• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    NATASHA: Já nemachruji, vždyť to není moje zásluha. Jsem jenom vzorný fathermadelibrary. ;-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    MAEROR: Když má někdo doma knihovnu ve velikosti té veřejné, měl by být taktní a nemachovat tady mezi námi selfmadelibrary, žánop.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    MAEROR: Pardon, myslela jsem charismatického leguána.
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    KEMENTARI: Ano, celý život žiji s tím, že jsem exot :-)
    Také nechodím. A má to konkrétní důvod.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    BUBLINKY: Nechci vířit vody, ale má to, že nechodíš do knihovny, nějaký konkrétní důvod? Fascinuje mě to, vždycky sem si myslela, že tuhle instituci využívá každý, a přece občas narazím na někoho, kdo ne... je to pro mne exotické. :)
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    SHADOWALKER: S vlastní zkušeností na tomto poli bych velmi rád oponoval, že ta touha není nevhodná, bohužel zbytek rodiny si to myslet nechce... :-) Ale aspoň s tebou soucítím a chápu tě.

    BTW: Není charismatický intelektuál protimluv? Nebo si to pletu s charismatickým intelektuálem?
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    Přiznám se k naprosto nevhodné touze vést tu a tam i jiný než rodinný život. ;) A křehkých intelektuálek i charismatických intelektuálů se ani rukávem nedotknu... slibuju!
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LASERDANCE: Člověče, to se mně docela líbí. I s tím přibližným souzvukem...
    Ale - je-li to Tvé dílo - pokud si přeješ obsáhlejší reflexi, zkus to tady: [ AUTORSKÁ POEZIE * ]

    V tomto klubu se spíše vzájemně utvrzujeme v tom, jak jsme výjimeční, nikdo nám nerozumí, všichni ostatní jsou hlupáci a největší slast spočívá v psaní a čtení.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    VANEK: Zde nehrozí nebezpečí, odhaduji, že Shadowalker by se případně chtěla tisknout k charismatickým intelektuálům.
    LASERDANCE
    LASERDANCE --- ---
    zima uhodila na stráně kolem prahy
    centralismus mého srdce pluje krajinou
    v čase zimy moje iluze jsou jako lávky do lepšího světa

    ať oděn jakkoliv venku přijdu si jak nahý Richard Muller je mi toho svědkem
    mé nohy chodí a pějí píseň na pohyb
    nesu tíži světa na svých ramenou

    když uhodí mráz, je hned dráž
    každý pohyb nás něco stojí, jsem jako vedoucí pražských drah.
    vlny se štěpí o částice oblak
    krátím.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    UBIK: Já pracuju v knihkupectví a pravidelně navštěvuju antikvariáty, doposud jsem knihovnu nepotřebovala.
    UBIK
    UBIK --- ---
    BUBLINKY: eh...
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    GOLDBERRY: To asi ano, ale já nechodím do knihovny.;( Ale pokud to neseženu nikde jinde po antikvariátech, nebo neudělají další vydání, tak mi asi nic jiného nezbyde.
    VANEK
    VANEK --- ---
    NATASHA: A vůbec, když má někdo rodinu, je přímo morálně zavázán přenechat příležitost mačkat se na křehké intelektuálky jiným bližním.
    GOLDBERRY
    GOLDBERRY --- ---
    BUBLINKY: V Městské knihovně, skoro v každé pobočce.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    Kdyby kdokoli z vás vlastnil Deníky Sylvie Plathové a mohl je zapůjčit, byla bych vděčná. Popř. pokud víte, kde by se daly sehnat, sem s tím.
    UBIK
    UBIK --- ---
    SHADOWALKER: Máš rodinu. To není špatně.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SHADOWALKER: Máš hezký rodinný život. To není špatně :)
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    NATASHA: Premýšlím co dělám špatně, poslední dobou je každé čtení v době kdy máme zamluvený výjezd s rodinou (na hory, atp.). :'(
    NATASHA
    NATASHA --- ---


    Čtou Zmyjka a Nemesis! Nutno vidět!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam