• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    Jen pro info co jsem slyšel včera Neratov total narvanej prej.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Neratov je krásný místo, je tam nádhernej, zajímavě zrekonstruovanej kostel, super výchozí bod na výlety, pivo v dosahu:) Za mě teda cajk.
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    NE7RA: vole nebo “obivan”
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    nemůžu, čerpadlo nečerpá..:(
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    KARAMARA: tak 350 s elektrikou neni špatný. Vem si, ze vsichni budou topit a podporis aspon trochu ten pivovar. Koukni schvalne kolik stoji jeden den na stellplatzu parknwine na morave :)
    KARAMARA
    KARAMARA --- ---
    350 mi přijde dost za jednu noc...80 za sprchu nedávaj ani kamionisti v rajchu. Nevim nevim. To radši víkend někde o samotě zadarmo ;)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    bydlinek? dodynka? cywee, frere, novej slang!
    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    Taky bych jel, obytku mam :)
    ONDYXINNYX
    ONDYXINNYX --- ---
    PANPOSPA: jestli budou gramce a odposlech jedu taky ;) ,i bez topení :D
    VELADA
    VELADA --- ---
    BIGHEAD: můžeš jet i bydlínkem.. toe taky vpoho.. nebo dodynkou.. :-))

    No nic.. já to vidim na sobotu 6. února..
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    PANPOSPA: Este navic to vypada na fajn misto
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    PANPOSPA: To mi povidej tocku bych dal ja svin
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    BIGHEAD: To nikdo na nyxu ale toceny bych taky dal ,)
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    VELADA: Klidne bych se pridal, ale bouzel nemam bydlik
    VELADA
    VELADA --- ---
    TOMBRIDER: tak uvidíme.. A samozřejmě že jsem to teď celá nadšená posílala ségře s tim že probudíme sprintera, nahážem dovnitř matrace.. sněhule.. pekáče a hurá na sjezdovku ke kostelu a večer na pivo.

    .. à propos .. co takhle tam dát zimní bydlíkářskej nyx sraz a potěšit pivovarský?! Mě se líbí že to je sociální podnik a ten Neratov prostě miluju.. takže bych jim i ráda pomohla.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    VELADA: Neřekl bych. Vypadá to na malej parkáč před pivovarem a prostě jen hurá nápad jak si vydělat v téhle covidmizerii. Než nějaký prvoplánový kemping pro desítky obytek
    VELADA
    VELADA --- ---
    TOMBRIDER: dík.. tyjo.. no.. nevim. Neratov byla ves kde dávaly lišky dobrou noc. Jezdila jsem tam jako malá. Baráky se tam nezamykaly a pro vodu se chodilo ke studánce. Zimy tam bývaly tuhý. Hrozně moc si přeju aby tam nezačli jezdit lufťáci a vikendový bydlíci..
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    VELADA: Máme pro vás další pecku. Připravili jsme stání pro kempery s připojením k elektrice. Takže, kdo neví, kam zabrousit, hurá do Neratova. Běžecké tratě jsou připravené, obchod otevřený denně (zakoupíte Proroka), výdejna polívky přes okénko (dveře:-), o víkendech ohniště, možné je si objednat i pravidelné stravování. Nad kostelem je přístupné WC a sprcha. Cena za 1 stání na 1 noc je 350 Kč i s el., WC, sprcha 80 Kč na os., místo je nutné uvolnit do 12,00 h poslední den pobytu. Rezervace a kontaktní osoba na t. 797609434, krystof@neratov.cz .
    https://mapy.cz/...1&base=ophoto&source=base&id=2134980&pid=66140003&yaw=2.522&fov=1.257&pitch=0.310

    VELADA
    VELADA --- ---
    TOMBRIDER: a pls zkopíruješ to pro nás co nemáme fejsbuk?
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Přijde mi to jako slušnej tip.
    Pivovar Neratov - Máme pro vás další pecku. Připravili... | Facebook
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1040862019658645&id=323817638029757&sfnsn=mo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam