• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    MARTENX: je to moc široký cena bude nesmyslná a mobilheim si koupí v ČR, až se jí dozví.
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    SM3: Tak jsem jí poptal (je to pro kamarádku) a píše:

    Heled je to 10.8x3.6x3.2 m...a vahu nevim, to se vejde na ten nejlehci tehle rozmeru. Oni to nalozi navijakem...

    Tak nevim kolik to může mít… z Rotterdamu do ČR už by někoho měla, ale jak to dostat z UK to nevíme..

    Díky moc!
    SM3
    SM3 --- ---
    MARTENX: Určitě by to šlo, jde víceméně všechno, pokud je to legal, pak už je to jen otázka ceny.
    Dej mi rozměry / váhu a ozvu se ,)
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    Kluci pravděpodobně zcela mimo mísu, ale…

    Nemáte někdo aspoň hrubou představu o tom, jestli by šel z UK dostat do ČR mobilheim a kolik by to řádově stalo? Díky moc
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    DABE: nene, problem c. 1 byl (je) v malych neodymovych magnetech (nebyly deklarovane, vratila to security) a c. 2 pomale komunikaci odesilatele (me manzelky).

    obsahem je umelecke dilo...
    DABE
    DABE --- ---
    MATHEZ: není adresa někde ve favele?;)
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    ahoj, mate nekdo zkusenosti s reklamaci u UPS? Posilali jsme zakazku do Sao Paula a vratila se zpet s poznamkou, ze adresat odmitl prevzeti, nicmene dle adresata se UPS o doruceni ani nepokusila, nikdo z UPS ho nekontaktoval...
    SM3
    SM3 --- ---
    Děláte někdo celní deklaraci / odbavení zásilek na pražském letišti?
    DGR/IMO
    BLESHAK
    BLESHAK --- ---
    zdar,poptavam dovoz auta nemcko cechy
    d9,5 s2,5 v3,8 vaha 6,5t
    SM3
    SM3 --- ---
    Jsem teď v Athénách, kdybyste někdo něco měl do ČR po cestě, případně v pondělí odpoledne můžu skládat v D? Zítra kolem poledne vyrážím, skládat možno čtvrtek/pátek v ČR.
    5epal 1200kg, ADR.
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    zdravím, sorry za stupid dotaz. U EURO palet je obvykle udávána nosnost, ale je nějaká maximální výška, do které se mohou plnit podle nějakého předpisu? Pokud je na paletě velice lehký materiál a dobře zapezpečený, je nějaké omezení výšky? Je jásné, že taky závisí na povolené a reálné výšce carrieru, ale stejně. Ptám se protože do trajektu by se dala na vozíku přivézt i klidně 5 m naložená paleta. Je to jen teoreticky, určitě má každý typ přepravy taky své vlastní omezení.
    SM3
    SM3 --- ---
    Příští týden ve středu jedu Praha - Záhřeb - Praha, 5pal 1300kg, kdyby někdo něco potřeboval, klidně oba směry, tak pošta.
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Ahoj, pomohl by mi někdo s odhadem ceny kamionové dopravy z ČR?
    Kolik by tak mohla stát doprava jedné palety lahvového piva (1 m2, 155 cm výška, 780 Kg) do Londýna?
    SM3
    SM3 --- ---
    Sháním přepravním na auto - odtahovka/přívěs, může být i přes 3,5t.
    Musí to být plato, které se při nakládání naklopí na zem.
    Náklad: 1800kg, šířka 2,385m, délka 2,916m, výška 2,868m (celková nesmí přesáhnout 4m).
    Trasa cca 4500km ideálně v příštím týdnu.
    Ideálně pokud to někdo odjede, případně mi to půjčí a zajedu si proto sám.
    SM3
    SM3 --- ---
    Kdybyste někdo něco náhodou měl...

    Prázdný návěs EX III, dva řidiči s plnou ADR a německým školením. Cca 9h zítra ráno složení a vyspalý. Laon/Reims/Metz směr Praha/Pardubice.
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    DABE: smutné, leč pravdivé.
    DABE
    DABE --- ---
    TOOMUCH: rozumim.
    pak to dopada tak, ze jedna zero loss spedice popta u dalsi, ta zase jinde. nakonec prepravu realizuje velka korparace a naklad vyzvedne zase Franta Vomacka z Vostoloprd;)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    DABE: jo. napadlo mě, že to cílí tímhle směrem. oni teda ještě nabízejí komplet administrativu - včetně fakturace, a přestože se doteď zajímaly hlavně spedičky, dopravcům nabízí gps dozor, primou komunikaci s ridičem atd atd. působí to trochu jako takovej balíček pro lidi, kteří neví která páčka (nebo nechtějí z vlastní iniciativy řešit nic.) po tom čtvrtečním zoomu mám ale pocit, že by se strašně moc chtěli zavděčit všem :) jen škoda, že to nejde.
    DABE
    DABE --- ---
    TOOMUCH: tohle je v podstate uz zajety model uber(u) v US, pokud se nepletu.
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    POHODAVOLE: před touhle pandemií byly ceny u opravdu dobře zaplacených/podchycených prací někde jinde. náklady jsou pořád, ale o dost hůř zaplacený a ve velké nerovnováze oproti autům. specializuju se na pobaltí a měsíčně tam rozvezeme po všech třech státech mraky všeho možnýho. sami o cargoticu neuvažujeme, ale podobně jako vzešlo z dotovanýho startupu i shipvio, sledujeme, co se kolem děje - to je naprostá nutnost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam