• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    BINARY_PARANOIC: Safari jede :) ale
    To nepouzivam :)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    GUMIDEK30: A normální prohlížeč (Safari) jede, nebo to dělá jen Chrome?
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Včera jsem si zapnul hotspot.
    Pak jsem ho vypnul a přestal mi fungovat prohlížeč. Jinak aplikace jdou, takže na netu jsem.

    SATAI
    SATAI --- ---
    Kdyby nekdo chtel pouzdro na iP 14 Pro za odnos..

    [Pouzdro iPhone 14 Pro za odnos]
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    Me se na tom 17.4 libi ty prepisy v Podcastech a jak v tom lze vyhledavat.
    SPACEX
    SPACEX --- ---
    SPACEX: Uff, panika zažehnána. Po cca půl roce se s ním ještě v některých ohledech seznamuju. Stačilo zmáčknout postupně volume +, volume - a podržet vypínací tlačítko, dokud nerebootoval.
    SPACEX
    SPACEX --- ---
    Ehm, jsem jediný, komu po updatu na 17.4 přestal fungovat dotyk? 14 pro, předtím naprosto bez problému. Nereaguje na nic, tlačítka jsou ok.
    WAKI
    WAKI --- ---
    17.4
    SATAI
    SATAI --- ---
    Help me stop the EU bullying Apple - by Louis Barclay
    https://12challenges.substack.com/p/help-me-stop-the-eu-bullying-apple
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    STEMBUS: V aplikaci najít záložka předměty a identofikovat predmet. Hodinky zapnout a přiložit k telefonu. Opakovat co měsíc. Já už takhle vratil airtag a ted čekám az si nekdo vyzvedne sluchátko.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    CAMELLA: chapu... v tom případě nez je vyhodit bych klidně vyvinul vetsi snahu najit puvodniho majitele ale...jak?

    a klidne mi misto minusku poradte moralisti, pac ne neni to corka a ne nechtel sem si je puvodne ani nechat, naopak sem si jen kvuli "navrácení" koupil nabijecku na ne ;)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    STEMBUS: hele id brusinka si chtěla nechat watchky po tátovi, měla i ofigo papír, že je dědic…a stejně se to nepovedlo. Tvoje jsou v podstatě čorka, takže fakt to jen tak “opravit” fakt nejde
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Dotázek...

    už rok se mi válí doma applewatch SE (nevím jaký model) které sem našel (v rakousku), chtěl oživit, zjistit nějaký info a ideálně vrátit...

    no... pul roku mi trvalo sehnat nabijecku a pak sem zjistil ze jsou samo sebou zamknuty, ze je nemuzu pripojit na ženy jabko a že mi to ukaze jen cast emailu puvodniho majitele takze se stejne neda asi nijak kontaktovat nebo tak...

    pocitam ze puvodni majitel uz to asi vzdal, pac asi me nejak mohl kontaktovat potom co sem je zkousel parovat s zeny telefonem atd a....

    ted dotaz - jdou proste nejak "odemknout" abych je mohl budto zacit pouzivat (zena) a nebo někde proste prodat? nepocitam ze bych to udelal sam, ale... dela to nekdo, nebo jsou na vyhozeni?
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    TANTRAMAN:

    No vzhledem k tomu že jedu poslední 2 roky duál iPhone & Samsung tohle by možná stálo za hřích :) Akorát teda když už se tu jedou androidy tak je trošku demotivující když někde dřepíš s takovouhle Super Advanced Hračkou, někde vedle si sedne Indák anebo Čínan s Pocem anebo rovnou Oppem pro místní trh co stojí čtvrtinu, zapne Wi-Fi a tobě úplně zmizí signál :D

    BTW Samsung Galaxy jsou super telefony, neni o čem ale ten komfort u běžnýho užívání tam IMO nikdy neni takovej jako u iPhone- namátkou Face ID atd. Ca od dob S10+ mám při vší skromnosti řek bych celkem přehled :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ENDER: Ale je to omezené nějak časem. Jako že "hned" jo, pak už ne :)
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    ENDER: Přesně tak.
    ENDER
    ENDER --- ---
    Mam dotaz. Kdyz si neco zkopiruju v telefonu cmd+c, prenese se mi obsah clipboardu do propojeneho notebooku? To znamena, ze bych to mohl pastnout napriklad do prohlizece v tom notebooku cmd+v? Dekuji
    FUMO
    FUMO --- ---
    BINARY_PARANOIC: Jj, perfektni, uz se mi to vsechno spojilo. Dekuji. Uz mi to funguje tak, jak jsem si predstavoval.
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    FUMO: Můžeš si zkontrolovat v Ovládacím centru — na prvním screenu žádný režim soustředění aktivovaný není, na druhém aktivovaný je (je u něj napsáno „Zapnuto“).

    FUMO
    FUMO --- ---
    BINARY_PARANOIC: No ten ja nekdy nevedomky zapnul a zil v tom, ze nejake mit musim. Skvely, ze uz neziju v bludu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam