• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOKES
    KOKES --- ---
    první co bych udělal poslal to jiným (win - outlook express, stáhnout thunderbird) a pak kontaktovat adminy konference. práce na pár minut.-)
    Tipuju že tam mají spammassassin s bayes filtrem a náhodou jsi nějak spadl do spamu:-)
    ZVATLAL
    ZVATLAL --- ---
    Zdravím,
    máte někdo zkušenost s tím, že by mailová konference na googlegroups blokovala zprávy posílané z mailového klienta Opery? Poslední dobou se maily z mého počítače do té jedné konference ocitají ve spamu. Žádné změny v nastavení jsem nedělal, jsem na veřejné IP, a až doteď nikde nebyly problémy.
    Ptal jsem se strejdy Googla, ale buď mi neumí poradit, nebo se ptám špatně. Napadá vás někoho něco?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ved som vam to pred "chvilou" pisal. ten bug je sposobeny tym, ze sa nenacita stranka s dragonfly tak ako ma - ono to ide vsetko cez ich web. preto treba pozriet aku mate nastavenu adresu a otvorit tu stranku normalne, potom ju refreshnut, pripadne zmazat cache a dragonfly nabehne tak ako ma
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    ANARCHY: Zajimave... mozna nejakej "spatnej" skin kde jim to vypadlo nebo se to ztratilo... :)
    Sem to zkousil 4fun zapnout... a nastesti sem tam ten krizek mel... ale chvili mi trvalo nez sem ho nasel... zacinal jsem se bat ze se toho taky nedokazu zbavit :-D
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TRIPLT: Ten tam prave zadnej nebyl - normalne jsem ho tam vidal, ale tentokrat tam zadnej nebyl, a to ani po restartu Opery, kazdopadne ale smazani profilu pomohlo...
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    KOC256: Jiste, pripominaji mi chrome, ktere prvni s podobnym lookem prislo. I opera ho vykradla, takze...
    QUICK
    QUICK --- ---
    A co ze tam je vykradeny? Ikonky? :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    ANARCHY: Zkousel si ten velkej cervenej krizek co tam je? :-)
    Na prava strane toho "elementu" :)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    KOC256: vykradeny pekne ale takhle na prvni pohled wow efekt docela dobry :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: to zas budu FX uzivatelia nadseny, s akymi novinkami to ten ich revolucny browser opat prisiel...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    tu chybu v dragonfly som riesil minule, pretoze som potreboval dragonfly spustit, riesenie je celkom jednoduche, opera:config dat hladat dragonfly, malo by to najst Developer Tools URL, skusit tu URL co tam je normalne otvorit (ako normalnu stranku, ak by to stale neslo tak refresh) a ak by ani to nepomohlo tak tam hodit inu URL (u mna tam mam https://dragonfly.opera.com/app/ a funguje vsetko normalne)
    KOKES
    KOKES --- ---
    IE na vás:-) tam nejde nic..
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Tak to souhlas, to by mělo být minimálně přepnutelné (ale ono beztak nemožnost seřadit si vyhledávače ve vyhledávacím políčku mě štve už pár verzí, v ini to přeházet je docela komplikované a jde to lehce podělat). Já to ale zásadně nepoužívám, já se snažím psát vždy url od začátku, pak mi to rovnou doplňuje, jak píšu. Ale někdy blbě, někdy to odbouchnu a není tam to doplnění (www.sezn pak vznikne) nebo někdy mi udělal právě vyhledávání.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    OCTOPUSS: Aha, vida, to mne vubec nenapadlo, jak s tim nemam zkusenosti tak netusim jako co se to chova... ;-)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Mně ten inspect element opruz jde zavřít klasicky přes ctrl+f4
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Tak nakonec jsem zazalohoval, smazal a nasledne obnovil ten profil, a zafungovalo to, nicmene velke diky i za ten tip jak vypnout Fragonfly - vubec jsem nevedel o co jde nebo jak to vypnout...
    AIRGURU
    AIRGURU --- ---
    ANARCHY: Velké červené tlačítko -> Stránka/Page -> Vývojářské nástroje/Developer Tools (úplně dole) -> Opera Dragonfly

    Co takhle?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ANARCHY:
    zazalohuj si soubory z profilu (cely profil) a zkus ho smazat. ja mel taky nejak rozbity opera.ini (nebo jak se jmenuje) a delalo mi to blbosti. pak si tam zpatky natahnes wandy a dalsi profilove veci. taky me to nasere ale proste obcas se to stava :(
    MUXX
    MUXX --- ---
    mozna bys to mel reinstalovat 10.10 :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam