• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    ::všechny zkusenosti a reference sem..::
    k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
    určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšilo



    aneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


    *************POZOR***POZOR***POZOR******************
    Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
    nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
    *************POZOR***POZOR***POZOR******************


    ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

    Diskuze podobného tématu:
    Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
    rozbalit záhlaví
    VALOR
    VALOR --- ---
    KAZIK: tak na to že je to tam ode dneška a mě zatím volalo 100 % makléřů a každou hodinu se ozve další tak nevim. Vždycky když se ozve další a slyšim nové jméno realitky říkám si kolik jich v Praze asi je?
    KAZIK
    KAZIK --- ---
    VALOR: moje zkusenost je dobra...makleri tak max 10 % ... zbytek najemnici s celkem jasnymi požadavky
    DORON
    DORON --- ---
    VALOR: Ale jo, sledujou, jen nejsou tak hyperaktivní jako ti, kteří se tím živí... =)
    GREVE
    GREVE --- ---
    VALOR: Jenom ti nejzoufalejší.
    VALOR
    VALOR --- ---
    Dat inzerat na bezrealitky.cz byl ten nejdebilnejsi napad. 20 emailu spamu a 10 hovoru od makleru jestli s tim chci pomoct. Sledujou to vubec najemnici?
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    Zdravím, třeba se tu najde někdo, kdo k nim něco řekne - neznáte někdo realitního makléře pana Šmejkala a Edoxreality? Díky.
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    děkuji
    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    GLUON:
    DILDOO007: záleží na realitce i na makléři. jak píše GREVE, obvyklý je však jeden měsíční nájem (bez poplatků)
    GREVE
    GREVE --- ---
    DILDOO007: Podle domluvy, obvykle jeden nájem.
    HROBO
    HROBO --- ---
    zdravim mozem v tomto auditku dostat nejake ponuky od maklerov alebo je to mimo pravidla? diky.
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    Nějak se mi to nepodařilo vyfiltrovat.Kolik se tak platí realitce když mi zprostředkujou pronájem?
    0XDEADBEEF
    0XDEADBEEF --- ---
    Nejake reference na Patreal (byvale Realspektrum)? Obzvlast pan Slezingr? Dekuji.
    GREVE
    GREVE --- ---
    FANFAN: Asi tak nula.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MANXX: nejdriv podepis kupni smlouvu, kde bude presne napsane to kdy a kam se penize maji zaplatit, teprve pak neco plat
    v te smlouve bude zaroven to jak bude prodej probihat a vlastnik se zavaze, ze s tim nebude nijak manupilovat, tedy i prodat nekomu jinemu
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MANXX: tohle dle me neni vubec v poradku, prvne podepisujes SOSBK, pak KS a dohodu s clovekem, u kteryho bude vata uschovana, nemuzes jen tak prece nekomu previzt penize, co kdyz ti pak prodavajici couvne? Byla by s tim akorat zbytecna administrativa. V realitkach casto pouzivaj dost zvlastni zpusoby, ale ve vetsine dle me staci se ozvat a je klid..
    MANXX
    MANXX --- ---
    Můžu prosím ještě dotaz? Realitka mi tvrdí, že nejdřív musím složit celou kupní cenu do advokátní úschovy a teprve potom se přistupuje k podpisu kupní smlouvy. Je tohle opravdu běžný postup?
    MOLNY
    MOLNY --- ---
    Zhanam realitneho agenta z Prahy.
    Aby som bol presnejsi, zhanam nemovitost v Prahe, so strasne specifickymi parametrami a hladam niekoho z bradze, kto by bol ochotny vyhladavat pre mna ponuky a preposielat ich.
    Za co som samozrejme ochotny zaplatit.
    Dik za kazdy solidny kontakt.
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    MANXX: Optimální varianta.
    MANXX
    MANXX --- ---
    ANDY_WARHOL: Jde to přes advokátní úschovu.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ehm sly :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MANXX: jen si dej pozor aby penize od tebe sli pres prostrednika, aby je prodavajici nemohl zasulit (dostal penize bez te dane)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam