• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    HOCH: Aha, tak proto! Já furt nevěděl, proč lidi píšou názvy barev. :)
    HOCH
    HOCH --- ---
    SIAN: jsem zvedavej, co si vymyslej priste... Docela se mi libilo to s tim spodnim pradlem - kazdej psal cerna, modra, ...no a pak jedna frajerka zadna a vsichni se mohli posrat, fakt to bylo docela zabavny :)
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...tak na fcbku se objevil novy spam a ke vsemu srdceryvny - Moje přání na rok 2010 je, aby lidé pochopili, že děti s tělesným postižením nemají žádnou chorobu. Tyto děti nehledají lék, ale chtějí být akceptovany a mít právo být jako ostatní.... 93% lidi toto nezkopíruje a nepoužije jako svůj status. Bud'te vy jedním z těch 7%, kteří toto zkopíruju a dají do svého statusu aspoň na... hodinu...
    ...jsem zvedavej, kolik lidi mi napise, kdyz to tam nedam, ze jsem si to nedal do statusu.
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Dá se někde globálně vypnout, aby se moje mailová adresa nepředávala aplikacím? Nebaví mě to u každé zvlášť odklikávat.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    TK_: Díky. každopádně je to pěknej vopruz:o/
    TK_
    TK_ --- ---
    XMARGE: TK_: BRUISE:
    Je to jak jsem tvrdil tady: TK_. V nastavení privacy settings se píše tohle:
    You cannot completely turn off recent activity stories anymore. However, if you want to remove a particular story that currently shows up, simply click the “Remove” button that appears to the right of the story after you move your mouse over it.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    http://www.facebook.com/group.php?gid=238664412005&ref=nf

    nechapem co je divne na spani bez podprdy..
    DHA
    DHA --- ---
    TK_: tak už mají článek, což je přesně to, po čem toužili. :-/
    TK_
    TK_ --- ---
    DHA: nojo, máš recht, a furt se přidávaj, i když už ne tak rychle
    DHA
    DHA --- ---
    TK_: Sleduji to bedlivě už od začátku, v době kdy změnili text na rasistickej, tam bylo 125.000 lidí. Teď je tam 138.000 lidí, text je rasistickej, ale název zůstal "Za každého člena této skupiny 10 Kč na pomoc Haiti". To pravděpodobně znametá, že lidi jsou opravdu vymašený hovada, který nejsou schopni si přečíst víc než nadpis a klikaj na všechno, co jim kdo pošle. Můžu říct, že celá tahle věc mi hnula žlučí, jelikož nejdřív se tam během 24 hodin přihlásilo 125 tisíc lidí, kteří si mysleli, že za ně někdo někam něco pošle. Demence největší. A teď to pokračuje dál, lidská blbost je nekonečná.
    FROGY
    FROGY --- ---
    Facebook umožní aplikacím získávat e-maily uživatelů | Tyinternety.cz
    http://www.tyinternety.cz/socialni-site/facebook-umozni-aplikacim-ziskavat-e-maily-uzivatelu-552
    TK_
    TK_ --- ---
    DHA: A je to tady.... Změnil se popis skupiny. To zas nastane hromadný odhlašování
    FROGY
    FROGY --- ---
    CRUSHEER: jasny mas pravdu - ja jsem ted uplne nerozlisoval mezi pages/groups a aplikacema.
    osobne nemam povolenou zadnou z aplikaci, ani do debilnich hoax skupin se nepridavam.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    DHA: "Aby aplikace získal váš e-mail, bude o něj muset požádat běžnou žádostí o extended permissions."¨Aspon, ze tak, ale porad nechutny.

    BTW: FROGY: "Skupina (Group) nemá a nebude mít přístup k mailům uživatelů (všechny skupiny, které vám slibují něco poslat na mail, pokud se stanete členy, jsou podvod).

    Stránka (Page) nemá a nebude mít přístup k mailům uživatelů. Opět, všechny Stránky, které vám slibují něco poslat na mail, pokud se stanete fanoušky, jsou podvod. "

    Takze zadne maily, jen spousta pokusnych ovecek na hrani.
    FROGY
    FROGY --- ---
    _JOAN_: jak rikam technicky mozny to je, ale melo by jit o nechranene pocitace - tech jsou miliony.
    pokud dodrzujes pravidla bezpecnyho surfovani a aktualizujes system+antivir, nemelo by jit o tvuj pripad¨- ale na podrobnosti se asi preptej v prislusnych auditcich na nyxu treba
    _JOAN_
    _JOAN_ --- ---
    FROGY: nejsem nějak extra znalej, ale prý je to už dneska zcela běžné
    FROGY
    FROGY --- ---
    _JOAN_: tak mozne to technicky je, nicmene s tou normou jsi to vazne nemyslel, ze jo? ;)
    _JOAN_
    _JOAN_ --- ---
    FROGY: to už je snad norma i bez facebooku, že ti viry prolejzaj maila a ví, kde lidi surfujou atd. pro marketingový účely
    DHA
    DHA --- ---
    Když už jsme u těch emailů:

    Facebook se chystá zpřístupnit maily uživatelů aplikacím

    Ve středu (20.ledna 2010) by měl Facebook zprovoznit novou část API pro aplikace a dát tak do rukou tvůrcům aplikací možnost získat e-mail uživatele Facebooku. Jde o poměrně zásadní vývoj, který je hodně kontroverzní. A zaslouží si pár komentářů.

    http://www.pooh.cz/pooh/a.asp?a=2015864
    FROGY
    FROGY --- ---
    MATHEW: tak urcite tvuj email, udaje vyuzitelne k marketingu - tedy ty spamy, + informace do personalnich agentur treba
    IKA
    IKA --- ---
    MATHEW: to je pravda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam