• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEWINRakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: svinska nemoc.....
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    no navic chemo neni to co mu znici moznost mit deti, to je spis ozarovani ne?
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    WANAH: takze treba opravdu az po letech to zacne bolet?????
    WANAH
    WANAH --- ---
    LUCIANA: Tak když to začalo bolet tak sem s tim k doktorovi šel, akorát pár let před tim sem to jenom pozoroval :)
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    WANAH: tak zas na druhou stranu to jde myslim poznat docela dobre, navic to muze bolet, takze pak uz je to jen o tom dokopat se k tomu jit s tim rychle k doktorovi
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    jojo to me prekvapilo v tom dokumentu, ze ten klucina to konzultoval s kamaradnou spis nez s doktorem..... Ale to je asi tezky na nekoho vybalit takovej problem....

    muzu rict, ze moje teta si zadelala sama, kdyz rok nemohla na velkou a nesla k dokrotovi protoze se stydela.....
    WANAH
    WANAH --- ---
    LUCIANA: neznám nikoho s touto nemocí kdo by neměl metas., netvrdím že to není možné, ale vidím to jako nepravděpodobné. Přecijen to začíná v choulostivé partii těla o které ne každý mladý muž dokáže s uplnym klidem diskutovat s kýmkoli, a to je jen taková třešnička na dortu, pak je tu ještě to že sice se rozlejzá rychle, ale moc to není poznat.

    LENDULIK: jj, chápu ted už to mám jinak :)
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    WANAH: myslis jako u jinych typu nadoru? No jo ja jsem zenska a to rozhodnuti by bylo tezky, ale ja uz to mam proste jako rovnici rakovina = smrt.... to se tezko meni.
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    LENDULIK: no mne prijde logicky, ze kdyz se metastazy pak leci chemem beztak, tak proc to do sebe cpat driv, nez ti neco skutecne je, je to risk, ale zas pokud je nador odstranenej, nemas zadny markry a byl to nejakej ten min nebezpecnej nador, tak ta pravdepodobnost, ze z toho budou dalsi metastazy neni velka (presne se to da vsechno najit na netu)
    WANAH
    WANAH --- ---
    LENDULIK: Kdepak ne v tomhle případě, sice to metastázuje docela rychle na druhou stranu se s metas. dá pracovat a likvidovat je dost dlouho resp. skoro pořád. u jiných onemocnění záleží na včasnosti mnohem více.

    LUCIANA: Co konkrétně pozorovat? Když dáš menší dávku tak přeci ztrácí smysl dávat vůbec nějaké.
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    LUCIANA: no uprime.... ja bych na tonemela cekat a pozorovat.... s metastazema je to konecna....
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    stacilo by treba jen pozorovani, pripadne min davek kdyz uz
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    LUCIANA: z ceho soudis, ze se v CR pacianti zbytecne posilaji na chemo?
    WANAH
    WANAH --- ---
    LUCIANA: resp. nějaké info je vždy vítáno.
    WANAH
    WANAH --- ---
    LUCIANA: a jak bys to řešila ty?
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    tak jsem si precetla tohle http://sport.idnes.cz/badmintonista-koukal-rakovina-je-dalsi-souper-ktereho-musim-porazit-1jl-/sporty.asp?c=A101109_213224_sporty_ald a kdyby to nekoho potkalo, tak davejte bacha, v cr posilaj kluky automaticky na chemoterapii, i kdyz to neni vzdycky nutny, samo nevim detaily, ale pokud to byl pripad i tohohle typka, tak je mi ho fakt lito
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    bulvarek jo))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: presne... nikdo nevi
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    CORNELA: co já vím...mně to s tou rakovinou přijde, že to je kdo z koho, jestli člověka zabije chemka nebo nádor a oba dva toho člověka vyžírají, tak mi přišlo logický, že asi umře dřív ten člověk, který měl podváhu už předtím, zase na druhou stranu obézní už mají problémy s dýcháním i bez rakoviny..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam