• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ONDRA_PATA:
    Predpokladam tu fotku pres web?
    Pak to nahlas sem:
    [nyx :: pripominky uzivatelu]

    Pokud pouzivas nejakou app, tak do prislusneho auditka.
    [Nyx pro iOS]
    nebo
    [Fyx pro iOS a Android - neoficiální lehký mobilní NYX klient]
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    prosim vas,mate nekdo iwatch 7 a pouzivate je na mereni jizdy na kole?
    nechtej mi ukazovat prumernou rychlost a vzdalenost.
    ve cviceni/jizda venku to mam mezi peti vybranymi udaji

    btw nemuzu na nyx poslednich 14 dni nahrat z iphonu jedinou fotku/obrazek.rika to “chyba komunikace se serverem”.
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    JANEK_MAD: Dík moc. To vypadá velice zajímavě za tu cenu.
    JANEK_MAD
    JANEK_MAD --- ---
    DAWIDOS: já jsem nedávno přebíral a vybíral, aby to mělo Ok baterii a v dobrým stavu a nevimcojeste, nakonec jsem koupil zde novej 8 128gb
    systemsmart
    https://www.systemsmart.cz/ProduktDetail/9779889-apple-iphone-8-128gb/cs-CZ
    WAKI
    WAKI --- ---
    DAWIDOS: Já bral teda teď ipad z mobilni pohotovosti verzi A a musim rict ze fakt ipad vypadal jak novej. Zadny skrabnuti. Takze ja mam kladnou zkusenost. Zatim. Davaji pul roku zaruku.
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Rad bych poridil starsi iphone (vicemene kvuli datove simce, navigace na motorku a tak), asi sedmicku nebo osmicku v dobrym stavu. Ma nekdo dobry zkusenosti s konkretnimi prodejci, jako je Mobilni pohotovost, Levnyiphony nebo ted to Swappie treba (i kdyz to mi prijde nejslabsi)? Bazary teda dela jeste Iwant, iStyke… diky za cokoli.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    DAWIDOS: dekuji!
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    ACIDQA: https://phonexpert.cz/ skvělá zkušenost.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DEIKSAC: To snad uz vcera ne? :-)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Apple predstavil novy SE, uvnitr, stejny sasi, novej 12mp fotak, a15 …
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    HONCKA: podle tipu ERVINa jsem se zkusil mrknout, mozna to bude fungovat: https://ifttt.com/applets/uvXdWeut-mute-phone-during-meeting?term=meeting%20mute
    /nezkousel jsem
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Ahoj, prosim poradite mi nejaky ok servis v Praze? (Praskly sklo na Iphone). Kdysi jsem resila nekde na Cernaku a ve Vrsovicich a v obou otresna zkusenost :/
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Napad:
    “Preskinovat” Wolfensteina na ruskou tematiku, dat to do appstoru za 1 dollar nebo name your price a vytezek poslat na Ukrajinu. Stahla by si to pulka sveta.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    A takový ty místem/časem/událostí triggerovaný připomínky, případně appka IFTT by nepomohly?
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    HONCKA: Vsak rikam, ze event v kalendari to neumi :) Evidentne ale na to DnD dokaze reagovat pri rucnim spusteni, takze je to asi otazka casu a nejake dalsi verze IOS. Notifikace pres email je trochu kostrbate, ale treba to bude fungovat. Dej vedet, zajimalo by me to
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    A kdyz to udelam, tak se ten mail a task “rozpoji”. Kdyz zrusim na tom mailu praporek, tak se ten task NEzavre. Musim na to pouzivat okliku pres MS ToDo, ble.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Nejvíc saje to, že když si oflaguji email, nepřidá se mi sám do reminders. Musím tam ten email ručně přetahovat...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PAYAXY: umí jde nastavit trigger automatizace dle lokace, bluetooth device, času, jediný problém je ten kalendář, ale je tam trigger email, tj když se nastaví notifikace mailem, tak to bude fungovat imho i na ten kalendář
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    HONCKA: Zkratky nic takového neumí, pokud jsem dobře hledal. Zatím nejbližší je možnost si pustit ručně Do no disturb s touhle možností IMHO.

    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PAYAXY: našel jsem Shortcusts
    Automatizace úloh na iPhonu pomocí Zkratek - Podpora Apple (CZ)
    https://support.apple.com/cs-cz/guide/iphone/iph47e1c9d7d/ios
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam