• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYYSHAOrder of the Stick
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    MYYSHA: udělali jste kus dobré práce, byla by škoda skončit úplně.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    MYYSHA: No, já so myslím, že by bylo fajn, kdyby to tady dál fungovalo v rámci uzavřené komunity. Nebo teda ty maily, no. Byla by škoda to teď ukončit.
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    MYYSHA: Zavřít. Kdo neumí anglicky, má smůlu, stejně je to v originále lepší.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    MYYSHA: Sakra.

    Pokoutne rozesilani maily by slo. Napada mne, jak by to bylo s pravy, pokud by preklady vychazely dal zde na nyxu v ramci "uzavrene komunity" ?
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Tak přátelé, jak možná víte, překlady nebyly oficiálně povoleny a Rich právě zakročil.
    20. února se stránky budou zavírat, jen teď nwm, jestli nechat pokoutní rozesílání dalších dílů maily s tím, že nás nikdo nepráskne, nebo to zavřít šecko. Co myslíte?
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    OGLOKOOG: To oko mě rozesmutnilo. :(
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    STILGAR: Nerad bych tu rozjížděl zrovna o tomhle tématu diskuzi, ale pleteš si aggro s threatem. Celkem běžná chyba.
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    Ok, dodatek úspěšně vyléčeného wowkaře:

    1. The MOBs: mob je výraz pro běžnou ničím nedůležitou bezcílně bloumající (MOBilní) potvoru a zároveň pro mafii, chápete, slovní hříčka, olololol!!!!!§§
    2. Aggro je číslo udávající, jak moc na vás potvora chce útočit. Zvyšuje se přibližováním k ní, útočením na ni a magickou podporou těch, do kterých buší. Snížit se dá pár abilitama. Pokud dostanou aggro, které nebudou moct odmítnout, pravděpodobně to znamená, že si ho můžou snižovat jak chcou, stejně jim to bude naprd.
    Buď to, nebo že jim někdo v noci dá do postele uřezanou hlavu Cairna Bloodhoofa.
    (wyswietlowacz: toto jsem byl velice vtipný, použil jsem paralelu mezi scénou z Kmotra, kdy dotyčnému dali do postele uřezanou hlavu koně, a prostředím WoWka, kde Cairne Bloodhoof jakožto tauren má hlavu bejka. ololololololol, !!!!!!!!!!!!!!!§§§, ?., *osatka* a ták..)
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    GUMBA: Heh, toho jsem si ani nevšiml :D
    GONTAR: V originále je to lepší, ale to asi říká každej kdo ho čte.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    OGLOKOOG: Hehe, jsou tam i dalsi, napr. Blizzardi restaurant :)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    GONTAR: No mezináma to jsem zvědav, jaxe s tím Stilgar popere. Já o WoW v životě nezavadil...
    GONTAR
    GONTAR --- ---
    OGLOKOOG: Ah, už vím kde došlo k chybě v Metr-xu. Já stále koukám na český překlad, proto to nemůžu najít ;D
    Nicméně děkuji;)
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    GONTAR: *prokřupe klouby*
    No, vlastně nic tak převratného:
    1) Ti dva mafiáni mají nad hlavami jména jako ve WoW.
    2) "Camped outside Two-Life Tony's cave and just waited for him to respawn" narážka na corpse-camping - opakované zabíjení někoho, kdo se právě oživil.
    3) "an aggro they can't refuse" je odkaz na Kmotra a slovo "aggro", označující reakci agresivní příšery na hráče, mi v tomhle kontextu přijde trochu nelogické.
    4) "a buff in case we go back to pwning their doods" narážka na specifický a často svérázný způsob psaného vyjadřování, který se používá ve WoW a i jiných online hrách.
    GONTAR
    GONTAR --- ---
    Ok, a byl tu někdo, kdo by mi tu WoWkovskou narážku objasnil, prosím? Bohužel Wowka jsem jen chvilku zkoušel, takže se nějak nechytám :/
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MYYSHA:
    a) slogan na Windows Vista
    b) Windows-on-Windows, spesl oznaceni MS pro to, cemu ostatni rikaji emulace
    c) World of Warcraft - rozsirena online hra, zalozena na opakovani monotonni cinnosti po stovky hodin
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Co je WoW?
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    STILGAR:
    Tak to Rich vydržel hodně dlouho :D
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    Pokud si vzpomínám tak jo.
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    Ten novej díl je skvělej, ale... opravdu to je PRVNÍ reference na WoW vůbec?
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    MYYSHA: HHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAhahaahahahahhahahahhahhahhhhhhhhhhh.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam