• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEWINRakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    s tebou se tak pěkně povídá
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    CORNELA: omg...
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    delali jsme DVD pro tuto organizaci.nekoho by mohlo zajimat..myslim ze dost prinosne a muze lidem pomoci..

    Dialog Jessenius - Projekt - Průvodce onemocněními
    http://www.dialog-jessenius.cz/projekt/pruvodce-onemocnenimi

    Stáhněte si zdarma filmy "Průvodci onemocněními pro onkologicke pacient" (zatim dve serie, dalsi se pripravuji):

    Nejčastější gynekologické malignity, Karcinom prsu
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    tak jak to může být otázkou, když píšeš šlus? :)
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    čili jak se ti jednou přestanou tvořit spermie, tak ende šlus?
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    nehledal jsem v tom úplně niance. Na (ne)funkci bych se neptal :).
    Skutečně neplodnej.
    WANAH
    WANAH --- ---
    KOOTCHA: Myslíš skutečně impotentní? Nebo neplodnej? Na erekci tak jako na funkci živočicháře :) chemo dlouhodobě vliv nemá (resp je to v hlavě).
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    je tu nějakej impotentní chlap po chemo? zajímalo by mě jak moc je takovej stav časem změnitelnej a jestli vůbec. klidně pošta.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WANAH: zrovna tenhle druh nadoru ma dneska takovou lecitelnost, ze by mel byt kazdej vdecnej, ze ma zrovna tohle, a nespekulovat moc nad alternativnima cestama. Konkretne tady v klubu si nejak nepamatuju nikoho, kdo by tu uspesne prezentoval podobny postup, byvaji tu jen propagace ruznych zazracnych metod z druhe ruky.
    WANAH
    WANAH --- ---
    Akorát jsem si vzpoměl. Bude to tak rok, kdy tu někdo prezentoval záměr vyrovnat se s nádorem na varleti svépomocí nebo minimálně bez užití chema, nějak se mi nepovedlo najít ty posty, ale nepamatujete si to někdo? Zajímalo by mne jak se to vyvíjí atp. I když to že tu informaci nemůžu dohledat svědčí asi o mnohém... .


    MONELLE: Já bych začal od racionální a tělu prospěšné stravy ,pohybu a duševní pohody, až to budu umět dát do tablet třeba zbohatnu. :)
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    jestli jsi z prahy doporucuju http://www.tcmclinic.cz/. Me to s imunitou pomohlo jak nic jineho...
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: tohle je fakt zvlastni.... ted jsem nekde slysela, jak sla etika v lekařství hrozně dál, že už se transplantujou orgány i mentálně postiženým nebo lidem nad 70... jako asi jsem naivní ale vůbec mě nenapadlo, že se to nedělá z ohledem na něco čemu říkají ti co to rozhodují etika... ale cemu se divit... kapitalismus jsme si vybrali sami...

    je fajn, ze to babi dobre dopadlo :-) stimulator to uz je dneska docela banalni operace ne? nebo se mozna pletu....:)
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: no hlavni je to tuk tuk :-)
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    LENDULIK: já jo :D zlatá veterina :D
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    :)) tuk tuk
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: hele ja ti vubec nerozumi....
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    tak byl sem na dalším sonu i jiný radiološky a řekli mi , že to nádor není, ale že mám něják divně narostlou ledvinu a že je to prej běžný, no tak nevim. Nicméně cca 14 dni po vyjukání doktorem bylo hustejch. Ještě mám jít na další sono pro sichr. Takže v pohodě. Držim vám tu všem palce, ať to dopadne vám nebo vašim blízkým dobře, v případě, že ne, přeju sílu se s tím vyrovnat. JJ tahle zkušenost zatočí to prioritama, to je jasný.
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    CORNELA: spíš je to o přístupu, ale co, snad bude stačit, že sem 1,5 l kontrastky vypil. Zejtra uvidim co mi řeknou :)
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: no s pristupem mz nikdy nedelame chybu a pokud tomu odborne neroyumite tak dete doprdele a necim jako empatii nebo nedej boze ohleduplnosti se nebudeme zdrzovat na to nemame cas me to vubec neprekvapuje....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam