• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    SITH: a není to náhodou UPS kdo bere TNT pod svoje křídla, nebo spíš už teda vzal.
    SITH
    SITH --- ---
    tak fedex kupuje tnt
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    uz je to vyreseny..
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    SUOTAM: oslov pár firem, nech si udělat kalkulaci, a pak to porovnej, přitlač je na slevu a zajednej.... není žádnej obecně platnej návod s kým letět z indie.. ono taky dost záleží na části indie a servisu jednotlivejch společností a spoustě dalších faktorů....
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Nemáte nekdo tip na leteckou přepravu z indie, potrebujeme prepravit 1kubik, 50kg. pokud možno ne dhl. dik
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    UGLUGF: osvč, ale už asi posíláme se shenkerem za zhruba 5000,- včetně clení
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    NOISEGATE: A jste fyzicka nebo pravnicka osoba/ firma?
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    Potřeboval bych jednorázově dostat zhruba 500kg lodí do ČR z Thaiwanu (FOB Taiwan) Poptám Shenker atp. ale poptám se i tady. Děláte to někdo? Pro nás je to první zkušenost. Dík
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    MATHEZ: objemy jsou minimalne 10t mesicne s potencialem az na nekolik celovozu mesicne, podle toho jak se nam bude darit..zakazniky mame po cely republice...
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    Trenčín - Nýrsko, ne ADR, stávající nabídku máme na 1t paletu 133 € bez DPH.
    potreboval bych to levneji (aspon o dvacet €); dodací lhuta 3 dny (max 4)...myslíte že to je reálný?
    ideálně slovenský subjekt
    dlouhodobě máme problém s cenou dopravy, sklad máme v TN a doprava zapadneji od brna nam neumerne zdrazuje produkt, dovedl byste nekdo lepsi?
    zase to ale nemuze byt zadna stoned moving agency :), produkt behem prepravy nesmi moc vlhnout, takze urcite plachta, idealne skrin..
    v minulosti mi tu kolega (sorry, uz nevim ktere ID, v poste toho mam nejak moc..) neco nabizel, nevim proc tam nas logistik nepoptava, pokud to dokazete vyrazne levneji, prosim zase se ozvi :)
    KOKON
    KOKON --- ---
    Pristi vikend s prazdnym 1t plachtovym privesem pres Berlin do Kodane, kdybyste nekdo vedeli o necem :)
    CHIX
    CHIX --- ---
    jesterka 32t takovej mazlik. davam to dohromady, driv tam byly klepeta na klady a bude z toho klasika - vidle 2,6m
    MEYHAM
    MEYHAM --- ---
    CHIX: co je to za mašinu ?
    CHIX
    CHIX --- ---
    mi sefik koupil novou hracku DCB32
    tak kdyby jste potrebovali neco prelozit....

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Nevite prosim, jak je to se clem u dovozu veci z Norska? Tusim, ze jsme tam onehda neco vezli a nic se neplatilo. Jen na hranicich orazili dokumenty a byl klid. Jedna se mi o dovezeni par el. soucastek v prepoctu do 10k.

    Diky!
    MEYHAM
    MEYHAM --- ---
    KLARISA: taky bych uměl, ale už je pozdě :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KLARISA: na kdy to je, kolik za to chceš dát a hmotnost?
    KLARISA
    KLARISA --- ---
    Ahoj, nevím jestli jsem tu správně. Jestli ne, omlouvám dopředu. Padla nám doprava a potřebuju přivézt 6 palet (3 US a 3 EURO) z Valencie do Prahy. Nejste (nebudete) tam někdo? Popř. nějaký tipy?
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    mam prosbu...ma nekdo typ na nekoho kdo by nam jednoduse udelal JCDecko, mne se do toho nechce....nejlepe Olomoucko, vice posta
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    tak po půl roce používání GLS po Evropě pocity rozpačité. Zákaznická podpora (vůči mě) bezchybná, svozy, milý řidiči i help desk, apka jim taky jede v pohodě (i když pár much by se našlo) co mě ale dost s*re je narůstající procento nedoručenejch zásilek a nekontaktování zákazníků v EU formou SMS předem. Zvážim jestli do menších zásilek nejít k nějaký konkurenci, GLS mě, mimo ceny, utáhla na doručování balíků po Evropě do 50kg, ale tohle mě neba. To jen tak pro info, kdyby se někdo rozhodoval k nim jít..
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    ROBINSON: zkus stoned moving ageny, klub tady na nyxu, mozna tam kluci maji auta za ktery muzes priprahnout maringotku, pokud jsem Te spravne pochopil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam