• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův
    SONA1
    SONA1 --- ---
    (Milí okouzlující lidé, hlásím, že stěhuji svůj ctěný hlas do kategorie "Nevím, záleží na konstelaci planet". Něco se mi zdá křížiti plány, což by mě zamrzelo. Bude záležet na rozvrhu hodin.)
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Já mohylu asi.
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    FIN: Některé národy si ruku vůbec nepodávají! Třeba takoví Eskymáci...
    FIN
    FIN --- ---
    TOMASZ: hrozné, že?
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    Já vůl! Znám ho dvacet let, a zase jsem mu tu ruku podal... ;P
    FIN
    FIN --- ---
    TOMASZ: naopak, znám přesný recept, jak strašlivě, mohutně, rázem a dokonce na obrtlíku zlepšit můj vztah k zimnímu počasí (a výletům v něm): sprav mi zápěstí, lokty a záda :-)
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    HANNA: To nemá cenu... ;)
    FIN
    FIN --- ---
    HANNA: to z dříve řečeného nijak přímo neplyne. a musím skutečně připustit, že výlet při ostrém lezavém větru šlehajícím ti do tváře studený polozmrzlý deštík mezi opadanými a nijak nekryjícími stromy (vždycky fouká proti tobě) mě vždycky zahřeje - vzteky, protože si pak v duchu mumlám, že jsem si, já debil, měl počkat na zelené období a 20 stupňů. klidně 25. a klidně i těch 30 :-)
    HANNA
    HANNA --- ---
    FIN: to tě baví jezdit na výlety, když je třicet? v zimě se člověk chůzí alespoň zahřeje a teplo hospůdky spíše ocení :)
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: ne. pokud nebude výjimečně hezky a slunečno, budu já mrmlat u krbu a s prvotřídním darjeelingem. lezavý vítr, ostré studeno a mrholivý déšť nechám ostatním.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: Pojeď. Budeme mrmlat dvojhlasně.
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: my tropičtí jsme na tom ještě hůře. proto to moc nadějně nevidím :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: Jménem subtropických básníků: nehovořme v lednu o počasí, sic to se mnou sekne.
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: u některých například zcela a výhradně závislé na počasí.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    NANTHEI: Ano, je to pouze pro odvážné.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    OKEYO, spoléhám na to, že se na poslední chvíli rozhodneš, že pojedeš --- potřebuji, aby mě někdo důvěryhodný (a nikdo jiný to nemůže být!) uklidňoval tím, že jednou to všechno zase pokvete :)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    že bych si projednou nenechala ujít tolik okouzlujících lidí? ne že by mě to už dopředu neděsilo...
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Můžete se realizovat v anketě :-)
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    TOMASZ: Tomáši, můžeš.;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam