• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEWINRakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
    KAISERIN
    KAISERIN --- ---
    EVILMIND: LD = laktát dehydrogenáza (ten se zvysuje dost nespecificky pri rozpadu bunek), S-100 je protein, ktery je produktem vice typu bunek, muze byt taky zvysenej z nekolika duvodu (nador, zejm. maligni melanom,poskozeni nervu atd.)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Tak jsem dneska prvne co tam chodim (doted byly moje navstevy na onkologii jen par minut pro formu co pul roku bez nalezu), mel nejaky nepriznivejsi vysledky, "elevace onkomarkeru" z krevnich testu. Doktor mi sice vysvetlil, ze to nemusi znamenat recidivu, a poslal me na PET/CT za 14 dni, nicmene... rikal jsem si, ze si pogooglim zatim sam, ale nedari se mi najit, co tenhle konkretni zapis znamena:
    LD (IFCC) - 3.69 ukat/l, S-100 - 0.257 ug/l
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    SHEALA: dej ji podporu tam kde si rekne, chce li informace, pomuz ji je hledat. Chce li spis nevedet jen podporit, pak to jak se citis.

    Dulezity je rict ji ze jsi tady pro ni kdykoliv...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Mate napad, jak udelat kamosce vrbu, kdyz jeji dcera ma bulku na prsu, tak abych ji nechtene neublizila? Ja vim ze naslouchat naslouchat, ale nechci jen delat hmmm a jak ses pri tom citila.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    s tebou se tak pěkně povídá
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    CORNELA: omg...
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    delali jsme DVD pro tuto organizaci.nekoho by mohlo zajimat..myslim ze dost prinosne a muze lidem pomoci..

    Dialog Jessenius - Projekt - Průvodce onemocněními
    http://www.dialog-jessenius.cz/projekt/pruvodce-onemocnenimi

    Stáhněte si zdarma filmy "Průvodci onemocněními pro onkologicke pacient" (zatim dve serie, dalsi se pripravuji):

    Nejčastější gynekologické malignity, Karcinom prsu
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    tak jak to může být otázkou, když píšeš šlus? :)
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    čili jak se ti jednou přestanou tvořit spermie, tak ende šlus?
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    nehledal jsem v tom úplně niance. Na (ne)funkci bych se neptal :).
    Skutečně neplodnej.
    WANAH
    WANAH --- ---
    KOOTCHA: Myslíš skutečně impotentní? Nebo neplodnej? Na erekci tak jako na funkci živočicháře :) chemo dlouhodobě vliv nemá (resp je to v hlavě).
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    je tu nějakej impotentní chlap po chemo? zajímalo by mě jak moc je takovej stav časem změnitelnej a jestli vůbec. klidně pošta.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WANAH: zrovna tenhle druh nadoru ma dneska takovou lecitelnost, ze by mel byt kazdej vdecnej, ze ma zrovna tohle, a nespekulovat moc nad alternativnima cestama. Konkretne tady v klubu si nejak nepamatuju nikoho, kdo by tu uspesne prezentoval podobny postup, byvaji tu jen propagace ruznych zazracnych metod z druhe ruky.
    WANAH
    WANAH --- ---
    Akorát jsem si vzpoměl. Bude to tak rok, kdy tu někdo prezentoval záměr vyrovnat se s nádorem na varleti svépomocí nebo minimálně bez užití chema, nějak se mi nepovedlo najít ty posty, ale nepamatujete si to někdo? Zajímalo by mne jak se to vyvíjí atp. I když to že tu informaci nemůžu dohledat svědčí asi o mnohém... .


    MONELLE: Já bych začal od racionální a tělu prospěšné stravy ,pohybu a duševní pohody, až to budu umět dát do tablet třeba zbohatnu. :)
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    jestli jsi z prahy doporucuju http://www.tcmclinic.cz/. Me to s imunitou pomohlo jak nic jineho...
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: tohle je fakt zvlastni.... ted jsem nekde slysela, jak sla etika v lekařství hrozně dál, že už se transplantujou orgány i mentálně postiženým nebo lidem nad 70... jako asi jsem naivní ale vůbec mě nenapadlo, že se to nedělá z ohledem na něco čemu říkají ti co to rozhodují etika... ale cemu se divit... kapitalismus jsme si vybrali sami...

    je fajn, ze to babi dobre dopadlo :-) stimulator to uz je dneska docela banalni operace ne? nebo se mozna pletu....:)
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: no hlavni je to tuk tuk :-)
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    LENDULIK: já jo :D zlatá veterina :D
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    :)) tuk tuk
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam