• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYYSHAOrder of the Stick

    Diskuze o komixu Order of the Stick a jeho překladu

    Nejnovější přeložený díl

     

    Seznam epizod v originále

    Český web

    RSS Hůlkový řád

    rozbalit záhlaví
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    MYYSHA: to zní jako řešení :-)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Mně momentálně připadá nejpravděpodobnější nechat tam procházítko kemiksů, ale bez systematických názvů souborů (ne oots0625cz.png , ale 0625-hdfjsklah58ASJbASFKLGJG.png, takže to nikdo neuhodne, redakce už tak stejně funguje) a samotné procházítko by mělo přímou adresu, na kterou by se nedalo doklikat. Byl by tam jen český popis, co napsat do řádku nahoru v prohlížeči, abyste se na procházítko, nějak rozvláčně a bez odkazu, takže se tam nedostanou ani Amíci, ani googleboti.
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    HARALD: Je to jedna z možností. Až vymyslíme, jak pokračovat, řekneme.
    HARALD
    HARALD --- ---
    MYYSHA: máme se přihlásit k odběru mailem?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    MYYSHA: Jasně, mlčím jako hrob :-)
    HLOH
    HLOH --- ---
    To já bych tak moc rád kdyby to pokračovalo, sice jsem schopný to přelouskat z angličtiny ale česky si to užívám mnohem víc...
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    SHADDIE:
    KYRYS: Pravděpodobně to nějak uděláme, ale pššššššššt prosím, nechci dostat svůj život do problémů kvůli čárovým panáčkům zdarma.
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    SHADDIE: když postovat jen tady, tak ale s možností "listování" mezi jednotlivými díly, ne?
    STONOZKA
    STONOZKA --- ---
    MYYSHA: No to snad ne! Hůlkový řád by mě moc chyběl.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    MYYSHA:
    ZUZKAOU:
    NAVARA:
    no pokud by se nové díly OOTS a Záporáků postovaly jen tady, tak by to snad bylo v pohodě. Rich by nic nemusel vědět a pochybuju,že má ID na nyxu nebo že by někdo z uživatelů nyxu nás šel prásknout. A vůbec, co je mu do toho, že se jeho dílo překládá, to přece není zneužití jeho práce ani to není k vlastnímu obohacení nebo tak něco.
    HARALD
    HARALD --- ---
    i jako anglicky hovořící budu rád, když budete pokračovat
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ZUZKAOU: neni
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A není nyx uzavřená komunita?
    MORKANT
    MORKANT --- ---
    MYYSHA: já patřim k anglicky nemluvící (asi menšině)... Hůlkový řád by mi chyběl... takže prosím pokračovat.
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    MYYSHA: Ach jo.....
    ..pokračovat!
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    MYYSHA: udělali jste kus dobré práce, byla by škoda skončit úplně.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    MYYSHA: No, já so myslím, že by bylo fajn, kdyby to tady dál fungovalo v rámci uzavřené komunity. Nebo teda ty maily, no. Byla by škoda to teď ukončit.
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    MYYSHA: Zavřít. Kdo neumí anglicky, má smůlu, stejně je to v originále lepší.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    MYYSHA: Sakra.

    Pokoutne rozesilani maily by slo. Napada mne, jak by to bylo s pravy, pokud by preklady vychazely dal zde na nyxu v ramci "uzavrene komunity" ?
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Tak přátelé, jak možná víte, překlady nebyly oficiálně povoleny a Rich právě zakročil.
    20. února se stránky budou zavírat, jen teď nwm, jestli nechat pokoutní rozesílání dalších dílů maily s tím, že nás nikdo nepráskne, nebo to zavřít šecko. Co myslíte?
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    OGLOKOOG: To oko mě rozesmutnilo. :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam