• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův
    PETR36
    PETR36 --- ---
    VANEK: Tak zrovna tohle je mi fakt líto, pokládám Víta Janotu na našeho druhého nejlepšího žijícího básníka a určitě bych šel. Školím ale bohužel v Ostravě, nestihnu se vrátit. Nevíte, jestli se z toho třeba nepořizuje záznam?
    VANEK
    VANEK --- ---
    http://www.mlp.cz/cz/akce/e14510-vecer-vita-janoty-a-jeho-hostu/
    Stehhlíková, Weiss, nekřesťansky brzo, vystrkov (ale v dostupné vzdálenosti od oblíbených podniků).
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    NATASHA: děkuju moc:-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    ORISKOVANUTELA: OT rozhodně ne. Doporučuji podívat se sem [ AUTORSKÁ POEZIE * ] a podrobně si přečíst záhlaví klubu. Podle něho je pak snadné se zorientovat dál.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    možná ot, ale doporučíte mi prosím něco tu na nyxu,kde bych mohla vkládat svoje básničky, a lidi by mi je mohli okomentovat? dík
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    PETR36: Já myslím, že je skvělé mít náš vlastní státní MASOLIT, no né? Třeba budou konečně i poukazy na tvůrčí cesty. ;)
    PETR36
    PETR36 --- ---
    Omlouvám se, pokud se tu tohle už probíralo - jsem pořád ve skluzu a četl jsem to až teď. Jsem jediný, kdo si myslí, že Pavel Janáček je - v uvedeném případě - naprosto mimo? Že zrovna přiletěl z Marsu?
    http://www.h7o.cz/lobbiste-spravci-celku/
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Poslyšte, neměl jste někdo v ruce tu antologii Briketa? Je to údajně zajímavě vypravená kniha, ovšem nikde jsem ji fyzicky neviděla.
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    PETR36: (No za ceny opravdu astronomické to k mání, jak jsi dost možná už viděl, je. Ale to už by snad bylo lepší... No nevim, prostě něco jinýho... :) )
    PETR36
    PETR36 --- ---
    Promiňte OT, ale nemam možnost vkládat příspěvky do Virtuálního antikvariátu. Naléhavě sháním Ouředníkův Šmírbuch jazyka českého. Nevíte někdo o nějakém výtisku? Moc by mi to pomohlo, cenu samozřejmě respektuju. Děkuju.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    TOMASZ: :-)
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    NATASHA: Já jsem spíš sledoval ty dívky, co byly dole, a myslím, že většina z nich vystupovala... ;)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    TOMASZ: Ty nepočítáš ten dav krásných dívek nahoře, které tam byly kvůli něčemu úplně jinému?!?
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    PETR36: Myslím, že nebudu přehánět, když napíšu, že na zmíněné akci nebylo víc posluchačů (odečteme-li účinkující). ;)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    PETR36: Nu, nic proti tomu. Důležité je, jestli/že je Ti v tom dobře; myslím tím v ústraní a na komorních akcích.
    PETR36
    PETR36 --- ---
    Děkuju za vysvětlení, nadále zůstanu na periferii, regionálně i metaforicky. S tím odstrčením to byl jen temetický fór motivovaný blízkými střeleckými narozeninami. Skutečný literární provoz mě zabíjí. Před 14 dny jsem četl na faře v Benátkách nad Jizerou pro 8 lidí a byl to myslím strop míry sociálních interakcí, které jsem bez následků schopen ustát. Přesto děkuju. P.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    VANEK: Je pravda, že v takovém případě je pak možno nebýt účasten literárního života mnohem účinněji!

    :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    NATASHA: Třeba se přestěhovat do Prahy ;-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    PETR36: Ano, a nejsi první...
    K tomu tedy: nebyla jsem organizátorem, ale hostem; navíc v rámci večera bylo řečeno, že řady Střelců-básníků jsou početné a budou tedy pozvána další jména v dalších letech.
    Aby však člověk nebyl přehlédnut, měl by se snažit být života "komunity" více účasten; sama teď příliš aktivní nejsem, ale s Tebou jsem se naposled potkala (resp. minula) v bouřlivé Noci kostelů.

    Nechceš s tím něco udělat? :)
    PETR36
    PETR36 --- ---
    NATASHA: Jsem Střelec - a cítím se odstrčený :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam