?? DEJ VEDĚT JEDNOMU ZE SPRÁVCŮ, AŤ TO HODÍ PŘÍMO DO ZÁHLAVÍ !!!!

    JAK POSLAT FOTKY Z WORKSHOPU -- GALERIE 2
    Fotky staci posilat na email: w@fotodenicek.cz
    Vezme to az 30MB JPGu v jednom emailu, samostatne i v ZIPu/RARu, vybali, resizne a zaradi do 15ti minut dle data z exifu. Titulek prispevku se vezme ze Subjectu emailu (akce/jmeno tvurce asi postaci).
    Telo emailu se zobrazi pod nadpisem.
    !!!!!!! TAK PRECI POSILEJ !!!!!!!
    AKTUÁLNĚ:
    ZABIAS - ATELIÉR - NONSTOP - atelier fotobanka kdyz budes mit cas pod se pridat .... model: ??? foto: ZABIAS,
    ZABIAS - REPORTÁŽ - leto v praglu ....

    ostatní diskuze: [ KOMERCNÍ FOTOGRAFIE - MLADÍ FOTOGRAFOVÉ- SKUTEČNOST KOLEM NÁS JE V NEUSTÁLÉM POHYBU ] ; [ Modeling, herectví a mentální prostituce - víte o nějakým castingu na reklamu/film? ] ; [ PHOTOGRAPHY || vlastni tvorba uzivatelu nyxu ] ; [ FILMOVÉ WORKSHOPY ] ; [ modeling ] ; [ Focení PORTRÉTU LIDÍ, rady, tipy, ukázky našich i jiných mumifikací (?!) ... aneb jak na to ? ;) DISKUZE K TÉMATU VÍTÁNA ]; [ Fotovýpravy za světlem, kdykoliv kdekoliv a kamkoliv .) ]
    spřátelene: [ Nyxí fotopátračka. Chcete fotit, nechat se fotit či dělat vizážistku a nevíte s kým? Tady jste správně. ]
    rozbalit záhlaví
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ZABIAS: ja bych to dal predbezne na ctvrtek nebo vikend
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    MURHAAYA: fakt bych si to rad vyzkousel :) a kdyze je termin ? :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ZABIAS: no mel zajem jeste jeden clobrda o to infra, tak to muzem udelat takovy komornejsi
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    sory klient volal jedese uz zitra. :-o . kazdopadne v patek asi taky .
    SOFTA
    SOFTA --- ---
    mam volno tak by to i slo , Pisek je dost zajimavy mesto :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    a nebo cekate az bude zima a budete mi rikat ze se foti v lete ? :) lol
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    tak coje se jako nefoti nebo co ? v patek jedu fotit do pisku . odjezd brzo rano cca 7/30 kdo se chce pridat na vylet supky supky, moje foceni zabere 2-3hodky a pak muzem fotit WS
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    MURHAAYA: no ty jo to bych vyzkousel . musim mrknout jestly tu takovej objektiv mam. :) protoze vlastni infra nemam :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    napadlo me, udelat infra workshop jesli by mel nekdo zajem, nastaveni fotaku, nejaky info kolem toho. Infra filtry si prineste vlastni na pujceni mam jen R72 v 55mm .] bylo by to nekde po praze, jesli ma nekdo zajem tak proc ne, jen to chces nejakej pekne proslunenej den.
    EOS
    EOS --- ---
    FOGH: Ale Mrázovka zas nějak zvlášť narvaná nebyla.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    akutne schanim nejakeho ridice PPL ktery ma PPL polepenou dodavku + uniformu. jde o kseft pro tuto spolecnost. vedenim je to schvaleno. odmena mozna , praha a okoli. :) dks moc dystak volejte 777849161 nebo sms zavolam
    FOGH
    FOGH --- ---
    Pro predstavu - den otevrenych dveri v tunelu na D47
    http://fogh.rajce.idnes.cz/Tunel_na_D47/

    na tuto akci jezdily zdarma busy, takze lidi docela dost fotka prazdneho tunelu nehrozila :)
    kazdopadne v Praze je vic lidi a urcite i vic zajemcu, ocekavam vetsi naval
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    tak tu mám celkem očekávatelnou reakci:

    Dobrý den pane,

    rádi bychom Vám umožnili fotografování na naší stavbě, ale je to trochu složitější z důvodu nutného doprovodu, bezpečnosti práce apod.
    Z tohoto důvodu bychom, Vám rádi nabídli možnost projít si stavbu vč. možnosti fotodokumentace v průběhu plánovaného Dne otevřených dveří, který pokud se nic nezmění, bude 18.10.2008.

    S přáním příjemného dne,

    Mgr. Leoš Verner
    Komunikátor / Communicator
    Skanska DS a.s.
    ------------------------

    co teď, nějaké nápady? Nemám nejmenší tušení, jaký nátřesk bude na dni otevřených dveří. Víc by se mi pochopitelně líbilo mít stavbu pro sebe..
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    EOS: ;)
    SYKES
    SYKES --- ---
    MRUCH: my tam šli za světla, tak jaký 'noční cesty Prahou' :) Jinak holt je to moc klubů na obdobné téma (a limit 100 sledovaných je neúprosný :)
    EOS
    EOS --- ---
    ZABIAS: Poslední fotka horníků před bídnou smrtí zasypáním, kterou nechají vyleptat na stříbrné hodinky pro pozůstalé? :-)
    MRUCH
    MRUCH --- ---
    SYKES: jenze vy ste ťululum :) kdyby nekdo hodil echo i do klubu "Z nocnich cest prahou", tak vas tam bylo min. o 1 vic. sem zase tak aktivne nekoukam a kdyz jsem nakoukl, tak jsem zjistil, ze je uz pozde :-/
    SOFTA
    SOFTA --- ---
    ARNIWUP: ja bych do toho sel , nastesti odjizdim az 10.8. :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ja bych do toho sel . hmm zajimave nakonec stoho jeste bude kseft pro SKASKU :D
    EOS
    EOS --- ---
    Je to lákavý, ale 9.8. jsem pryč zcela.. :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam