• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEWINRakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    666PETR: jaka je ta prognoza?
    666PETR
    666PETR --- ---
    Ahoj vsem. Moje maminkama rakovinu jater a kosti a jelikoz nejsem smiren s lekarskou prognozou, snazim se vyhledat vsechny mozne dalsi varianty leceni. Na tomto auditku jsem poprve a tak se mozna ptam na neco, co uz zde bylo vysvetleno. Nasel jsem nekolik zajimavych variant aletrantivniho leceni a tak se pta
    m ,jestli nekdo nema s temito preperaty zkusenosti: http://www.jecmen.eu/jecmen_napoje.htm ,http://www.biobran.cz/klinicke_vyzkumy.html#life , http://www.amazus.org/2008/04/20/%E2%80%9Cmagic-mushroom%E2%80%9D-is-expected-to-cure-cancer/ , http://www.rain-tree.com/tamamuri.htm , http://www.konopijelek.cz/
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    znáte nekdo nadaci Onkos?
    ELISHEVA
    ELISHEVA --- ---
    EVILMIND: děkuji moc...shodou okolností máme známého a ten se zná osobně s ředitelem nemocnice....takže se to bude řešit s ním....doktor nemusí být psycholog nebo poradce,ale měl by si asi obstarat někoho,kdo bude mlluvit za něj....a podá to pacientovi šetrně a tak aby to pochopil.....když on sám to neumí.....:-( a nebo navštěvovat nějaké kurzy komunikace....ale je pravda,že ten doktor je dost mladej...takže co bych po něm mohla chtít....že? :-D
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    EVILMIND: tam si clovek muze spis postezovat, nez stezovat ....
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ELISHEVA: znamylekar.cz, tam si stezovat muzes... co jsem si tak bezne projel tak to asi dobre funguje hlavne na obvodaky, ale cim dyl to pobezi...
    ELISHEVA
    ELISHEVA --- ---
    CORNELA: mám to v plánu.....ale už jsem vyřízená chodit neustále po doktorech.....v Podolí se léčím teď.....ale jejich přístup je katastrofa......:-(
    ELISHEVA
    ELISHEVA --- ---
    není nad to,když přijdete k doktorovi,s tím,že se chcete domluvit na závěrečnou operaci....a on neví o co jde....chodíte k němu již skoro rok....a ještě ho musíte upozorňovat a připomínat na co jste se posledně domluvili.....miluju české zdravotnictví....nádor přece není rýma.....do prdele.....!!!!!
    po upozornění,že mi není v poslední době dobře...únava a tak...odpoví....to není tím,ale počasím.....:-((((
    je mi z něj zle....kdybych věděla kde si stěžovat...tak to udělám....:-/
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    ja mam taky radeji, kdyz vim co se deje... pred kazdym vysetrenim jsem si treba googlovala jak to bude probihat at se mene bojim... taky jsem prosila doktory, aby mi v prubehu vysetreni presne rikali co delaji...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LENDULIK: me vzdycky prislo, ze doktori mlzej hlavne proto, ze sami prd vedi... kolikrat jsem si vsimnul podobne reakce, jako kdyz ja v IT zrovna neco nevim a vykrucuju se pred zakaznikem aby nepoznal, ze to nejdriv musim bleskove za rohem nastudovat... jenze tenhle roh doktori nemaji

    tj. alespon v mem pripade ta "duvera mezi lekarem a pacientem" spociva hlavne v tom, ze jsem akceptoval fakt ze sam sobe proste pomoct nijak nemuzu, kdezto u doktora i coby nezajimavy anonymni pacos v zaplave jinych podobnych pripadu aspon je nejaka sance, ze mi rekne predem, ze ted to uz je opravdu v pytli...
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    nekde jsem cetla ze je snad v CR v nemocnicich zamestnani okolo 10 psychologu?

    no tak ono to chovani v nemocnici je vzdycky bud a nebo... treba zase primar ldn byl uplne skvelej a udelal pro nas hrozne moc i kdyz nemusel..

    je to o lidech no, jako vsude...
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    LENDULIK: hm to sestricce uplne nepovedlo .... i kdyz to myslela asi dobre a na LDN uz jsou na tyhle veci tak nejak "zvykli"
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    LENDULIK: zkusim najit a kdyztak poslu ... nebo neco vysomruju v nemocnici na onkologii

    LENDULIK: souhlasim ..... extrem to sice je, ale resit to musis taky

    LENDULIK: asi jak na kterych onkologiich, v Motole psychologa maji, i jsem byla svedkem toho, ze to lekar pacientce sam nabizel
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    moje mamka kdyz privezla tatku na ldn s poslesnim zachvatem, tak si sestricka rekla, nebojte pani, ja uz jsem vdova 12 let. Zvykne te si.....
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    je fakt, ze to by ten doktor musel byt vsechno...

    me proste jen chybi ten normalni lidskej pristup..... nemusi to delat doktor....
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    to bude mozna na praci lekare nejtezsi.....
    stejne nechapu, ze na onkologiich nejsou psychologove....
    mel by tam byt nekdo, komu pacienti budou duverovat a kdo taky odhadne kolik toho snesou....
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    PTACOPYSK: tak to je snad extrem, ne? nemuzes na extremu dokazovat neormalni stav.

    ale rodicum vzdy pravdu. s tim souhlasis?
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    PTACOPYSK: tam jen je na me hrn! :-) opravdu..... posli mi co najdes.... najdi mi cokoliv o tom jake jsou "vedlejsi ucinky" chema.

    pro laiky....
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    LENDULIK: a co treba u deti? treba na detsky onkologii nam rikali, ze rodicum rikaji pravdu vzdycky, ale detem az tak uplne ne .....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam