• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KLARISA: na kdy to je, kolik za to chceš dát a hmotnost?
    KLARISA
    KLARISA --- ---
    Ahoj, nevím jestli jsem tu správně. Jestli ne, omlouvám dopředu. Padla nám doprava a potřebuju přivézt 6 palet (3 US a 3 EURO) z Valencie do Prahy. Nejste (nebudete) tam někdo? Popř. nějaký tipy?
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    mam prosbu...ma nekdo typ na nekoho kdo by nam jednoduse udelal JCDecko, mne se do toho nechce....nejlepe Olomoucko, vice posta
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    tak po půl roce používání GLS po Evropě pocity rozpačité. Zákaznická podpora (vůči mě) bezchybná, svozy, milý řidiči i help desk, apka jim taky jede v pohodě (i když pár much by se našlo) co mě ale dost s*re je narůstající procento nedoručenejch zásilek a nekontaktování zákazníků v EU formou SMS předem. Zvážim jestli do menších zásilek nejít k nějaký konkurenci, GLS mě, mimo ceny, utáhla na doručování balíků po Evropě do 50kg, ale tohle mě neba. To jen tak pro info, kdyby se někdo rozhodoval k nim jít..
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    ROBINSON: zkus stoned moving ageny, klub tady na nyxu, mozna tam kluci maji auta za ktery muzes priprahnout maringotku, pokud jsem Te spravne pochopil
    ROBINSON
    ROBINSON --- ---
    Ahoj, háním někoho, kdo by mi během září mohl převézt maringotku na podvalníku z Kroměříže do Kamenice (praha východ – 25 km od Prahy), za rozumnou cenu. Maringotka je větších rozměrů: délka 10m (bez oje), výška od země 3,2m, délka od začátku maringotky po zadní kola 8,5m, kola má dvojtá.
    Díky moc za jakoukoliv odpověď a názor.
    MEYHAM
    MEYHAM --- ---
    DABE: nene jezdíme to přímo s provozovatelem vlaku, na jejich servisu jezdí vlakovku i DHL, jak je to se Schenkerem netuším, možná mají svůj
    DABE
    DABE --- ---
    MEYHAM: je to schenker?
    MEYHAM
    MEYHAM --- ---
    DABE: jj, nějak to zpracuju a začnu nabízet zákazníkům
    cena je cca jednou taková jak u námořky a TT cca poloviční takže odpovídající
    poměrně zajímavá alternativa, která vyplňuje mezeru mezi leteckou a námořní
    DABE
    DABE --- ---
    MEYHAM: docela rychlost. na kusovku az teda neuveritelne:)
    MEYHAM
    MEYHAM --- ---
    DABE: dokonce kusovka, ale ta jde jen POL Suzhou/Shanghai, ETD byla 2/8, včera to dorazilo do Varšavy, dneska u nás na crossdoku
    DABE
    DABE --- ---
    MEYHAM: kontejner? jak dlouho ti to jelo?
    MEYHAM
    MEYHAM --- ---
    Tak první vlaková zásilka z Číny do ČR za mnou, měl jsme pochybnosti, ale funguje to :)
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    jezdite tu nekdo spanelsko? nekolikrat za kvartal objednavame material, je toho vzdycky nekolik tun, vetsinou ADR (stavebni chemie), pokud by nekdo mel zajem o blizsi info tak do zpravy pls
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    zdravim, jednorazove potrebuju poslat zasilku do ruska.. max. 10 kg. co zvolit? ČP? diky
    JANYS32
    JANYS32 --- ---
    zdravím ve spolek ,vyzná se někdo v problematice stahování aktualizací z netu do gps- kamionová doprava- ?? ( ptám se proto , že klasickou cestou to vyjde na 2000kč) ...koupil jsem si navigaci MIO s tím , že k ní psali, že je i kamionová ale po rozbalení jsem se dočetl v příbalových prospektech , že kamionová verze v mé navigaci je na vyzkoušení na měsíc zdarma a pak si musim koupit aktivační klíč za dvojku :D začal jsem jezdit kamionem tak bych uvítal k této problematice nějaké rady ...díkes ;)
    CTIRY
    CTIRY --- ---
    Díky
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    CTIRY: TNT má Holandskou matku , zkus i je.
    MEYHAM
    MEYHAM --- ---
    CTIRY: hmm Holandsko neumím, Belgii bych uměl dobře :)

    DSV má z NL dobrou sběrku nebo pak klasicky Schenker
    CTIRY
    CTIRY --- ---
    Zdravím,
    nějaká doporučení pro poptávku:
    z:
    IJzergietersweg 1A
    1786 RD Den Helder
    The Netherlands

    Do:
    Zeko, Nádražní 101, Humpolec 396 01

    Zboží:
    Prázdné jednocestné sudy:
    8 palet: 120x80x235cm; váha jedné palety 67kg;
    Víčka na sudy:
    2 krabice: 59x39x39 cm, váha jedné krabice 7,5kg

    Váha celkem 551kg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam