• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    ZKAZENYHLEMYZD
    ZKAZENYHLEMYZD --- ---
    PAZI: tak ten lom Čenkov taky osazenej cedulema se zákazem kempingu
    PAVIAN
    PAVIAN --- ---
    ATARKA: jen dodam, ze u nas je to dost podobny, z trideni se recykluje jen opravdu mala cast plastovyho odpadu, obsahlyho ve zlutakach a to pet lahve, co rec. jdou, ale jen mala cast z nich zbytek se pali, nb hodi na skladky (
    CUKI
    CUKI --- ---
    RSZ: Jo tak. Na zimu tu fakt nebejvám. To ta korona nás tady letos zazdila :-(
    Mě spíš jde o ten zbytek roku, kdy v Čechách jsem. Ty auta na léto nezůstanou zaparkovaný v garáži.
    RSZ
    RSZ --- ---
    CUKI: no proto se ptám, jestli si byl v posledních deseti letech na horách, já jen, že teď ani na žádný free flek nezajedeš, protože je tam 1,5m sněhová bariéra, na českých horách v zimě už moc free fleků nezbejvá, skoro bych řekl že se to blíží nule.
    CUKI
    CUKI --- ---
    RSZ:Byl byl. Vlastníci parkingů ano. Hospody a podobné zařízení třeba taky. Ale jsou i skupiny obyvatel které z toho nemají příjem. Ostatně proto těch free míst tak hodně ubývá. O vyhrazené parkoviště já zrovna nestojím, já se bojím úbytku těch ostatních míst. :-(
    RSZ
    RSZ --- ---
    CUKI: kvůli tomuhle restrikce? byl si někdy v posledních deseti letech na našich horách?

    letos jsou vesničky z obytňáků na horách všude a vlastníci parkingů to samozřejmě vítají
    CUKI
    CUKI --- ---
    https://zpravy.aktualne.cz/...=newsbox&utm_content=default&utm_term=position-0&utm_campaign=Aktualne

    tak jen doufám, že díky tomu zvýšení zájmu nezačnou restrikce jako jsou v poslední době na jihu hlavně v Portugalsku...
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    Jen pro info co jsem slyšel včera Neratov total narvanej prej.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Neratov je krásný místo, je tam nádhernej, zajímavě zrekonstruovanej kostel, super výchozí bod na výlety, pivo v dosahu:) Za mě teda cajk.
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    NE7RA: vole nebo “obivan”
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    nemůžu, čerpadlo nečerpá..:(
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    KARAMARA: tak 350 s elektrikou neni špatný. Vem si, ze vsichni budou topit a podporis aspon trochu ten pivovar. Koukni schvalne kolik stoji jeden den na stellplatzu parknwine na morave :)
    KARAMARA
    KARAMARA --- ---
    350 mi přijde dost za jednu noc...80 za sprchu nedávaj ani kamionisti v rajchu. Nevim nevim. To radši víkend někde o samotě zadarmo ;)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    bydlinek? dodynka? cywee, frere, novej slang!
    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    Taky bych jel, obytku mam :)
    ONDYXINNYX
    ONDYXINNYX --- ---
    PANPOSPA: jestli budou gramce a odposlech jedu taky ;) ,i bez topení :D
    VELADA
    VELADA --- ---
    BIGHEAD: můžeš jet i bydlínkem.. toe taky vpoho.. nebo dodynkou.. :-))

    No nic.. já to vidim na sobotu 6. února..
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    PANPOSPA: Este navic to vypada na fajn misto
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    PANPOSPA: To mi povidej tocku bych dal ja svin
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    BIGHEAD: To nikdo na nyxu ale toceny bych taky dal ,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam