• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYYSHAOrder of the Stick
    DATEL
    DATEL --- ---
    Dneska mi nedorazil email... Něco asi nefunguje :)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Ale tak že jste to vy :)

    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Pořádnou botu máš třeba v dnešním díle ;-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    ZDENEKDOBIAS: nejlíp před vydáním originálu :-))
    ZDENEKDOBIAS
    ZDENEKDOBIAS --- ---
    Nebo sem dávajte nové díly s předstihem. :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    MYYSHA: to máš tak... překlad je kvalitní, fandové ho navíc sledují hlavně ze zájmu, protože si už dočetli až do konce originál. a protože není do čeho rejpat, tak je ticho.

    udělejte nějakou překladatelskou botu, to bude reakcí. :-)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Ale jinak to tady nejak umira, co...
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Checht, tak jsem si vsiml, ze novy dil mam naservirovany o hodinu driv nez vy v cechach....viva la jet lag! :o)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Nejdřív kapučíno, pak červené víno, tuc tuc, yeah!
    (Já tam Evu a Vaška chtěl, nebylo odsouhlaseno, ale neboj, taky se jejich výskytu v českém OOTS dočkáš, spoily spoily.)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    K poslednimu dilu, ta Celine Dion klidne mohla zustat, imho by se nasly i vetsi zla, jak jste mohli opomenout Evu a Vaska? :o)
    (mikrorejpnuti s osobnim zaujetim ^_^ )
    HARALD
    HARALD --- ---
    NO_ON: STILGAR to vystihl. :-)
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    MYYSHA: kolego, máte povolení k reprodukci a modifikaci daného obrázku Beatlesticků? :P troufal bych si téměř říct že to ani není vaše práce
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    STILGAR
    STILGAR --- ---

    rofl
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    NO_ON: To se jenom cajzlové roztahujou...
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    HARALD: Ty jo - teď už jsou zátky všude..! btw. vršek je taky hantec? .. zátka, korunka, vršek.. mi přijde normal všechno..
    HARALD
    HARALD --- ---
    NO_ON: Haley původně taky říkala vršky. Po mém upomenutí bylo předěláno na zátky. Ale klučina pořád mluví hantecem, byť na trpaslíka nevypadá.
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    MYYSHA: Neprotestuju, klidně si ho na hlavu syp dál. Ačkoliv ten díl sem překládal já :-p
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    MYYSHA: Zkouším si to říkat nahlas a zní to fakt vtipně.. :))
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    FIN: Krása - buď jsi korektor nebo učitel, jinak by ses tak nerozohnil.. .) Určitě nemám v úmyslu s tebou v gramatice soutěžit, ale myslím, že i použití gramaticky nesprávných obratů, a to naschvál, patří do umění překládání. I když to není tento případ. Jinak omluva za odlišný pohled na věc, než striktně jazykově správný - když já mám rád malá vybočení z normálu.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam