• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    TOMAS3333: muzes hodit link na to nastaveni? jsem to v opera:config hledal, ale nenasel.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    TOMAS3333: a zistil som ze tam dokonca je "zobrazit listu s menu", takze ak to zmiznutie listy niekomu vadi, moze si to prepinat.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    MEDWYN: tak zmizne. cista instalacia pomohla
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    TOMAS3333: Na XP ti lista nezmizi, si myslim. A instalaci muzes mit sebecistejsi ;)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    Hm, tak som pochopil, ze ta horna lista mizne len pri niektorych skinoch ale funguje to aj na xp? Lebo u mna jak si nie. Chce to cistu instalaciu?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOMAS3333: protoze ten v 10.50 je vic free cool a in :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    preco nemohli nechat nativny skin ako bol v 10.10? aj do 10.50? :\
    JOHNY_V
    JOHNY_V --- ---
    tak na cyberu hlasí jakési nepěknosti..

    viz. PETVAL --- 02.03.10 19:53:14 --- SMAZAT
    dejte si zoom 130% a zkuste si tady skrolovat v nějakem auditku s obrazkama. fuuuuj :(


    tohle se řešilo někde v configu myslim, ale jestli je to bug jenom u zoomu tak to nevim, pač jsem novou verzi ještě neotestoval...
    JOHNY_V
    JOHNY_V --- ---
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    ADAM: Heh, to asi bohuzel. Pouzivam to jako "prenosny desktop" a potrebuju tam mit dost ulozneho prostoru.

    A rozhodne nebudu cpat penize do stareho notesu. Konec koncu, ja problem s IT vubec nemam.

    Ale to byl jen takovy povzdech a je to silne OT.
    ADAM
    ADAM --- ---
    viděl bych to tak, že jeden ssdčkovej disk vyřeší celej tvuj problém s IT branží :-)
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    KOC256: Diky za ponauceni, moc si toho vazim a skutecne si to jiste vezmu k srdci.

    Ja chci v prvni rade dobrou integraci s vzhledem OS. Ten novy Opera skin je na WinXP naprosto nechutny a kompletne tu integraci rozbiji (pouzivam na Win skin Watercolor lite). Nemam rad programy, ktere nepouzivaji nativni vzhled. Nemam rad Winamp, nemam rad Chrome na WinXP, nemam rad skiny na Mirande, nemam rad vzhled Office 2007 na WinXP, nemam rad ty ruzne Javi cross-platform vzhledy a podobne. Proste chci jednotnost, i kdyz treba ve strohem vzhledu.
    Krome toho jsem na te nove Opere nenasel zadne vlastnosti, ktere by se mi libily a chybely by mi v 10.10 - jen same veci, ktere me otravovaly.
    Duvod k downgradu byl hlavne ten, ze muj oblibeny skin na Operu (Fresh native) neni upraven pro 10.5 a pulka veci z 10.5 v nem nefunguje.

    Naproti tomu na Win7 jsem pouzival prekvapive Aero a libil se mi Chrome, ktery se do neho perfektne integruje. A stejne se na Win7 integruje i Opera 10.5, na kterou jsem se moc tesil. Libi se mi odebrani te zbytecne listy nahore.
    Bohuzel ale na mem laptopu (Celeron M 2GHz, 2G ram, 7200rpm disk, integrovana grafarna) mi subjektivne prisly W7 pomale, takze jsem downgradnul zpet na zajete XP. Byl jsem z nich vlastne nadseny a navrat byl tezky, ale diskove operace byly zasrane pomale. Byl bych rad, kdyby to byla jen nejaka chyba driveru, ale moc v to neverim. ;)


    Jak vidis, s downgradem mam zkusenosti. Nerad snizuji nejake zabehnute standardy. Zvlast, kdyz mi nove reseni nic duleziteho neprinasi. At uz je to rychlost, nebo rozharany vzhled.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MEDWYN:
    setrvavat v minulosti neni reseni do budoucnosti. nebo patris mezi ty co i na W7 nastavuji W2k look?
    KOKES:
    kec.
    NECROMAN:
    jak?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ARKIN: ten search box jde pry premistit na spodni cast obrazovky, takze to uz nesoupe strankou a ortodoxni uzivatele Opery nebudou tolik trpet na nove zmeny :)
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Tak win fungujou to dá rozum. Problém je uspěchání z důvodu ballot screenu. Neni nromální aby jeden den vyšla beta, druhej beta2 pak v rozmezí pár hodin 4 RC a pátej se prohlásí za final.
    KOKES
    KOKES --- ---
    to je jen excess ne? doufám že chlapci z opery půjdou dál a nedaj se cestou billa, kdy win sice moc nefungujou, ale zato maj průhlednosti a hezký animovaný kurzory.
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    No, z toho skinu a gui obecne jsem na WinXP hodne zklamanej. Downgrade na 10.10 to spravil.
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    JOHNY_V: RC5=final
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: to im to trvalo :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    dokonce nedrzi stranka nekonecny focus a mohu se prekliknout...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    nepozoruji...
    NECROMAN:
    mi funguje... je to nahore ale funguje
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam