• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    IRON_STORM: Tahle informace mi bohužel prd pomůže.
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    OCTOPUSS: status bar si muzes nastavit uplne stejne jako ve starsich verzich
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Ještě bych podotknul, že když status bar zapnu, problikne mi tam kde se má ukázat asi milimetrovej proužek pixelů, což by logicky znamenalo, že je smrsknutej na nějakou minimální velikost, jenže 1) si nejsem vědom, že by tohle Opera uměla, a 2) v nastavení všech možných toolbarů se mi ve žlutým rámečku ukáže tak velkej jak má být.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    MVEK: Já vůbec. Nevím co dělám špatně nebo co mi uniklo. Podotýkám, že to je čistá instalace aniž bych tam kopíroval jakýkoli starý nastavení.
    Bavíme se o tom stále viditelným proužku na dolním okraji okna, kde se ukazuje průběh načítání stránky, nebo právě obsah odkazu, na kterej ukazuju?
    MVEK
    MVEK --- ---
    OCTOPUSS: Já status bar prostě v nastavení vzhledu zaškrtl a mám ho stále.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    OCTOPUSS: "Co jsou modrý tečky v rohu záložky?"
    ze sa nacitala stranka
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Tak jsem reinstaloval a byl nucen, nemaje po ruce instalačku předchozí verze, nainstalovat 10.53. Teď nenávidím svět :))
    Především mi přestal fungovat můj oblíbenej ultra starej skin, což jsem ale trochu čekal, dřív nebo později. Holt si najdu nějakej novej a zvyknu si. Budiž.
    Ovšem pak je několik věcí, který nechápu, a zřejmě by se mi hodila rada jestli se jedná o bug, nebo nějakou novou vlastnost.

    Byl jsem zvyklej mít úplně dole status bar. Mám nastaveno zobrazování, ale vytrvale tam nic není - jakto? Jediný co mi tam vyskakuje je progress bar. Zkoušel jsem ho i nacpat např. doleva, ale pořád nic nevidím. Byl jsem zvyklej, že se mi tam ukáže adresa odkazu, když naní najedu myší.

    Co jsou modrý tečky v rohu záložky?
    ADAM
    ADAM --- ---
    lze nějak v mailu zapnout, aby i při "quick reply" se přial signature - podpis? 
    MTO
    MTO --- ---
    MUXX: diky moc. it works :-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    přijde mi spam a objeví se mi nové v nevyžádané poště, seznamy adres, obrázky, nonjunk, spam a přijaté. A všechno je to ten samý file.
    Trochu jsem pátral a zjistil, že jsou to všechno jen "náhledy". Už jsem ale nenašel, je li možno je editovat tak, aby mi zůstaly třeba jen "inbox", "spam" a"koš".

    Víte někdo jak na to?
    MUXX
    MUXX --- ---
    da se to dat do poznamek. sipkou dolu by ti to pak melo nabizet ty poznamky.
    MTO
    MTO --- ---
    MEDWYN: diky za odpoved. skoda. zkousim operu, vsechno je ok, jen toto me schazi...
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    MTO: Ano. Tak tuhle funkci opera nema.
    MTO
    MTO --- ---
    EINSTEIN: me spis jde o to, aby si napr. u te sms brany pamatovala, cisla na ktere ty sms pisu, abych je furt nemusel hledat v mobilu....

    v preferencich je autofill jen na udaje o tve osobe co sem nasel...
    EINSTEIN
    EINSTEIN --- ---
    MTO: mozes pouzit polia ako meno, priezvisko na hoci co. Nemusi to byt zrovna na ten ucel.
    MTO
    MTO --- ---
    lama dotaz.
    mam kratce operu na macu a chybi mi autofill u poli. nasel sem jak si napr. vyplnovat u prihlaseni, aby se vyplnil email, nebo telefon.

    jde mi o to, aby si opera pamatovala treba u sms brany i dalsi tel. cisla...
    dik za rady!
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    da sa nejak vratit defaultne nastavenie fontov?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MARDUK: daky ad_blocker?
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    HADIAK: hej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam