• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    HONCKA: Tohle se mi stávalo u ip7, reklamace problém vyřešila.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DEIKSAC: jo, já tomu všemu rozumím.. spíš mě to jen sere no :))
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    SUBTITLES017: dolar stal pred rokem o 15% min, ten pomer odpovida. Plus v dohledne dobe spis vse svedci pro dalsi posilovani usd
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    VFISA: Mam to podobne, ze 7 jsem presel na 12 Pro Max, skok neskutecny, ale ted premyslim, jestli bude prechod z 12 na 14 tak markantni.
    VFISA
    VFISA --- ---
    KASUMI: ja z 11 pro na 13pro byl dobry skok, ale ne takovy sok jako z 8 na 11 pro...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    W_NOICE78: cajk.. v tom případě není co řešit asi
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    SUBTITLES017: Normalne mas 2 roky zaruku. Reklamace resis primo pres Apple.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    W_NOICE78: jak je to při nákupu přímo přes apple vůbec se zárukou po uplynutí jednoleté apple záruky?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BTW u synova IP 8 se stává, že se nedeaktivuje digitizer, když se dá telefon k uchu, takže většinou tím típne hovor, někdo nějaký tip, než to půjdu dát na reklamaci? Mohlo by to dělat ochranné sklo?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LOJZA: Já mám toho ipada jako primární zařízení, dělám na tom hudbu a připravuju si 3d věci v sharpr3d a občas upravuju grafiku v affinity, taktéž to používám jako poznámkový blok a pak samozřejmě na konzumaci obsahu. Tj jediný co s telefonem dělám je, že telefonuju, fotím, používám na im a jako navigaci do auta a na to mi vyhovuje ten mini, ipad s s sebou netahám akorát do přírody, takže ty větší jsou pro mě úplně zbytečný a na moje použití je lepší ten malej telefon, pro max by pro mě byly vyhozený prachy
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Celkem zklamání, žádný důvod k upgradu z 12 mini, airpods pro mi opět budou padat z ucha...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    PSYCHO: Muj kluk si koupil cervenou 11 a nastesti si na to dal hned cernej kryt, jinak bych to nedala :D
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    HONCKA: jj, v zásadě asi dle osobních preferencí. Prošel jsem si taky kdysi kombinací iPhone + iPad, ale nebylo to ono. Bál jsem se iPhone 13 Pro Max, že to bude placka, ale taky jsem si zvykl. A nemyslím, že jsem dělal nějaké zásadní kompromisy. Případů, kdy nemám volnou druhou ruku a potřebuji si stáhnout vršek obrazovky dolů, je naprosté minimum. Kapsu u džín mám velkou dost... Zkrátka, v 95 % případů užití je pro mě větším přínosem velká obrazovka, než nevýhody plynoucí z velkého těla.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LOJZA: líp to jde ovládat jednou rukou a je to pohodlnější v kapse, s tím ostatním máš pravdu, na to mám v 95 % případů u sebe ipad 11
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    DSTEPZ: Nepletu. Ergonomie uživatelského rozhraní je úplně stejně relevantní pojem, jako ergonomie fyzického zařízení. Ale chápu tě. Pokud ti nesedí hardware, může to být pro tebe klidně showstopper pro ocenění ergonomie UI...
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    SUBTITLES017: Ja nic objednavat nebudu, ale pokud nemas nejaky benefity v iwant, atd. tak je apple jistota.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    btw vy, co budete predobjednavat - kde? primo pres apple, nebo nějaký iwant / istyle?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    MOODYCAT: Mne treba mrzi, ze v ty Pro rade uz nedelaj product(RED) :(

    HOWKING: Myslis jako ze zitra, kdy zacnou predobjednavky, nebo za tyden, kdy je release?
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    LOJZA: Pletes dve ruzny veci, ergonomii a interface. Me se treba mnohem lip drzel IP6s+ se zaoblenejma hranama nez IP12 Pro s ostrejma hranama a myslim, ze nemam uplne maly ruce, ale samo chapu, ze na mensim real estate screenu se veci ovladaj hur.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ano, musí to být zapnuté..

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam