• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    SITH
    SITH --- ---
    MATHEZ: na celni sazbu se podivej na celnisprava.cz. Pak si lehce vypocitas zda se vejdes do limitu kdy se clo neplati. Otazkou je, kam tyhle oci zaradis ;-)))
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    poprosím o ještě jednu drobnost: chceme z číny přivézt cca za 100$ umělých očí (do uměleckých panenek) a řešíme o kolik nám clo, poplatky apod zvedne nákladovou cenu; jak je to se clem na toto zboží z číny a případnýma dalšíma poplatkama? co kdyby to bylo za 1000$?
    děkuji...
    SITH
    SITH --- ---
    KEDAREK1: tak Dhl je kuryr, tam platis za rychlost
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    problem vyresen GEIS 250 E, ta pipina co me navadela v DHL na paletu a cenu v desitkach tisic nevim co zkousela:)
    SITH
    SITH --- ---
    KEDAREK1: no samozrejme
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    SITH: No to nejsem:o) ty tam uz nich mas nejaky ucet?
    SITH
    SITH --- ---
    KEDAREK1: lol, notak asi nejsi jejich VIP zákazník :) zkus jeste TNT s tím, že si přeješ jejich economy variantu, ne express.
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    mozna jsem zapomnel dodat ze mi staci kdyz to tam bude za dva tydny trebas, neni to tak ze to tam musi zitra byt to ne
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    hmmmm ted mi zenska v DHL rekla ze to nejlevneji vidi na 90 000 letadlem doruceni 2 az 3 dny a nejlepe by bylo mit zakazku na palete. wtf? :) Kam a jak jste prisli na tech 5 tisic?

    Diky moc, ja preci za par poharu nedam 9petek:o) I kdyz to platit ja nebudu.

    SITH
    SITH --- ---
    KEDAREK1: já za 5000kč s DHL, za dva dny bez těch celních poplatků, dle mého ceníku
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    KEDAREK1: 24hodin servis 30kg - 320EUR podle mého ceníku TNT
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    SITH: taky bych uvažoval o ecconomy variantách (UPS expedited, TNT ecconomy)
    SITH
    SITH --- ---
    PEPPE_LOPEZ: japonsko do 24bude drahy jak krava. 2 dny budou levnejsi
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    KEDAREK1: nejrychleji to jde přes expresní balíkovou službu (TNT, DHL, UPS, FEDEX) dostanou to tam do 24 hodin(určité destinace)
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    Ahoj, potrebuji poslat do Japonska asi 30kg total. Baliky s pohary krabice 80, 60, 50. Pres koho to dnes vyjde nejlepe a nejrychleji? Moc dekuji Radek
    HEAVYN
    HEAVYN --- ---
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    je nějaké clo na import fotografického papíru (pro vyvolání fotek mokrou cestou) z USA do EU?
    díky, budu rád i za odkaz někam..
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    je tu někdo, kdo by dokázal spolehlivě odvézt jednu paletu na Ukrajinu?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    SITH: ty nejsi povinný převzít kód odesílatele, můžeš zboží zařadit podle sebe a pak ho takto deklarovat, pokud se to celníkům nebude líbit, budeš to muset obhájit, nic horšího než , že použijí původní kód se stát nemůže(teda nestalo se mi)
    SITH
    SITH --- ---
    jen tak ze zvědavosti, pokud si dovážíte zboží z USA, kde mají jiné celní kody než máme v EU, podle čeho si porovnáváte jaký US kod odpovida EU zařezení? jen podle popisů tarifů nebo jsou na to nějaké tabulky?
    HEAVYN
    HEAVYN --- ---
    EXXXE: momentalne resim zadost o povoleni elektronicke komunikace e-vyvoz (e-dovoz uz mam) - coz znamena opet novy formular + výpis z OR (ne starsi nez 3 mesice) zaslat na celnici, nastesti elektronicky podpis uz mam vybehany
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam