• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův
    FIN
    FIN --- ---
    sestro, další...
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Život básníkův přináší i světlé okamžiky.

    Mám radost hned ze dvou knih, tak.

    V Protisu vyšel výbor z díla Milana Hrabala, na kterém jsme spolu kutali přes rok. Jmenuje se to Až na kost. Ano, chudák autor, coby editor jsem totiž strašná hydra (jak se ukázalo; plán to nebyl).

    Nu a pak je tu můj vlastní pozdní debut. Kniha vznikla za nemalého úsilí Oliny Stehlíkové, která do mě velice pěkně šila a tak vůbec. Jmenuje se Někdo se loudá po psím a vychází v Dauphinu.
    Křest bude v září, tím vás budu všechny obtěžovat, a vy budete muset všichni přijít atd.

    A nyní byste mohli maličko jásat ;)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    HANNA: Ne, to by se opravdu nemohlo stát :)
    HANNA
    HANNA --- ---
    tak na mě dnes při listování naším nejčtenějším deníkem vybafla natasha a už jsem se lekla, že víkendové vydání věnovalo úvodní dvoustranu současné české poezii :)
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    NATASHA: No aby ne. Jen více, jen častěji. Všichni! :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Mám radost.
    A vy tomu budete rozumět, takže si to dovolím:
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10121102744-cesko-jedna-basen/311295350080015/
    FIN
    FIN --- ---
    ERNEST_GASKIN: kdybys tam byl, tolik by ses nesmál. bylo to spíš creepy :-)
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    FIN: to jsem četl v té minulosti, to s těmi orgasmy, a směji se dodnes ;)
    dám si tedy další odznáček za něco, co jsem propásl.

    nicméně
    že prý má být turné s rasistickými básněmi
    možná si udělám groupie jeden večer, že!
    FIN
    FIN --- ---
    natasha, myslím, tam tehdy byla taky. vskutku... specifický zážitek.
    FIN
    FIN --- ---
    teda spíš slyšel, protože sound to byl nepřesléchnutelný - pohled byl natolik zvláštní, že jsem, narozdíl od kolegy Judeho, nevydržel sledovat dlouho.
    FIN
    FIN --- ---
    ERNEST_GASKIN: be my guest. rozhodně zajdi, bývá to zajímavý až jen vzácně opakovatelný zážitek. maestra by sis neměl nechat ujít. je to ostatně první autor, během jehož přednesu jsem sledoval, jak citlivá ženská bytost (asi) dostala doslova orgasmus.
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    FIN: mě by teda hodně zajímal. pamatuju si ho ještě v jeho brutálně citlivym romantickym rytířskym modelu, kterej mýmu děvčeti někdy v době, kdy jsem prvně vyšel ve wagonu, nosil růže ;)
    z hlavy nevytřesu ten jeho hlas, kterej jakoby hladil po dušičkách všechny ledové obry.

    a tak.
    to, co o něm slýchám má velký potenciál mne nadchnout a hrozně, hrozně rád bych si ho v tomhle prohlédl ;)
    FIN
    FIN --- ---
    jsem sice náčelník Velký-a-úplně-největší-drsoň, ale některým věcem by i bojovník měl čelit jednou a já už jim čelil, dokonce nechtěně, několikrát, takže ne, díky za návrh :)
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    domluvte si těsnohlídka. koukal jsem v minulosti, že ho máte rádi ;)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Aktuální zpravodajství: Náměsíčník to právě odpískal ze zdravotních důvodů :/
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Můžeme i od těch šesti. Připravím nějaké jednohubky, respektive kdo první přijde, ten pomaže se mnou. K prodeji jsou zde asi dvě lahve vína, případně pro fajnšmekry výběr z bobulí. Tvrdého alkoholu dostatek, přinesete-li tonic, bude k dispozici gin s tonicem.:) Čili se na vás těším.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Jinak konzultujte v poště.:)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    RICARDERON: OK.

    Protože nikdo neprotestoval, je rozhodnuto.
    Zítra je sraz u Tebe - je v pohodě, bude-li to třeba v těch šest večer?
    A protože nejsi restaurace, bylo by asi dobré, aby lidé přinesli s sebou něco k snědku/pití.
    Kulturní hodnoty a la minulý sraz si jistě každý samostatně nabalí, netřeba zdůrazňovat.

    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    Já to ještě nemám jisté, neb v pátek možná bude mít uvedení ten almanach, dám vědět.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    NATASHA: To je málo. Málo je 10. Ale pokud se řekne že u mě, tak začne Fin pištět, že domů k nikomu nepůjde a že se u mě nedá kouřit. Na to já mu ale veřejně odvětím, že tu má himbajs půl roku spacák a že mě tu jeho spacák nebaví a že si pro něj má sakra přijít a kouřit může na chodbě. A hotovo.:) Zbytku to vadit, jak koukám na složení, vadit nebude.:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam