• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    SM3
    SM3 --- ---
    NYKRUK: No, zatím jsem dostal nabídku cca 190 000kč, vychází draze ta cesta po UK pro cizince. Dostat to z Evropského přístavu do ČR už problém není, ikdyž to není taky zadarmo.
    Taky jsem chtěl napsat, že se jí to tady vyplatí pak koupit, ale ono když koukneš na dnešní ceny... Samozřejmě záleží v jakém to má stavu v UK. Další věc je pak vyřešení celníků/dokladů, jestli bude potřeba něco platit...
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    MARTENX: je to moc široký cena bude nesmyslná a mobilheim si koupí v ČR, až se jí dozví.
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    SM3: Tak jsem jí poptal (je to pro kamarádku) a píše:

    Heled je to 10.8x3.6x3.2 m...a vahu nevim, to se vejde na ten nejlehci tehle rozmeru. Oni to nalozi navijakem...

    Tak nevim kolik to může mít… z Rotterdamu do ČR už by někoho měla, ale jak to dostat z UK to nevíme..

    Díky moc!
    SM3
    SM3 --- ---
    MARTENX: Určitě by to šlo, jde víceméně všechno, pokud je to legal, pak už je to jen otázka ceny.
    Dej mi rozměry / váhu a ozvu se ,)
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    Kluci pravděpodobně zcela mimo mísu, ale…

    Nemáte někdo aspoň hrubou představu o tom, jestli by šel z UK dostat do ČR mobilheim a kolik by to řádově stalo? Díky moc
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    DABE: nene, problem c. 1 byl (je) v malych neodymovych magnetech (nebyly deklarovane, vratila to security) a c. 2 pomale komunikaci odesilatele (me manzelky).

    obsahem je umelecke dilo...
    DABE
    DABE --- ---
    MATHEZ: není adresa někde ve favele?;)
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    ahoj, mate nekdo zkusenosti s reklamaci u UPS? Posilali jsme zakazku do Sao Paula a vratila se zpet s poznamkou, ze adresat odmitl prevzeti, nicmene dle adresata se UPS o doruceni ani nepokusila, nikdo z UPS ho nekontaktoval...
    SM3
    SM3 --- ---
    Děláte někdo celní deklaraci / odbavení zásilek na pražském letišti?
    DGR/IMO
    BLESHAK
    BLESHAK --- ---
    zdar,poptavam dovoz auta nemcko cechy
    d9,5 s2,5 v3,8 vaha 6,5t
    SM3
    SM3 --- ---
    Jsem teď v Athénách, kdybyste někdo něco měl do ČR po cestě, případně v pondělí odpoledne můžu skládat v D? Zítra kolem poledne vyrážím, skládat možno čtvrtek/pátek v ČR.
    5epal 1200kg, ADR.
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    zdravím, sorry za stupid dotaz. U EURO palet je obvykle udávána nosnost, ale je nějaká maximální výška, do které se mohou plnit podle nějakého předpisu? Pokud je na paletě velice lehký materiál a dobře zapezpečený, je nějaké omezení výšky? Je jásné, že taky závisí na povolené a reálné výšce carrieru, ale stejně. Ptám se protože do trajektu by se dala na vozíku přivézt i klidně 5 m naložená paleta. Je to jen teoreticky, určitě má každý typ přepravy taky své vlastní omezení.
    SM3
    SM3 --- ---
    Příští týden ve středu jedu Praha - Záhřeb - Praha, 5pal 1300kg, kdyby někdo něco potřeboval, klidně oba směry, tak pošta.
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Ahoj, pomohl by mi někdo s odhadem ceny kamionové dopravy z ČR?
    Kolik by tak mohla stát doprava jedné palety lahvového piva (1 m2, 155 cm výška, 780 Kg) do Londýna?
    SM3
    SM3 --- ---
    Sháním přepravním na auto - odtahovka/přívěs, může být i přes 3,5t.
    Musí to být plato, které se při nakládání naklopí na zem.
    Náklad: 1800kg, šířka 2,385m, délka 2,916m, výška 2,868m (celková nesmí přesáhnout 4m).
    Trasa cca 4500km ideálně v příštím týdnu.
    Ideálně pokud to někdo odjede, případně mi to půjčí a zajedu si proto sám.
    SM3
    SM3 --- ---
    Kdybyste někdo něco náhodou měl...

    Prázdný návěs EX III, dva řidiči s plnou ADR a německým školením. Cca 9h zítra ráno složení a vyspalý. Laon/Reims/Metz směr Praha/Pardubice.
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    DABE: smutné, leč pravdivé.
    DABE
    DABE --- ---
    TOOMUCH: rozumim.
    pak to dopada tak, ze jedna zero loss spedice popta u dalsi, ta zase jinde. nakonec prepravu realizuje velka korparace a naklad vyzvedne zase Franta Vomacka z Vostoloprd;)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    DABE: jo. napadlo mě, že to cílí tímhle směrem. oni teda ještě nabízejí komplet administrativu - včetně fakturace, a přestože se doteď zajímaly hlavně spedičky, dopravcům nabízí gps dozor, primou komunikaci s ridičem atd atd. působí to trochu jako takovej balíček pro lidi, kteří neví která páčka (nebo nechtějí z vlastní iniciativy řešit nic.) po tom čtvrtečním zoomu mám ale pocit, že by se strašně moc chtěli zavděčit všem :) jen škoda, že to nejde.
    DABE
    DABE --- ---
    TOOMUCH: tohle je v podstate uz zajety model uber(u) v US, pokud se nepletu.
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    POHODAVOLE: před touhle pandemií byly ceny u opravdu dobře zaplacených/podchycených prací někde jinde. náklady jsou pořád, ale o dost hůř zaplacený a ve velké nerovnováze oproti autům. specializuju se na pobaltí a měsíčně tam rozvezeme po všech třech státech mraky všeho možnýho. sami o cargoticu neuvažujeme, ale podobně jako vzešlo z dotovanýho startupu i shipvio, sledujeme, co se kolem děje - to je naprostá nutnost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam