• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COSBYAMD.ATi - Procesory, grafické karty, ovladače, tech. dema, přetaktování...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    mam windows 7 64bit
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ahoj, mam kartu powercolor ati radeon hd6850 a nemuzu se zbavit posledni dobou velmi casteho a otravneho zamrzani kompu s hlaskou ze ovladac presla odpovidat a bude restartovan, ovladace jsem zkousel ruzne, zkousel sem ruzne rady na ruznych forech ale je to jen horsi. nemate nekdo napad jak to vyresit, jaka diagnostika se ma pustit, co zkontrolovat ?
    LEVIATHAN
    LEVIATHAN --- ---
    QPROTEST: díky za info, nakonec si otec vybral Lenovo IDEAPAD G570 s intelem
    QPROTEST
    QPROTEST --- ---
    LEVIATHAN: Ahoj, kupovoal jsem malý netbook lenovo s tímto procesorem a zvládá to i fullHD filmy. Zkoušel jsem na tom hrát Counter-Strike:Source a žádný problém. Sám mám Sony Vaio, kde mám E-350 na 1,6 a také funguje skvěle. Myslím, že i E-300 stačí. Méně žere :)
    QPROTEST
    QPROTEST --- ---
    Ahoj, kupovoal jsem malý netbook lenovo s tímto procesorem a zvládá to i fullHD filmy. Zkoušel jsem na tom hrát Counter-Strike:Source a žádný problém. Sám mám Sony Vaio, kde mám E-350 na 1,6 a také funguje skvěle. Myslím, že i E-300 stačí. Méně žere :)
    LEVIATHAN
    LEVIATHAN --- ---
    ahoj, otec uvažuje o koupi notebooku Lenovo IDEAPAD G575 s procesorem AMD Zacate Dual-Core E-300 taktovaným na 1,3, celková výbava se mi líbí, ale ten procesor mne odrazuje, budou ho používat jen na inet a max sem tam nějaký film, takže by to mělo stačit, ale zajímaly by mne praktické zkušenosti
    Díky za info
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    TOYAK: Už mám co jsem hledal. Ati tool!
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    Exsistuje k ATI Saphhire Radeon X1950 Pro 512 GDDR3 nějaká ultilita na fan control karty??
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    NELLI: Dík! myslel sem si, že to tak nějak bude.
    NELLI
    NELLI --- ---
    TOYAK: catalysty nebo omega drivery by mely bejt ok, musis samosebou stahnout ty pro spravnej operacni system. Na amd.com je normalne formular, kde si naklikas typ, model, os a podobne a vyflusne ti to link na stazeni tech spravnejch
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    Koupil jsem na Aukru ATI Radeon X1950 Pro 512 GDDR3. Nejspíš to bude bez CD s driverama. Stačí když nainstaluji nejnovější ATI Catalyst Drivers nebo budu muset shánět něco jiného?
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    TRAGED: hmm .. no to právě měl umět nějak obejít ten Hybrid mod, ale evidentně to nefunguje
    možná špatná verze GeForce driveru (i když na těch stránkách píšou že to má fungovat i s latest)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    FRAUD: Zkousel jsem to cca 3 roky zpet, NV ma v ovladacich detekci ne NV karty a jakmile tuto najde, tak se PhysX deaktivuje a z control panelu zmizi.
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    nekoušel jste někdo rozchodit kombinaci AMD jako primary GK + nVidia na PhysX?
    samozřejmě postupuju podle návodu na Hybrid PhysX mod
    Hybrid PhysX mod v1.03 / v1.05ff
    http://www.ngohq.com/graphic-cards/17706-hybrid-physx-mod-v1-03-v1-05ff.html
    ale něco dělám špatně - nVidia control panel se nespustí s tím, že není připojen monitor (nastavil jsem tam fake monitor na VGA výstup), když připojim druhý monitor na nV a i když ji dám jako primary kartu tak stejně neni v control panelu volba zapnutí PhysX
    NELLI
    NELLI --- ---
    __PEAT: to chapu
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    NELLI: tak do ty doby, nez jsem vymenil drivery to jelo bez problemu X let :D uz jsem tam dal zpatky CCC a no problem, ale mrzi me to, vykon to melo i bez taktovani ve hrach lepsi...
    NELLI
    NELLI --- ---
    __PEAT: a ses si jistej, ze ti resetuje komp grafarna? Ze treba nemas problem na desce nebo se zdrojem?
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    NELLI: prave ve hre i v benchmarku to melo daleko lepsi vykon i bez overclockingu, video lehce zaostava, ale to by me az tak nevadilo, spis nemuzu prijit na to cim to je :(( tak tam dam zpatky CCC no :(
    NELLI
    NELLI --- ---
    __PEAT: driv jsem je pouzival, na uplne stejny karte, a slapalo to ok, uz jsem je ale roky neinstaloval cece
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    Zdravim, pouzivate nekdo ovladace Omega drivers ? mam to nainstalovano s kartou HD3870 spolecne s ati tray tools, melo by to makat s touhle kartou pry ok, ale v ruznejch intervalech mi to restartuje kompa, pritom teplota je 55 treba...
    nemuzu prijit na to cim to je, ve hrach to bezi ok, ale jednou za 3-4 hodky me to resetne :( nemate s temahle driverama nekdo zkusenosti pls ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam