• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    KOKON
    KOKON --- ---
    Potrebuju dostat motorku ze ZAPADNIHO pobrezi USA do CR, co nejlevneji. Jak na to? Mam nejake nabidky na prepravu za cca 800USD, to mi prijde fer, jenze z vychodniho pobrezi. A preprava pres USA by me vysla na dalsich 800... díky za tipy
    DABE
    DABE --- ---
    MATHEZ: nejspis namorni.
    napr. FOB Izmir - vykladaka Stredni Cechy vyjde kolem 1.380Eur za 40´ kontejner (do 27tun).
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    MATHEZ: destinace je sklad v SR nebo ČR...
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    když byste potřebovali co kvartál dostat z IZMIRU (Turecko) pár set tun kamení jak byste zvolili přepravní cestu?
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    NOISEGATE: jde mi o to, aby to doslo... kdyz to pojistim a ztrati se to, tak to poslu znova :)))
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    EXXXE: jasně, psal jsem spíš pro inspiraci, problém u čp je, že nemůžeš balík sledovat jakmile opustí Čr.
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    NOISEGATE: to neni to pravy co hledam :) nakonec ta posta za 400 s pojistenim asi...
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    EXXXE: ja do Maroka posilal balík přes horolezce co tam jeli dodavkou :) dal jsem si inzerat na lezec.cz jestli by mi tam neodvezli malej balicek a podarilo se
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    potreboval bych poslat malou zasilku do maroka. posta pry nefunguje (rozkradou to)
    mate nekdo nejaky napad na levnou! dopravu? (cca 5kg krehke)
    SITH
    SITH --- ---
    MATHEZ: na celni sazbu se podivej na celnisprava.cz. Pak si lehce vypocitas zda se vejdes do limitu kdy se clo neplati. Otazkou je, kam tyhle oci zaradis ;-)))
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    poprosím o ještě jednu drobnost: chceme z číny přivézt cca za 100$ umělých očí (do uměleckých panenek) a řešíme o kolik nám clo, poplatky apod zvedne nákladovou cenu; jak je to se clem na toto zboží z číny a případnýma dalšíma poplatkama? co kdyby to bylo za 1000$?
    děkuji...
    SITH
    SITH --- ---
    KEDAREK1: tak Dhl je kuryr, tam platis za rychlost
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    problem vyresen GEIS 250 E, ta pipina co me navadela v DHL na paletu a cenu v desitkach tisic nevim co zkousela:)
    SITH
    SITH --- ---
    KEDAREK1: no samozrejme
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    SITH: No to nejsem:o) ty tam uz nich mas nejaky ucet?
    SITH
    SITH --- ---
    KEDAREK1: lol, notak asi nejsi jejich VIP zákazník :) zkus jeste TNT s tím, že si přeješ jejich economy variantu, ne express.
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    mozna jsem zapomnel dodat ze mi staci kdyz to tam bude za dva tydny trebas, neni to tak ze to tam musi zitra byt to ne
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    hmmmm ted mi zenska v DHL rekla ze to nejlevneji vidi na 90 000 letadlem doruceni 2 az 3 dny a nejlepe by bylo mit zakazku na palete. wtf? :) Kam a jak jste prisli na tech 5 tisic?

    Diky moc, ja preci za par poharu nedam 9petek:o) I kdyz to platit ja nebudu.

    SITH
    SITH --- ---
    KEDAREK1: já za 5000kč s DHL, za dva dny bez těch celních poplatků, dle mého ceníku
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    KEDAREK1: 24hodin servis 30kg - 320EUR podle mého ceníku TNT
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam