• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOKES
    KOKES --- ---
    HADIAK: např seznam. Mě a kolegovi to dělá 10.60
    Možná ještě jsme za proxynou s auth..ale do 10.60 no problem. Těch stránek je víc, není to půl hodiny, ale 2-5minut.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOKES: na take stranky som nenarazil. teraz som tu uz s 10.61 a nyx nabehol normalne :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    tak dejte vědět, jestli odstranili nefunkčnost 10.60 - některý stránky se otvíraj půl hodiny...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera 10.61 je venku!
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Aha, už chápu.
    No sice jsem to zaškrtnutý měl, ale když jsem to párkrát přepnul, najednou to jde... Netuším sice co se dělo, ale díky za pomoc :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    OCTOPUSS: tak ja sa prepnem :)
    takze ked mas normalne menu tak v CZ to je Zobrazit -> Obrazky -> Vsechny obrazky
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Aha, no já tu žádný O nemám...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    OCTOPUSS: ked kliknes na O button tak to je u mna druha polozka. resp. na to je aj ikonka ktora ti zobrazi cele meni, taky dalekohlad. tam su rozne nastavenia a aj tie obrazky
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nemám nikde menu stránka... Resp. jsi mě zblbnul, protože mám Operu anglicky.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    OCTOPUSS: Menu -> Stranka -> Obrazky je prepnute na "Vsechny obrazky"?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    "Zničehonic" mi Opera přestala zobrazovat obrázky. Teda Nyx například jde, ale jakýkoli forum je v kelu, vidím jen takový ty zástupný znaky pro ikony/obrázky. Vyčištění cache ani restart nepomáhá. Má někdo nápad?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    KOKES: zkoušel jsem tyhle přehrávače na Linuxu a je to děs a hrůza. Neumí to Flash. Nevím, jak tomu bude u winXP verze.
    METALLIAN
    METALLIAN --- ---
    E42: Super, děkuji:-)
    E42
    E42 --- ---
    METALLIAN: Pravé tlačítko v input boxu, Dictionaries - vybereš si případně stáhneš nový.
    KOKES
    KOKES --- ---
    používáte někdo na xp alternativu k adobe flash player? našel jsem po chvilce gnash a flirt a oba nejsou s adobe 8 a 9 kompatibilní.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Pro zajímavost:

    New 10.70 snapshot with more Presto updates
    Changelog
    • CORE-30488 (Clean up Application Cache better when closing window)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    MVEK: no ja pravě když usínám tak na rádio nebo televizi na webu používam ie ,, a automatickej vypinač, mě se to stává bud po dlouhé session , nebo uplně nepochopitelně po startu nebo během her .. WTF ? :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    KEITHHSTER: Je fakt, že se to děje imho jen u některých druhů webů. Nebo opravdu hooodně dlouhé session (ale já Operu každý den vypínám před uspáním notebooku, protože pak někdy nabíhal dlouho). Nejvíc mi to dělají různé chaty, i po jejich ukončení se to dlouho čistí. A nebo procházení fór, mnoha vláken a s obrázky.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WRONSKI: thx
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Opera Software Desktop Team FAQ
    http://snapshot.opera.com/faq.html#d18
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam