• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    DIE_DIE: jo, taky sem s tim mel problem. 12 pro. ale mam prasklinu pres predni kameru, ktera je toho nejspis duvodem. kazdopadne prehrat se mi to nedarilo snad hodinu.. furt to nadavalo, ze nemam ksicht v kolecku. zabralo dat ho bliz a jit vic na svetlo. bud trpelivej a zkus to znova
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    DIE_DIE: Jo, u desítky, zhoršovalo se to postupně.
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    DIE_DIE: mně se přesně takhle projevila nafoukla baterka. Trochu nadzvedla displej a FaceID přestalo fungovat. Nechal jsem ji vyměnit a všechno běží jak má
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    iPhone 13 mini
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    Ahoj, setkal se tu někdo s tím, že ze dne na den přestalo fungovat Face-id? Nebere mi obličej, reset a přenahrání nefunguje.
    U přenehrání je to boj aby mi to vubec natrackovalo, většinouzustane u hlášky "posuňte iphone níž".

    Je to nějaká "běžná" a známá závada, chyba OS nebo HW poškození? (samozřejmě asi cokoli z toho, ale myslím jako nejběžnější příčína)
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    HONCKA: neumí :/
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    BINARY_PARANOIC: No nenapadlo mě použít jinej prohlížeč. Chrome sem odinstaloval a nainstaloval a zase to frčí. Tak díky za radu :))))
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    GUMIDEK30: To je pak těžké, mno. Google produkty jsou holt… Google produkty. :)

    Zkus se možná poptat v diskuzi Google Chrome.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    BINARY_PARANOIC: Safari jede :) ale
    To nepouzivam :)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    GUMIDEK30: A normální prohlížeč (Safari) jede, nebo to dělá jen Chrome?
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Včera jsem si zapnul hotspot.
    Pak jsem ho vypnul a přestal mi fungovat prohlížeč. Jinak aplikace jdou, takže na netu jsem.

    SATAI
    SATAI --- ---
    Kdyby nekdo chtel pouzdro na iP 14 Pro za odnos..

    [Pouzdro iPhone 14 Pro za odnos]
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    Me se na tom 17.4 libi ty prepisy v Podcastech a jak v tom lze vyhledavat.
    SPACEX
    SPACEX --- ---
    SPACEX: Uff, panika zažehnána. Po cca půl roce se s ním ještě v některých ohledech seznamuju. Stačilo zmáčknout postupně volume +, volume - a podržet vypínací tlačítko, dokud nerebootoval.
    SPACEX
    SPACEX --- ---
    Ehm, jsem jediný, komu po updatu na 17.4 přestal fungovat dotyk? 14 pro, předtím naprosto bez problému. Nereaguje na nic, tlačítka jsou ok.
    WAKI
    WAKI --- ---
    17.4
    SATAI
    SATAI --- ---
    Help me stop the EU bullying Apple - by Louis Barclay
    https://12challenges.substack.com/p/help-me-stop-the-eu-bullying-apple
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    STEMBUS: V aplikaci najít záložka předměty a identofikovat predmet. Hodinky zapnout a přiložit k telefonu. Opakovat co měsíc. Já už takhle vratil airtag a ted čekám az si nekdo vyzvedne sluchátko.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    CAMELLA: chapu... v tom případě nez je vyhodit bych klidně vyvinul vetsi snahu najit puvodniho majitele ale...jak?

    a klidne mi misto minusku poradte moralisti, pac ne neni to corka a ne nechtel sem si je puvodne ani nechat, naopak sem si jen kvuli "navrácení" koupil nabijecku na ne ;)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    STEMBUS: hele id brusinka si chtěla nechat watchky po tátovi, měla i ofigo papír, že je dědic…a stejně se to nepovedlo. Tvoje jsou v podstatě čorka, takže fakt to jen tak “opravit” fakt nejde
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam