• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    RSZ
    RSZ --- ---
    TOMBRIDER: Navarov, foceno od okýnka hospody u Rusalky, z toho fleku to je kousek proti proudu kaňonem Kamenice (až do Plavů imho nejhezčí vejlet v okolí)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    RSZ: Ta horní fotka. Kdepak to je?
    HANZO
    HANZO --- ---
    Bezkempu slušně kosí free spoty, který jsou v P4N. O víkendu jsme hledali cosi ve středních čechách a všechno už na bezkempu
    RSZ
    RSZ --- ---
    v pátek sem odjížděl za sněžení, ale sobota a neděle nádhera.. na paraplíčku za želbrodem vše při starém


    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    tady asi bylo myšleno "karavany" jako obytná auta i přívěsy dohromady
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    SOJKA: Karavany patří do kempu.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Skvělá zpráva...

    RSZ
    RSZ --- ---
    PAZI: to nás letos asi čeká leckde, už jsem našel jeden parking zabranej 5m hromadou dříví
    PAZI
    PAZI --- ---
    Lepších louží je v okolí víc, ale jsou buď soukromé, nebo je tam zákaz vjezdu nebo obojí. Dávat je sem ale nebudu, něco by mělo zůstat čistě pro lokály.
    Těch cedulí jsem si minulé jaro nevšiml, možná jsou tam nově. Jak ale říká Cuki, dá se to objet.
    Zkusím sem nahodit nějaká nová aktuální místa až bude trochu tepleji a budu to moc objet na motorce. Kvůli těžbě zničených lesů se teď všechno rychle mění, místa co byla, jsou najednou rozoranou pustinou a cesty, co byly sjízdné jsou rozježděné od traktorů. Trochu smutný, ale jedeme dál.
    CUKI
    CUKI --- ---
    ZKAZENYHLEMYZD: Dá se tam přijet ještě jednou cestičkou od lesa a tam cedule nebyla :-) Přijeli jsme tam v létě a bylo tam mrtě lidí, ale pak začal slejvák tak jsme tam na noc byli sami. Parkoviště u cesty je ale dost špinavý, takže jsme stejně spali vzadu v lesíku ve stanu. V téhle oblasti asi nejlepší louže co jsme tam potkali.
    ZKAZENYHLEMYZD
    ZKAZENYHLEMYZD --- ---
    PAZI: tak ten lom Čenkov taky osazenej cedulema se zákazem kempingu
    PAVIAN
    PAVIAN --- ---
    ATARKA: jen dodam, ze u nas je to dost podobny, z trideni se recykluje jen opravdu mala cast plastovyho odpadu, obsahlyho ve zlutakach a to pet lahve, co rec. jdou, ale jen mala cast z nich zbytek se pali, nb hodi na skladky (
    CUKI
    CUKI --- ---
    RSZ: Jo tak. Na zimu tu fakt nebejvám. To ta korona nás tady letos zazdila :-(
    Mě spíš jde o ten zbytek roku, kdy v Čechách jsem. Ty auta na léto nezůstanou zaparkovaný v garáži.
    RSZ
    RSZ --- ---
    CUKI: no proto se ptám, jestli si byl v posledních deseti letech na horách, já jen, že teď ani na žádný free flek nezajedeš, protože je tam 1,5m sněhová bariéra, na českých horách v zimě už moc free fleků nezbejvá, skoro bych řekl že se to blíží nule.
    CUKI
    CUKI --- ---
    RSZ:Byl byl. Vlastníci parkingů ano. Hospody a podobné zařízení třeba taky. Ale jsou i skupiny obyvatel které z toho nemají příjem. Ostatně proto těch free míst tak hodně ubývá. O vyhrazené parkoviště já zrovna nestojím, já se bojím úbytku těch ostatních míst. :-(
    RSZ
    RSZ --- ---
    CUKI: kvůli tomuhle restrikce? byl si někdy v posledních deseti letech na našich horách?

    letos jsou vesničky z obytňáků na horách všude a vlastníci parkingů to samozřejmě vítají
    CUKI
    CUKI --- ---
    https://zpravy.aktualne.cz/...=newsbox&utm_content=default&utm_term=position-0&utm_campaign=Aktualne

    tak jen doufám, že díky tomu zvýšení zájmu nezačnou restrikce jako jsou v poslední době na jihu hlavně v Portugalsku...
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    Jen pro info co jsem slyšel včera Neratov total narvanej prej.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Neratov je krásný místo, je tam nádhernej, zajímavě zrekonstruovanej kostel, super výchozí bod na výlety, pivo v dosahu:) Za mě teda cajk.
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    NE7RA: vole nebo “obivan”
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    nemůžu, čerpadlo nečerpá..:(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam