• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    FIN: Myslím, že číňani jsou na pokec dost nevhodní. Model "nažer se a rychle vypadni" je zlo... ;)
    FIN
    FIN --- ---
    no já kouř snáším dobře. ale někteří z vás ne. takže kdybyste skutečně chtěli většinou jen tak zakouřené, jak mi sami je zakouříme, prostředí, připomínám to mešuge :-)
    SONA1
    SONA1 --- ---
    OKEYA: To zní sympaticky:)
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    BUBLINKY: V Rybce to znám .. je to tam mile obložené knihami a trochu zakouřené, ale dá se to.
    FIN
    FIN --- ---
    BUBLINKY: ulevilo se mi. někdy si říkám, jestli bych neměl dát přednost poklidnějšímu zaměstnání v nedaleké továrně na třaskaviny.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    FIN: Ok, děkuji za vyčerpávající popis.;D

    Čili zítra zavolám do Rybky a pokusím se to zamluvit pro dest lidí na pátou odpolední.
    FIN
    FIN --- ---
    BUBLINKY: já vůbec nevím, hele. na hlavu mi spadl nový projekt a po neděli ho musím odevzdat. do toho pokračuju v překladu knihy, do toho začínají po hluchém lednu zas chodit tiskovky, do toho se druhý týden snažím domluvit na kafe s účetní, která je nesmírně milá, akorát bych ji zabil, protože cca jednou za dva dny zavolá a z nějakého důvodu se po 4. či páté snaží změnit již 3x nebo 4x dohodnutý termín, ale nemůžu, protože ji zanedlouho budu potřebovat :-), do toho bych měl doběhnout do dilie s novou smlouvou, do toho potřebuju někde vytisknout, naskenovat a zase poslat další kolečko nových NDAs, s nimiž se náhle a mně záhadně roztrhl pytel (tytéž jsem už všem několikrát podepsal, tak co blbnou) a do toho se mě můj známý snaží zuřivě seznámit s nějakou svou známou překladatelkou, o čemž jsme původně byli dohodnuti o vánocích, že po vánocích! :-) takže vůbec nemám ponětí, kde kdy co jak s kým a proč budu nebo nebudu dělat :-)
    FIN
    FIN --- ---
    BUBLINKY: kdy co kam proč?
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    Ale ta Rybka je dobrá, já hledala jen na Vinohradech a v blízkém okolí. Fine, ty bys tam případně dokvačil? ;)
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    SONA1: To vypadá moc pěkně, leč ty ceny...
    FIN
    FIN --- ---
    SONA1: na úrovni, příjemná, hezká, znalci doporučují raději rezervovat místo předem
    SONA1
    SONA1 --- ---
    Napadá mě ještě Sudička na Vinohradech...
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    HANNA: já četl přátel.
    HANNA
    HANNA --- ---
    jeden tip i ode mě - café rybka (opatovická 7). ale také bez teplých jídel.
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    Blatouch nebrat, to není dobrej podnik! :o
    FIN
    FIN --- ---
    BUBLINKY: tak to se nám ta rychlá 3týdenní rekonstrukce hezky protáhla na 6týdenní a kousek. jaj, vivat čechy.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    Do Kafárny jsem se nyní dovolala a řekli mi, že otevřeno bude zhruba 15. 2.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    FIN: Jsem si to nějak popletla. Jo, podle popisu to je ono, takže nic.
    RICARDERON: Jako variantu si píši.

    A co tohle?http://www.blatouch.cz/index.htm To vůbec neznám a vypadá sympaticky.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Ještě můžeme do kafé v Lese, ale tam se nevaří.
    FIN
    FIN --- ---
    BUBLINKY: ? pokud myslíš jiráska u jirásků, tak dobrá plzeň, ale někdy děsivě líná obsluha, podmíráky a ukrutně zahuleno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam