• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEWINRakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Radši bych se zeptal doktorky, aby to nějak nekolidovalo se současnou léčbou a proč to nezkusit. Stejně tak, jako třeba hromadu přírodních šťáv a červenou řepu na krvinky. Zázraky nikdo čekat nemůže, ale když to neuškodí, není co ztratit.
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    SCHWEPZ: ne, nemyslim si, ze by tovylesilo rakovinu slinivky...
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    Máte zde prosím někdo zkušenost s užíváním gravioly
    Je opravdu graviola superlékem na rakovinu? - ZDRAVI-VITAMINY-DOPLNKY - vitamínové doplňky a alternativní medicína
    http://www.zdravi-vitaminy-doplnky.cz/vyzkumy/je-opravdu-graviola-superlekem-na-rakovinu

    a nebo s užíváním tzv. fénixových slz?
    Fénixovy slzy - konopný výtažek | medigrower.cz
    http://medigrower.cz/recepty/vytazky/fenixovy-slzy-konopny-vytazek


    Děkuji za odpověď.

    (ps. Jde o rakovinu slinivky bez metastáz u rodinného příslušníka)
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PTACOPYSK: aktualne frci jako snadna lecba rakoviny Leonard Coldwell, aspon dle toho co vidim na FB poslednich par dni... zrejme nekdo cerstve otitulkoval cesky nejaky jeho starsi video, tak se toho mistni magori chytli. Neskutecny blaboly.
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    KOOTCHA: jsem out!!
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    EVILMIND: no já jsem to myslela obecně ... za dob mých studií mohly za všechno kvasinky a EB virus, pak frčely borelie, pak chlamydie a teď se zdá že za vším je toxoplazmóza ... a pacienti chtějí (když už jsou tady) nejlépe všechno tohle nabrat, protože za jejich únavou pochopitelně musí něco takového být .... ale jinak máš pravdu
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    EVILMIND: :))
    Teď jede Vilcacora, ne?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PTACOPYSK: zazracny leky na rakovinu nepodlehaji mode, jelikoz vetsina jejich cilove skupiny zakazniku kazdorocne umre, muzou je nabizet snadno opakovane i dalsi rok...
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    CORNELA: zase uznej, ze s tim jak pijes cistic zachodu to dava perfect sence! staci jen vypit savo a si v pohode...

    PTACOPYSK: to vis, je to zivy, je to potreba sledovat...
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    a já myslela, že kvasinky už vycházejí z módy a IN jsou chlamydie ...
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    BARUSSS: precetla jsem si to fakt cely! A lepsi scifi jsem necetla uz dlouho. Skoda, jen, ze jsi ve špatnym auditku......
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    To si přečtěte, hodně zajímavé.
    TAK O TOMTO BYSTE MĚLI ROZHODNĚ VĚDĚT
    http://www.zdravi4u.cz/view.php?cisloclanku=2012092501
    KAISERIN
    KAISERIN --- ---
    SUCHRE: ja se se smrti ve sve praci ne casto, ale obcas setkavam. Jak pise Wewa, kazdy to prozivame jinak, zejmena, kdyz se to tyka blizkych. Nemyslim si, ze by to "videni vice smrti a utrpeni" nejak zmenilo.

    WEWA: Drz se, i kdyz nektere veci nevymazes. Mne po tech letech prevlada spis jen to hezky, ne ten samotny odchod. ( i kdyz to zni jako fraze)
    WEWA
    WEWA --- ---
    LENDULIK: tohle už je samozřejmě zařízené.. snažím se teď dělat vše normálně ale jsem doma takže mam furt co dělat. bojím se ale toho až budu zase v Praze, v tom bytě, s babičkou...ty chvíle z hlavy nikdy nevymažu... do toho řešení toho bytu, ona tam bude celej den sama, já přijdu večer, a ruku na srdce, budu taky někdy chtít být sama a mít svůj klid, někam vyrazit.. víš co, bude to teď prostě těžší.. mnohem těžší..
    VALOR: přesně jak píšeš... nezapomeneš co si viděl..
    SUCHRE: myslím, že v případě úmrtí blízkého člověka není siláctví zrovna na místě.. ano, lidé umírají, každého to čeká.. ale myslím, že každý má právo na svůj prožitek, smutek, truchlení, postupné se vyrovnání se situací.. říct si "no, takhle to chodí" a mávnout rukou snad nikdo nedokáže.,.a pokud jo.. já to nechápu. Časem to přebolí, člověk jde dál.. ale být s tím okamžitě smířen mi nějak nejde a asi ani nepůjde. Hlavně to není situace kterou bys viděl každý den.
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    SUCHRE: jak jinak, v zemi kde smrt neexistuje...
    SUCHRE
    SUCHRE --- ---
    KAISERIN: Koukam, ze spouste lidi dela smrtelnost blizkych neprekonatelne potize. Doporucoval bych navstevu zeme, kde je/byla valka a hladomor.
    SUCHRE
    SUCHRE --- ---
    WEWA: Uprimnou soustrast. Ber to tak, ze netrpel dlouho. Zbytek se casem srovna, uvidis.
    KAISERIN
    KAISERIN --- ---
    LENDULIK: uprimne (ackoli babicku nepostihla rakovina), jsem o jeji smrti byla schopna mluvit az za nekolik let, na hrbitov nejsem schopna jit do ted. Jeji stare zpravy kvuli diagnoze jsem si prosla zacatkem tohoto roku a to uz to bylo letos sedm let...ale cas leci, to je pravda..

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam