• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEWINRakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    LENDULIK: tak každý soudruh dle své chuti, že. Mám jisté pochopení pro lidi ve vysokém stadiu nějaké obludné nemoci (kupříkladu rakoviny), kteří zkusí všechno možné. Ale lít do sebe cosi, co je ve spoustě civilizovaných zemí velmi nedoporučováno, kvůli oparu a vráskám, to mi hlava nebere :-)
    Je tu samozřejmě možnost, že je to dokonalý všelék, ale zlá mocná farmaceutická lobby zařizuje, aby se to svět nedozvěděl a farmacie nepřišla o zisky. Ovšem taky je tu možnost, že pan Humble to hraje na lidi, kteří smýšlejí přesně takhle a za ne zrovna levný peníz jim prodává svůj zázrak, který buď - zase takovým zázrakem není, - není zázrakem vůbec, - je rafinovanou pomalou sebevraždou.
    Nejsem samozřejmě schopná vyjádřit se k tomu fundovaně, takže celé je to jedno velké "IMHO" :)
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    TERRYNKA: prave me to taky nejdriv prasklo do cumaku, jeste k tomu ta sekta Genesis II. :-)

    ale kdyz to reknu uplne blbe, tak chemoterapie je podobny princip ne?

    jako ze si tim pan vylecil rakovinu protoze zije rok a rekli mu 6 tydnu je dost na vode....taky sileny jak s to malji lidi michat sami doma :))
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    LENDULIK: akorát z reportáže v Soukromých dramatech.
    Ovšem výčet nemocí, na které to má fungovat, je podezřele dlouhý a na věy typu "Stres, zdraví škodlivé chemikálie v potravinách i v ovzduší, ale hlavně konzumní život a bezcitnost zatemňuje lidského ducha a otevírá bránu chorobám, které by jinak nikdy nemohly vzniknout. " jsem poněkud vysazená, takže by to nebyla věc, po které bych ve chvíli ohrožení nějakou nemocí sáhla. Celkově tomu nedůvěřuju.
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    hele setkali jste se s timhle? http://www.mms-kapky.cz/
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    Burzynski: Cancer Is Serious Business
    http://vimeo.com/24821365
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    KOOTCHA: me jenom 1.500 500 vcetne transplantace
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    PET/CT stojí třeba 14 869
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    tak podle izipu moje přímá léčba stála 503 798,- to sem si myslel, že to bude víc teda...ale docela zajímavý si to pročítat.
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    Pošli příbeh » Tisková zpráva z konference, která se zaměřila na téma „Rakovina hlavy a krku“
    http://www.poslipribeh.cz/archives/2924

    Máte věčně ucpaný nos?
    Trpíte dlouhodobě chrapotem?

    s tim by k lekari asi malokdo sel....bohuzel.....
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    KOOTCHA: :(
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    KOOTCHA: to je husty progres....
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    KOOTCHA: jj na hematologii jdu ve středu a tam by prý měla sračka byť neurčitých tvarů vyplavat na povrch a mělo by být už celkem jednoduchý zjistit co to je... To co popisuješ je docela drsný co do rychlosti postupu.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    KROMANON: já myslim, že je to úplně individuální...já měl kopřivku rok, v červenci první teplotu nad 40 bez důvodu, pak do září klid a pak do prosince s mírnejma přestávkama konstantně přes noc 38 a přes den 37,5 nebo tak nějak.k vánocům jsem si pak našel nádor a od ledna jsem jezdil na chemky.když jsem si našel nádor, měl 2,5cm v průměru.Za 14 dní jim to nebral ten scanner a měl jsem to kolem krku postupně přes hrudník do podpaží a v břiše...

    ale ja křikám, zbytečný plašit.na hematologii ti určitě řeknou.jen jestli máš třeba 3tí antibiotika a nic nezabírá a neni žádná příčina, tak bych se poptal...
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    KOOTCHA: po trech mesicich je posledni chvile, nebo jsi byl nejaky pokrocily stadium uz? vim, ze to ma rychly spad, ale tak rychly? Ale ubytek vahy nemam a nemam ani teplotu, jen se potim jako krava;) a jenom v noci.
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    No ve stredu jdu na hamatologii, tak by teoreticky mohli konecne dat nejaky stanovisko co se bude dit dal;)
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    KOOTCHA: tyblaho... ta se asi do nemecka nechystala co...
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    btw když mi vylítla horečka poprvý bez důvodu, tak mi doktorka řekla, že dneska ty chlapi hovno vydržej, tak jsem odcházel rovnou se svojí kartou :)
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    KROMANON: nevim no.já měl hodgkina s B příznakama (takže pocení, svědění, teploty) a 3 měsíce mě krmili antibiotikama, abych pak následně na poslední chvíli skončil na vfn.no těžko říct jestli to dramatizovat.možná si zavolej na vfn na 1.internu a zeprtej se prostě na ty příznaky.jsou tam hrozně ochotný a budeš mít klid.

    al jako já neměl žádný bolesti svalů, ani žaludku.jen jsem měl konstantně horečku a potil jsem se tak, že ze mě tekly v noci fakt čůrky a musel jsem třeba 3x otočit polštář a převlíkat se.

    ale pokud nemáš třeba ztrtátu váhy a ty teploty, tak snad dobrý...
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    KROMANON: no jasny modriny a afty presne...

    napisu do posty :)
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    CORNELA: jo ja si rikam to samy, ale doktorka me posila do hajzlu s tim, ze jsem hypochondrickej uchyl. Tak budu prudit dal.
    LENDULIK: dik to sedi, presne jak pises. Taky porad pokuckavam, zada me boli, delaj se modriny, afty atd atd...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam